Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Autorské fotografie a videa uživatelů, dále autorské fotky, které nám pošlete

Archivní video 8 - Hanka - červen 2001 - Kladno

Příspěvekod muryru » sobota 22. 3. 2014 23:23

Hanka z Kladna byla vůbec první kuřačkou, kterou jsem natočil tímto způsobem, po cíleném oslovení,
které mělo za cíl ji zachytit s cigaretou. Nahrávka vznikla na Kladně v červnu 2001 a je z toho roku
ojedinělá.
Hanku (ročník 1977, v době natáčení 24 let) tentokrát uslyšíte i mluvit, poví vám něco málo o sobě, i o tom jak začínala kouřit, kolik kouří i jakou kouří značku a pár dalších názorů o kouření. Zapózuje jako modelka v chůzi i na bobku (tam velmi pěkné záběry) a nechal jsem i pasáže v rozhovoru mimo téma kouření (mj. o setkání
s exhibicionistou).
Celé točení byl tenkrát spíše náhodný experiment a právě na jeho základě jsem se později rozhodl pravidelněji
natáčet a fotografovat kuřačky, což byl jakýsi předvoj projektu kuřačky.cz, čili toho je ona, která možná za všechno
může. (Byť samozřejmě kuřačky jsem natáčel i fotil dávno předtím, ale ne tímhle způsobem, spíš "mimochodem").

Bohužel převodem z VHS se podstatně zhoršila kvalita obrazu (stejně jako u dalších archivních digitalizací).

Hanka - Kladno - natočil a zpracoval muryru 2001, digitalizace muryru 2014

https://www.youtube.com/watch?v=WvICuGVRtLk
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Archivní video 8 - Hanka - červen 2001 - Kladno

Příspěvekod antaric » neděle 23. 3. 2014 11:21

Rozhodně zdařilé, tohle stojí za to dokoukat celé. Podobný typ videí by mohl vznikat i dnes (prostě chvíle a povidání strávené s kuřačkou na ulici). Krom kouření bonus i krásné nehtíky, je vidět, že dělá čest své práci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Vaše autorské fotografie a videa kuřaček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků