Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Otázky o kuřačkách a kouření, ankety, hlasování a soutěže

Double, tripple

Příspěvekod bubakus » pondělí 8. 9. 2008 22:19

Tak mě napadá viděli jste někdy kuřačku, že by kouřila víc jak jednu cigaretu najednou ? tzv. double, prostě dvě najednou nebo víc ?
bubakus
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 2. 2008

Příspěvekod muryru » úterý 9. 9. 2008 20:56

Tak samozřejmě viděl, ale jenom na specializovaných videích, vyloženě na smoking fetish efekt, nebo v normálním životě z recese, když se blbne. Normální situace to není a nepřijde mi to ani přirozené.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 10. 9. 2008 11:30

Napsal bych asi to samé jako muryru - lze vidět na videích na internetu, v reálném životě v podstatě ne (jen jako "blbnutí"). Je pravda, že to asi není (i přes možnou přitažlivost a vzrušující pohled pro mnohé) projev přirozeného a běžného chování. Patrně asi i proto se neobjeví na autorských fotografiích od muryru - které se zaměřují především právě na přirozenost a půvab. I když - nikdo neví, třeba i u oslovování dojde někdy v budoucnu na "blbnutí" :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » středa 17. 9. 2008 14:24

Já měj jednu kamarádku, která bylo poměrně roztžítá, takže měla někdy najednou zapálené cigarety i 3! :-) I když je pravda, že je nekouřila najednou ... :-)

Musím ale souhlasit s klukama, že v rámci "blbnutí" by to nemusely být špatné fotky ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

dvě najednou

Příspěvekod zdenda123 » neděle 21. 9. 2008 12:17

viděl jsem dvě situace, které byly zcela přirozené:
jedna byla taková, že půvabná slečna vložila do svých úst dvě cigarety, zapalila je a po rozkouření podala druhou svému partnerovi :-)

druhá byla v nemocnici, kdeyž jsem pracoval jako sanitář. jedna mladá slečna si zapálila dvě aby druhou dala svě sestře, kterou přišla navštívit, bohužel jeje sestram když přišla byla již překouřená, neb kouřila od rána jednu za druhou a milá slečna tedy vytáhla obě cigartey najednou. několikrát jsem kolem nich prošel, úžasná podívaná
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Příspěvekod Tato » čtvrtek 25. 9. 2008 15:40

Před lety, když jsem nastoupil do zaměstnání, jsem byl v kanceláři s jednou paní, která velmi hodně kouřila. Občas se jí stalo, že si zapálila, ačkoliv jí již jedna cigareta hořela v popelníku. Dlužno však poznamenat, že když to zjistila, tak jednu típla. Ono totiž kouřit dvě cigarety na jednou v podstatě znamená, že vykouříte jednu cigaretu, ale spotřebujete dvě, což je vzhledem k cenám kuřiva značně neekonomické a tudíž nepraktické.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: dvě najednou

Příspěvekod antaric » pondělí 29. 9. 2008 9:31

zdenda123 píše:viděl jsem dvě situace, které byly zcela přirozené:
jedna byla taková, že půvabná slečna vložila do svých úst dvě cigarety, zapalila je a po rozkouření podala druhou svému partnerovi :-)


Myslím, že tohle je možná i jeden ze snů mnohých z nás - být v té roli partnera... ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:33

Přesně, jak říkal Muryru, jen ve specializovaných videích. IRL jsem toho svědkem nebyl.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Toho jsem byl často svědkem "In Real Life"

Příspěvekod siolaaduob » středa 16. 9. 2009 2:05

Dělala to moje milenka, ovšem ne obě naráz, ale střídavě inhalovala z jedné a z druhé cigarety. A to tehdy, když si nemohla dlouho zapálit (v práci, nebo při cestování autobusem). Prý proto, aby mohla v krátké přestávce dostat do krve dost nikotínu, kouřila rychle a jedna cigareta prý by se "přetáhla". Já nevím, co to je, jsem nekuřák, ale prý to potom má nahořklou příchuť. Takže je to možné. Kromě toho jsem viděl v kuřáckém oddělení muzea dvojitou cigaretovou špičku, jeden náústek a dva konce !vidlicový tvar). Tahle špička se prý používala dosti často v první polovici 20 století a docílil prý se s ní dostatek na nikotín bohatého, NEPŘEHŘÁTÉHO kouře. Tak nevím, posuďte sami.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Otázky, ankety, hlasování a soutěže

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků