Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Autorské fotografie a videa uživatelů, dále autorské fotky, které nám pošlete

Archivní video 5 - Eva - září 2002 - Louny

Příspěvekod muryru » pondělí 10. 3. 2014 22:51

Páté archivní video je datováno 8.září 2002 a nacházíme se v Lounech, nedaleko pěší zóny
v centru.
Evě bylo tehdy 19 let (nar.1983) a vzpomínám, že říkala, že kouří krabičku cigaret denně,
značku si nepamatuju :-)) Video vzniklo velice krátké, domlouvali jsme se, že se sejdem v Praze,
ale už k tomu nikdy nedošlo.

Líbí se vám archivní videa, která po letech digitalizuji? Má smysl dávat další? I mě zajímá,
které se vám nejvíc líbí. (můžete k nim psát příspěvky jako u aktuálních kuřaček.

Eva - Louny - natočil a zpracoval muryru 2002, digitalizace muryru 2014
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Archivní video 5 - Eva - září 2002 - Louny

Příspěvekod sejcek » středa 12. 3. 2014 11:57

Mně se třeba líbí moc, a zrovna Eva asi nejvíc ze všech:), takže za mě v tom určitě pokračuj...Je v tom trocha nostalgie, zvlášť, když si představím, že Evě je jako mně a krabičku dávala už před dvanácti lety:)Škoda, že to musíš podehrávat tou hudbou, je mi jasné, že je to sestříhané, ale nevadilo by mi slyšet holky mluvit, ale chápu, že takhle je to čistší..
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Archivní video 5 - Eva - září 2002 - Louny

Příspěvekod muryru » středa 12. 3. 2014 14:07

Díky, určitě něco přidám ještě. Tehdy to nebyla cílená práce jako v době, co existují kuřačky, ale prostě několikrát do roka jsem vzal (už dosluhující) kameru a něco v tomhle stylu natočil - taková průprava pro pozdější činnost pro tyto stránky.
Samozřejmě škoda, že jsem tenkrát nezjišťoval o dívkách formou nějakého dotazníku víc, ale to nebylo ani v první fázi existence stránek a co se týče zvuku, antaricova videa jsme dlouho zveřejňovali úplně němá.
Z důvodu, že jsme byli slyšet spíše my a naše pokyny, a to platí i pro moje archivní videa. Ale taky i tenkrát občas došlo na rozhovor, takže to bude bez hudby.

Mě by docela zajímalo, jak některé ty dívky a ženy vypadají dnes, jestli stále kouří, přece jen už od těch dob, a stejně tak od dob prvních ročníků Miss Kuřačka, uplynul nějaký čas. Kolikrát jsme překvapeni, jak kuřačka změní svou image během jediného roku.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Archivní video 5 - Eva - září 2002 - Louny

Příspěvekod Pavel » středa 12. 3. 2014 19:38

pěkné :)
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Vaše autorské fotografie a videa kuřaček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků