Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Autorské fotografie a videa uživatelů, dále autorské fotky, které nám pošlete

Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha centrum

Příspěvekod muryru » pondělí 10. 3. 2014 0:11

Čtvrtá černovláska z mého archivu je Viola (žádnou dívku tohoto jména jsme později pro kuřačky dosud nefotili), které bylo v době focení 25 let (ročník 1977) a tehdy pracovala ve zdravotnictví.
Video jsme natočili v centru Prahy, nad Václavským náměstím, kousek nad zastávkou tramvaje 11 nad stanicí
metra Muzeum. Další detaily už si nepamatuju. Natočeno na podzim 2002.

Viola - Praha,Nové Město - natočil a zpracoval muryru 2002, digitalizace muryru 2014

http://www.youtube.com/watch?v=-fc6Ph87710
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha

Příspěvekod Dara » pátek 14. 3. 2014 14:02

Sympatická žena.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha

Příspěvekod Demian » neděle 2. 11. 2014 11:37

Působí mile, sympaticky, moc krásná. Byla by pecka udělat časosběr X let poté...
Jak tehdy holky reagovaly na kameru? A pracoval jsi nějak s těmi videi už tenkrát?
Demian
VIP uživatel
 
Příspěvky: 150
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 4. 2008

Re: Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha

Příspěvekod muryru » neděle 2. 11. 2014 11:51

Mám pocit, že v těch dobách byly slečny a dámy tak nějak vstřícnější ke kameře, k focení, většinou to pro ně nebyl problém. Já jsem tehdy (asi po tři roky) vzal kameru a natáčel kuřačky zhruba jednou za měsíc (kromě zimního období), a většinou jsem během této akce něco natočil, často i několik kuřaček.
Tehdy jsem to točil prakticky jen pro sebe a měl už tehdy záměr stvořit něco jako Miss Kuřačka (přiznávám, že jsem tehdy ale spíš operoval s názvy jako Miss Cigareta nebo dokonce Miss Nikotin), ale nedotáhl jsem to do konce. To se nám podařilo až na těchto stránkách :-)

Po letech, to je těžké, kontakty většinou nejsou, byla to náhodná setkání. Samozřejmě, že tuhle myšlenku máme taky, hlavně s kuřačkama, které se fotily už přímo pro kuracky.cz.

PS: Jinak k tomuto focení mám osobní vzpomínku - asi týden před natáčením jsem pomáhal nést tašku s nákupem herečce Míše Kuklové (tehdy ještě žila s J.Pomeje) od Muzea nahoru někam na Vinohrady, prakticky v totožné lokalitě a zkusil jí (bohužel marně) přesvědčit k nějakému natáčení (pamatoval jsem si jí s cigaretou z (dost hrozného) filmu Playgirls (především 2). Viola mi jí na dálku typově dost připomínala, ještě pln tohoto zážitku, byl asi důvod k tomu, že jsem jí oslovil. Pro Pražáky, pamatuju si, že jsem jí oslovil při čekání na tram 11 nahoře nad Muzeem.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha

Příspěvekod Demian » úterý 4. 11. 2014 12:17

Jsi prostě borec! Je mi jasný, že časosběr je složitej, ale byla by to pecka, samozřejmě i s holkama z kuracky.cz. Sláva, že ta videa z kamery teď překlápíš sem, je to hodně zajímavý, skoro už lehký retro.

A jak tehdy Míša Kuklová reagovala? Řekla ti aspoň, jestli stále kouří?
Demian
VIP uživatel
 
Příspěvky: 150
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 4. 2008

Re: Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha

Příspěvekod muryru » úterý 4. 11. 2014 13:58

Demian: Díky :-) Míšu K. jsem tenkrát kouřit neviděl, natáčet se s cigaretou nechtěla, nemůžu zodpovědně prohlásit, jestli tenkrát kouřila. Skoro bych se přikláněl k ne, ale nevím.

Archivní videa - samozřejmě tím dost utrpí už tak ne moc kvalitní obraz, ale pokud to někoho zajímá, rád občas něco přidám. Spíš je ovšem potřeba aktuální tvorba :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha centrum

Příspěvekod peterhh » sobota 15. 11. 2014 5:34

velmi pekna:-)
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Re: Archivní video 4 - Viola - podzim 2002 - Praha centrum

Příspěvekod smokyb » sobota 29. 11. 2014 2:00

very nice smoking..... good for her....
Smoking is a human right!
smokyb
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 12. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro red

Zpět na Vaše autorské fotografie a videa kuřaček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron