Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Nejvíce se vám líbí

blondýnky
7
19%
zrzky
1
3%
brunetky
11
31%
černovlásky
6
17%
nemám vyhraněno
11
31%
 
Celkem hlasů : 36

Barva vlasů kuřačky

Příspěvekod muryru » sobota 24. 3. 2007 13:36

Já osobně mám nejradši černovlásky, brunetky, jižní typy, ale samozřejmě se mi líbí i hezké blondýnky. Mám rád spíš delší vlasy. A samozřejmě s cigaretkou v ruce ...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 9:39

Sice asi nějak podvědomě se mi líbí nejvíc blondýnky (hlasoval jsem tak), ale jinak barva vlasů není rozhodující. Spíš účes a délka - líbí se mi ženskost, dívčí vzhled. Nemám moc rád oholené hlavy, dredy, afrokvětáky či různě oklované hlavy na kluka :-) I když - nic není absolutní, jsou rozhodující věci... ?enskost a svůdnost vychází i z mnohého jiného... a tohle fórum a stránky jsou i o tom.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 9:51

Naprosto se shodneme v tom, jaký druh vlasů NEMÁME rádi - krátké vlasy, ježek, dredy - NE!
Jinak ale vlasy jsou pro mě důležité, stejně jako třeba prsa (mám rád větší - trojky,čtyřky). Ale máš pravdu že důležitější je účes, délka apod....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » pátek 28. 12. 2007 13:06

Tak to já preferuji stejně jako Muryru brunetky, černovlásky, případně zrzky. Vlasy rozhodně delší, nebo nějak hezky upravené. A když už jsme zabrousili na hrudník, také ho mám rád bujnější ... :-)
Celkově se mi líbí ženy, které o sebe pečují. A které si jsou vědomy, jak jim to s cigaretou sluší a dávají to na obdiv ... To je pak vlastně jedno, jestli je blondýna, nebo bruneta, hubená, či tlustá ... Prostě má šmrnc ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků