Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Kuřačky v jaké věkové kategorii vás nejvíce přitahují

15 - 18 let
29
39%
18 - 25 let
23
31%
25 - 40 let
17
23%
nad 40 let
5
7%
 
Celkem hlasů : 74

Věk kuřačky

Příspěvekod muryru » sobota 24. 3. 2007 0:13

Zajímá mě, jak staré kuřačky se vám -většinou- líbí. Přiznám se, že já mám široký vkus. Líbí se mi ženy všech kategorií od roztomilých teenagerek až po elegantní ženy po čtyřicítce. Je pro mě těžké vybrat, ale hlasuji pro kategorii 25-40.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » sobota 7. 4. 2007 16:57

Jelikož jsou mi nejbližší ženy z kategorie 25-40 hlasuji pro ní. To však neznamená že se mi nelíbí kuřačky z jiných kategorií. Například jsem se minulý týden z účastil účetního školení a o přestávce jsem si mohl zakouřit asi s 15 kuřačkami. Šlo povětšinou o ženy kolem padesáti let, dámy v kostýmkách. Jak ti krásně kouřili, labužnicky vypoštěli dým z úst.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » sobota 7. 4. 2007 17:21

Tato píše:Jelikož jsou mi nejbližší ženy z kategorie 25-40 hlasuji pro ní. To však neznamená že se mi nelíbí kuřačky z jiných kategorií. Například jsem se minulý týden z účastil účetního školení a o přestávce jsem si mohl zakouřit asi s 15 kuřačkami. Šlo povětšinou o ženy kolem padesáti let, dámy v kostýmkách. Jak ti krásně kouřili, labužnicky vypoštěli dým z úst.


V takových chvílích je člověk v sedmém nebi a udělal by pro to takový okamžík cokoli...! ;-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod DELON » středa 23. 5. 2007 22:33

Mě přitahují krásné kuřačky nad 40 dokonce nejvíc, ale mám rád všechny věkové kategorie, samozřejmě pokud je žena krásná
DELON
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 5. 2007

Příspěvekod Kasoun » pátek 28. 12. 2007 13:02

Líbí se mi široké spektrum kuřaček, záleží na konkrétní osobě, ale vzhelem k mému věku jsou mi nejbližší ty ve věku 25-40.
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Kazatel » sobota 8. 8. 2009 22:53

preferuju 40-50 let a v některých případech 50-60 let
Kazatel
VIP uživatel
 
Příspěvky: 132
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 8. 2007
Bydliště: u kladna
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod fantomas » neděle 9. 8. 2009 21:36

Mě osobně se líbí nejvíce elegantní slečny a dámy kuřačky ve věku tak od 18do 40let,musí se mě líbit i bez cigarety a pokud je hezky závislá,tak se mě líbí jěště víc.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod cudla » úterý 11. 8. 2009 13:38

35 - 55 let
cudla
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 8. 2009

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » úterý 11. 8. 2009 13:49

Od 20-ti a výše,staré ženy scvrklé už by kouřit by neměly je to strašný pohled.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Evelika » středa 19. 8. 2009 23:06

Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod Tato » čtvrtek 20. 8. 2009 10:34

vaclavsun@seznam.cz píše:Od 20-ti a výše,staré ženy scvrklé už by kouřit by neměly je to strašný pohled.


Václave, uvědom si, že kuřačky kouří pro své potěšení a ne pro potěchu nějakého nekuřáka, který je pokoutně pozoruje.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » čtvrtek 20. 8. 2009 22:02

Milý TATO toto je diskuzní forum je to můj názor tak ho prosím respetuj,jestli sis všiml tak věk kuřačky nejpřitažlivější je 25-55 let je u většiny účastníků.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » pátek 21. 8. 2009 12:55

Do hlasování jsem sice zaškrtl kategorii 25-40 (vzhledem k mému věku blížícímu se pomalu třicítce ;-)), ale samozřejmě pohledná kuřačka i mnohem mladší zalahodí mému oku ;-). Snad jen ty holky v půlce základky, to snad fakt ne... kouřící děti mě neberou ;-)

R.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod Tato » pátek 21. 8. 2009 15:50

Milý Václave, nemusíš se hned čertit. Mne též nijak nepřitahují staré a vrásčité kuřačky, ale zakazovat jim kouření zavání diskriminací. Pokud by jsi napsal, že by tyto ženy neměli nosit třeba minisukně, tak bych s tím souhlasil, ale kouření je každého osobní věc a pokud se ti hnusí pohled na kouřící babču, tak se můžeš dívat třeba jinam.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod martinh » pátek 21. 8. 2009 15:54

Mě by se líbila 18 - 25, co dá minimálně 20 denně
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pátek 21. 8. 2009 21:05

Tato,já se nečertím nikomu nezakazuji kouřit ale viděl jsem opravdu staré babky byl to pohled spíše žalostný.Jsem rád když si mohu s někým pobesedovat na tuto problematiku každý má na to jiný pohled tvůj názor beru ale souhlasit s tebou nemusím.Moc Ťe zdravím a přeji hodně kuřackých zážitku o které já jsem ochuzen.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » pátek 21. 8. 2009 22:23

No, já často vídám jednu starší ženu (vizáží někde mezi neupravenou a ostaršenou Evou Holubovou, a Valérií Kaplanovou), které se přezdívá "Bába Smrt" (protože tak fakt vypadá) a tato rachitická osoba neustále pálí jednu cigaretu za druhou a chodí městem.
Spolehlivá antikoncepce na chuť na kuřačky, je fakt absolutně asexuální, vím přece co má vaclavsun na mysli.
Ale ať ji chutná :-)

Jinak do sporů mezi především milovníky kouření jako takového, a především obdivovateli půvabů žen-kuřaček nechci zasahovat, ale prosím o toleranci - každý ať si najde ten svůj pohled.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » sobota 22. 8. 2009 15:35

Obávám se, že asi s Václavem jeden o voze a druhý o koze. Staré kouřící babči mne též nepřitahují a s výrokem, že se mu nelíbí, bych souhlasil. Nemohu však souhlasit s tvrzením, že by neměli kouřit. Všichni jednou zestárneme a myslím, že i senioři a seniorky mají právo na plný život. Pokud babča kouří od mládí, nechápu, proč by se měla omezovat. Pohled na stáří bývá někdy dost žalostný a depresivní i bez cigarety / vím, o čem mluvím, byl jsem na civilce v důchoďáku/ ale čeká nás to též a to mne tak i Tebe Václave.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » neděle 23. 8. 2009 13:34

Víš milý Tato,toto je diskuzní forum a ja po Tobě nechci aby jsi se mnou souhlasil,já jsem projevil svůj názor a Tobě se nelíbí ,nemůžeme mít všichni stejný názor ale jak vidím slovo demokracie Ti nic neříká. Ještě by jsi mi to mohl přikázat jak to bylo zvykem abych s Tebou souhlasil ale ta doba je dávno pryč. Jak budeš jednou starý a uchrlaný dědék tak Ti možná řeknu nekuř.Ty mě pošleš někam že je to Tvoje věc já Ti nechci ani nikomu jinému nic zakazovat je to prostě můj názor že staří lidé by kouřit neměli a jestli kouří tak ať jim co nejdéle vydrží. nic víc
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » neděle 23. 8. 2009 19:17

Tato a Vaclav: Chlapi, oba vás chápu, rozumím oběma, jak to myslíte, není mezi vámi rozpor - spíš už máte jen potřebu jeden druhému dodat "poslední slovo". Dovolil bych si to uzavřit - prostě platí, že na staré kuřáky a kuřačky není zřejmě není tak atraktivní pohled, jako na mladé (a je jedno, zda jde o kuřáky nebo ne). Pokud někdo kouří dál v seniorském věku, berme to tak, jak to je. Určitě kdysi byli mladé a krásné kuřačky (které třeba dnes vidíme na fotkách celebrit z minulých dekád) a kouření jim zůstalo dodnes. Možná jako závislost, možná jako vášeň, uvolnění, relax. Berme to tak, jak to je - neutrálně, není ani nutné se k tomu nějak vyjadřovat. A pokud jde o téma vlákna, šlo o věk kuřaček, na které "je radost pohledět".
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Další

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků