Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Váš vztah ke stránkám a k tématice přitažlivosti žen kuřaček?

Velmi pozitivní vztah, silný a prožitkový
45
80%
Kladný vztah, ale nijak zvlášť ho neprožívám
9
16%
Neutrální vztah
1
2%
Jsem tu pouze ze zvědavosti
1
2%
Tématika se mi moc nelíbí, ale respektuji
0
Žádná hlasování
K tématice mám vysloveně odpor, nelíbí se mi
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 56

www.kuracky.cz - váš vztah k tématice?

Příspěvekod antaric » úterý 22. 4. 2008 15:53

Rád bych touto anketou udělal malý průzkum mezi vámi registrovanými uživateli (a byl bych rád, pokud byste se ho zúčastnili v nejhojnější míře - stačí kliknout a hlasovat).

Jde v podstatě o nejobecnější a nejprostší otázku:

Jaký je váš vztah k tématice - půvabu žen kuřaček a kouření vůbec, ke smoking fetish? Jaký máte vztah ke stránkám?

Je mi jasné, že váš vztah k tématice a důvod ke zdejší registraci může být nejrůznější - od bezvýhradného obdivu kuřaček přes neutrální postoj spojený se zvědavostí až po opačný pól - odpor ke kouření a kuřačkám.

Tahle anketa by mohla udělat obrázek, jak je to mezi námi, registrovanými uživateli. Za vaše hlasování předem děkuji, myslím, že výsledky by mohly být zajímavé pro všechny.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » úterý 22. 4. 2008 16:39

To jsem sám zvědavý na odpovědi ... Samozřejmě očekávám nejdelší proužky v horní části ... :-) Asi nemusím zdůrazňovat, jak jsem hlasoval, že ??? :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » úterý 22. 4. 2008 16:47

Kasoun píše:To jsem sám zvědavý na odpovědi ... Samozřejmě očekávám nejdelší proužky v horní části ... :-) Asi nemusím zdůrazňovat, jak jsem hlasoval, že ??? :-)


Myslím, že u řady lidí to bude asi hodně jasné a dané :-), ale přecijen, registrovaných je aktuálně 200 (mírné pročištění se ale blíží, počet nepatrně klesne) a rozsah důvodů, proč jsou lidé tady, může být hodně široký :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » úterý 22. 4. 2008 18:08

No tak u mně je to jasný prostě je to pro mně velice vzrušující pohled .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Tato » středa 23. 4. 2008 13:50

Jsem moc rád, že tyto stránky v době protikuřáckých kampaní existují. Kuřačky považuji za zpřízněné duše a to, že se zde objevují skutečné kočky považuji za velký bonus.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod demeter6230 » středa 26. 11. 2008 9:35

Souhlasim s Honzou. Neni nic hezciho nez se koukat na zenskou jak kouri. Hodne fandim temto strankam a jsem rad ze existuji.
demeter6230
uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2008
Bydliště: Mlada Boleslav

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:11

Musim podotknout, že pokaždý, když najedu na YouTube a zadám "Smoking", vyskočí jako první obrázek ta hnusná kunda s prohnilejma zubama. Podle mě je to <>vina, aby takhle někdo dopadl, snad jen, když na svoje zuby totálně kálí... Tak to dam hned pryč a jdu si zapálit. Je mi jasný, že když člověk pečuje o svoje zuby a pravidelně žvýká, nemůže se mu to snad stát.
Dnes a denně koukám na internet a sháním nová videa nebo obrázky kuřaček. Od roku 2003 jsem si u sebe v kompu udělal pěknou kolekci, která obnáší asi 500 fotek.

PS: Jsem odpůrce antikuřácký kampaně, všichni kuřte, protože je to fajn, kašlete na kecy od ostatních, stejně neodejdem ze světa zdravý... ;)

JR.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod fantomas » neděle 9. 8. 2009 21:50

Jednoznačně mám k dané problematice kladný vztah.Zeny,která se mě líbí a jěště kouří,tak se mě líbí a vzrušují mě jěště víc.Sám kouřím a mám to rád,takže tyto ženy mají mou plnou podporu,takže holky klidně kuřte a nenechte se omezovat,jste o to více sexy
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod martinh » sobota 22. 8. 2009 14:44

Já tedy skoro nekouřím, ale žena s cigaretou mě fascinuje. Je to nádhera (ale musí umět kouřit).
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pondělí 7. 9. 2009 9:10

Naprosto s tebou souhlasím, ostatně je to deklarace poslání stránek, kterou jsem napsal už dříve, viz http://www.kuracky.cz/otazky-a-odpovedi
V popředí zájmu stojí žena, její přitažlivost, krása - cigareta je pak třešníčkou na dortu (jako doplněk, nikoli hlavní předmět zájmu).
Jsme rádi, že můžeme být jiní, odlišní - asi jsme zřejmě ojedinělí i v širším mezinárodním měřítku.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 7. 9. 2009 11:27

Mám naprosto stejný pohled jako ty, ani já nemám rád slovo fetiš a nepovažuju se za fetišistu. Zamlada mě to ani nenapadlo (a to obdivuji krásu kuřaček od ranné puberty), ten termín jsem přijal za blízký až v době internetu, kde s fotkami a videii kuřaček setkáváme především na stránkách a fórech prezentovaných všeobecně jako smoking fetish.
Je však pravda, že takový ten typický smoking fetish produkt mě nijak zvlášť neoslovuje, něco se může líbit, ale není mi to zdaleka tak blízké,
jako kuřačky reálné. Obdivujeme především ty ženy, jejich půvaby, jako každý správný heterosexuál - někdo je víc horňák, jiný dolňák (v tom jsme možná s antaricem rozdílní, já jsem typický horňák), a ta cigareta je jen třešinkou na dortu jako doplněk, který činí ženu KTERÁ SE NÁM LÍBÍ (i bez cigarety) ještě o něco přitažlivější, dráždivější.
Pokud se nám kuřačka nelíbí, tak kouzlo cigarety nezafunguje, stejně tak cigareta jako předmět je naprosto o ničem, kdybychom byli fetišisté,
skutečně bychom se asi vzrušovali sesbíranými cigaretovými nedopalky (třeba od půvabných žen) - je možné, že to třeba někdo z našich
uživatelů dělá, tak ten potom tím fetišistou skutečně naplno je, a je to ale taky v pořádku.
K té dráždivosti žen s cigaretou - třeba pro mě není zásadní, aby byla závislá a kouřila 20 a více cigaret každý den, a neplatí přímá úměra - čím silnější kuřačka, tím více sexy, přitažlivější. Daleko víc příjemně zapůsobí cigareta v rukách ženy, o které třeba dosud nevíte, že je kuřačkou, nebo sváteční kuřačky, kterou vidíte kouřit poprvé. Ten moment překvapení je hodně silný.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod anaru » pondělí 7. 9. 2009 15:46

Muj hlas se stotoznuje s 99% hlasujicich a kdybych mel trosku rozvest duvod me zaliby pro zeny kuracky tak je to asi takhle:nejvice me vzrusuje kdyz vidim cigaretu v ustech zeny,mezi krasnymi plnymi rty a to z toho duvodu,ze divky v jecinou v brzkem mladi maji jakysi odpor davat si neco ee do pusy a ze zacatku co jsi budem povidat,cigareta asi nikomu moc nevonela,spise to byla zvedavost a domena kluku byt"chlap" a proto kdyz zacinaj holky,tak me u toho vzrusuje ta jejich nevinost.Nemusim mit vylozene silnou kuracku,spis preferuju prilezitostni(tim myslim tak krabicka na tyden),protoze pro me uprimne pohled na zenu kdyz kouri je jedna vec,ale na druhou stranu tesne po te co dokouri,ten vypar zbytkovho koure s plic neni zrovna neco fajn,uprimne pro me hnus,to je asi jediny negatyvni vec na koureni,ktera mi doooost vadi(nemluvim tu o negativnosti na zdravi, to je jiny pribeh) a uprimne take pak nacichle veci od koure nepusobi vylozene pritazlive,raj bych si predstavoval asi takhle:at koureni dava neustale stejny chutovy pocit,tak jak ho zname,ale pote co je dokoureno,mohl by s ust vychazet dech v podobe oblibenych chuti zvykacek:-))
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod rray30 » pondělí 7. 9. 2009 19:01

muryru: Popsal jsi to naprosto přesně. :-) A ten zmíněný "moment překvapení", no, to je fakt něco. Údiv a vzrušení smíšené dohromady - a co převládne víc ;-). Taky mám tohle moc rád. Jo, takovéhle kuřačky jsou hrozně sexy.

anaru: :-) To jsi vyloženě "trefil hřebík na hlavičku". Mně se taky vždycky kuřačky líbily, ale kvůli pachu kouře a možnosti načichlého oblečení atd. jsem chodil s nekuřačkami. A když před necelými dvěma měsíci moje přítelkyně kouřit začala, docela jsem z toho "smradu" měl obavy. Ale víš, že ne? Od začačátku má slimky s příchutí, ten kouř je trochu jiný a i jako nekuřákovi mi docela voní. A to i při líbání, takže v pohodě. Zapaluje si většinou venku na balkóně, takže doma to není znát vůbec. Možná je to taky tím, že kouří jen příležitostně, ale mně voní pořád krásně. Tak snad se to nezmění. ;-) Žvýkačka je u ní celkem samozřejmost.
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod anaru » pondělí 7. 9. 2009 20:16

rrayy30:znovu dik za tvoje ztotozneni ke me:-),ja jsem byl hoodne dlouho dobu velkej antinekurak,ale postupem casu se ze me stal takovej prilezitostni(mozna i z duvodu,ze me to tak dlouho vadilo ohledne zapachu a pritom me to u holek vylozene vzrusuvalo a tim jsem to vyresil:-))...) jinak verim,ze ten zapach skutecne muze ovlivnovat znacka,jako vlastne u vseho,to kvalitnejsi byva lepsi.Asi Davidoffky budou na tom lip,nez nejaky"Letky" a podobny ciga za "pade" :-))
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pondělí 7. 9. 2009 20:27

Nejvíc mi na některých ženách vadí ,když mě osloví vyvalí se nepříjemný zápach anebo smrdí celá.Znám mnoho kuřaček které kouří celkem dost hodně ale umí to opravdu hodně zamaskovat že je příjemná a svěží ale to záleží na každé ženě jako sebe pečuje.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » pondělí 7. 9. 2009 21:05

anaru: :-) Tak to jsem rád, že se shodnem ;-). Já tedy kouřit rozhodně nezačnu, ale přítelkyni to nezakazuju.
Na značce stoprocentně záleží - mnohé klasické cigarety mi nijak zvlášť nevoní. Jen to první zapálení. Ale je fakt, že pokud je žena - byť na pohled atraktivní - vyloženě "zahulená" (a teď nemyslím trávu :-)), tak veškeré erotično spojené s kuřačkami je v nenávratnu...
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » pondělí 7. 9. 2009 21:17

Na značce cigaret poměrně záleží - od toho se odvíjí výsledná vůně, pach (nebo jakkoli to chcete nazvat). Ale u mě celkem zvláštní, mně kouř z cigaret u žen nikdy nevadil, vždy mi voněl. Zřejmě z plic kuřaček je voňavější. Plus samozřejmě mix vůně ženskosti a parfému - pro mě osobně dokonalé afrodisiakum.
A stejně jsem to vnímal jako nekuřák, i jako později kuřák.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 7. 9. 2009 22:35

Ano, mix vůně ženskosti, parfému a cigarety, to je opravdu afrodiziakum! i pro mě...
V tomhle se naprosto shodnu s antaricem, i s tím, že kouř z úst ženy je (asi opravdu zdánlivě) voňavější. Možná to bude značkami, které atraktivní ženy kouří. Těžko říct.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron