Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Autorské fotografie a videa uživatelů, dále autorské fotky, které nám pošlete

Dejte známku kuřačce Nikole z mého archivu

1 - výborná (krásná)
14
56%
2 - chvalitebná (pěkná)
4
16%
3 - dobrá (normální)
5
20%
4 - dostatečná (nic moc)
1
4%
5 - nedostatečná (hrůza)
1
4%
 
Celkem hlasů : 25

MURYRU ARCHIV 1.- Kuřačka Nikola, Praha 2003

Příspěvekod muryru » čtvrtek 28. 2. 2008 22:31

Vzpomínka na některé moje kuřačky z mého videoarchivu, které jsem pořídil před několika lety.
(Omluvte zhoršenou kvalitu, jde o přepis z videozáznamu)

Velmi mladá Nikola (dnes 20) už tehdy kouřila 15-20 cigaret denně, a vyprávěla jak doma kouří spolu se svou matkou (která je prý velmi hezká - škoda že jsem nemohl nafotit obě dvě...)

650653644637
645638647643
649651654655
660657656658
Naposledy upravil muryru dne pátek 29. 2. 2008 10:45, celkově upraveno 1
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » pátek 29. 2. 2008 7:23

No, tak to je bomba! :-) Myslím že bych se vůbec nezlobil, kdyby bylo někde ke shlédnutí i video! Je to krásná košenka! Muryru, asi máme vážně docela podobnej vkus ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » pátek 29. 2. 2008 10:44

video snad časem, zatím to není technicky možné..
...mám sem dávat více archivních ukázek, abych podle zájmu viděl,
které holky mám zpracovat pro výběrové DVD ? (to bych potom zasílal buď jinou cestou, nebo by to antaric nějak dokázal dostat i sem na stránky)

Co se týče téhle slečny, stojí za zmínku, že jsem jí nedávno potkal v Praze s cigaretou (a nepoznal) a oslovil za účelem focení pro naše stránky, pro Miss Kuřačku... Vzpomněla si, že jsem jí kdysi natáčel....ale
na focení už neměla zájem...
Nesestříhané video s Nikolou trvá 12 minut a vykouří dvě cigarety (a jednu těsně před natáčením)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 29. 2. 2008 11:25

Nikole dávám jedničku a moc lituji, že nemohu vidět její matku, protože to by určitě byla dáma jak se patří.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 11:40

Díky muryru, za další nahlédnutí do starších archivů, tehdy i pořizovaných jiným způsobem (videokamera, přímé domlouvání se s kuřačkami). Je vidět, že to byla profi práce. Bohužel kvalita VHS nedává víc možností, pro podání a detaily, částečně to platí i pro dnešní klasické digitální MinDV kamery s PAL rozlišením. Bohužel současné Full HD kamery v tom levnějším segmentu nejsou až tak moc Full HD. Ale pokud to dobře dopadne, tak se od muryru, případně ve dvojici se mnou, možná natáčení videí a publikování časem dočkáte.

Zatím se kloním k tomu, že až budou videa zde publikována, i ta starší (převod z VHS do PC je strašně náročný a pracný proces), tak že tato videa budou patřit spíš k prémiovému obsahu stránek - budou přístupné aktivním uživatelům fóra, bude to odměna za vaši činnost.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » pátek 29. 2. 2008 11:44

Já se za archivní snímky rozhodně zlobit nebudu a velmi rád se k nim vyjádřím! A jestli uděláš někdy to bonusové DVD ... Hmmmm ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 11:59

Kasoun: Bonusové DVD a případné návazné aktivity mimo stránky, tohle jsou jedny z dalších možností rozvoje činnosti kolem tématiky smoking fetish v česko-slovenském prostředí. Rozhodně náměty a nápady jsou vítány - i to je pro nás s muryru motivující - zvlášť když je zájem a odezva větší - to platí i pro ty uživatele, kteří se tu zatím neprojevili. Uvidíme v průběhu času.

Bonusová DVD - bohužel příprava je pracná (pro ty starší VHS záznamy), rozhodně by to bylo lepší v případě nově natáčených záznamů (digitálně, HD kvalita, přímé zpracování) - otázkou, zda preferovat elektronickou distribuci (stahování videí mpg, wmv, avi) nebo klasicky poštou (DVD).

S muryru uvidíme, rozdělení případné práce na tom, zatím je to ještě předčasné (škoda taky, že se tomu nedá věnovat na plný úvazek - jsme navíc nekomerční zájmový web).

Máte-li k tomu co říct, rozhodně pište.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 29. 2. 2008 12:06

Na tom DVD už pracuju - vybírám materiál, je toho hodně. Ale není to otázka dní, spíše měsíců..
Rozhodně ale upřednostňuji nové kuřačky, ale taky si rád připomenu svou starší práci a podělím se s vámi.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod honza » pátek 29. 2. 2008 20:18

muryru píše:Na tom DVD už pracuju - vybírám materiál, je toho hodně. Ale není to otázka dní, spíše měsíců..
Rozhodně ale upřednostňuji nové kuřačky, ale taky si rád připomenu svou starší práci a podělím se s vámi.


Jen připojím se do diskuze když už to máš digitálně zpracovaný nešlo by to rozdělit a naházet na Rapida myslím to je nejrychlejší cesta .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 21:03

honza píše:Jen připojím se do diskuze když už to máš digitálně zpracovaný nešlo by to rozdělit a naházet na Rapida myslím to je nejrychlejší cesta .


Já se přiznám, že moc důvěru k těmhle serverům nemám, je určitý riziko, že to smažou, nemůžeme ručit za to, že služba bude dostupná, podle potřebných kvalit atd. - příliš dobrou zkušenost jsme neudělali s imageshack nebo multipics. Navíc ve free verzi to není moc pohodlné pro uživatele a ne všichni jsou ochotni platit premium účty v eurech.

Pro začátek se kloním k tomu nahrávat to sem (muryru, já), přes ftp, mít možnost to stahovat přímo odsud. Místa máme zatím na hostingu dost, traffic je taky v pohodě.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pátek 29. 2. 2008 21:32

No třeba naše forum jede jedině na rapida a to dost úspěšně já sám ho používám už dost dlouho a musím říct že je to super a spolehlivé největší problém z obrázky je na ukažto http://www.ukazto.com/ ten pořád nějak blbne . Když je tady dost místa tak super to je nejlepší varianta .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Zpět na Vaše autorské fotografie a videa kuřaček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron