Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Autorské fotografie a videa uživatelů, dále autorské fotky, které nám pošlete

KUřAčKY-lolitky - PRAHA - skryté focení 22.6.2007 (Ppss)

Příspěvekod David77 » sobota 23. 6. 2007 10:32

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek

Zdravím všechny příznivce kuřaček. Mám tady první příspěvek, který se zaměřuje a další se budou zaměřovat na velmi mladé kuřačky ve věku 18-28 let, které kouření přímo milují.

Mám tady prvních pár foteček z Prahy (Václavské náměstí a Národní třídy), kde naše dívenky si zapalují a vášnivě kouří svojí milovanou cigaretu. Je to foceno na dálku, takže nic o těchto dívčinách a jejich kouření nevím, ale rozhodně je i tak se na co dívat.

Jen ať se naučí co nejvíce holek kouřit, alespoň budeš pořád co fotit a nás kluky to bude pořádně vzrušovat.
POHLED na krásnou holku s cigaretou je něco úžasného.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod muryru » sobota 23. 6. 2007 11:09

Začnu tvou poslední větou
POHLED na krásnou holku s cigaretou je něco úžasného.
Máš naprostou pravdu!! Spousta žen a dívek si myslí pravý opak (že je to odpuzují). To je absolutní nesmysl.

Díky za tvé paparazzi fotky, doufám že nejsou poslední! Nejvíc se mi líbí
dívka na poslední fotce (v zelenočerném), nejen díky tomu že i foto je nejkvalitnější. Ta by mě rozhodně jako objekt zajímala.
Pěkná je i brunetka, co si zapaluje (je na 2 fotkách). Ale hlas bych dal té zelenočerné :)

PS: Fotky velikosti nad 1000 kB jsou na bohužel pomalém imageshacku na otevírání docela utrpení, ideální je to uzpůsobit do velikosti, kterou třeba používám já ... ale nevadí, hlavně že můžeš fotky přidávat!!!!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod andrew » sobota 23. 6. 2007 13:31

Tak tohle je vyloženě moje kategorie, paráda :-) Mám rád sladký nevinný tvářičky s kterýma ta cigareta perfektně kontrastuje. Ale těch 15 to je opravdu hranice, dolů už mi to přijde divný. I když není nic vzácnýho když okolo školy postávaj hloučky dvanáctek-třináctek a vychutnávaj si neuměle cigaretky. Ale krásná s holka s andělskou tváří ve věku 16-17 s cigaretkou, to už je jiné kafe .... :-)

A z této nabídky velmi pozitivně hodnotím snímeček číslo dva, na kterém ta dívka zřejmě telefonuje - to je se mi taky moc líbí. Ta představa, že třeba mluví s rodiči, kteří by ji s cigaretou neradi viděli a přitom si drze potahuje ... Líbí se mi to i u mojí přítelkyně, když mi telefonuje a já poznám, že při tom kouří ... ale ona dobře ví, že se mi to líbí :-)))
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 25. 6. 2007 10:59

Rozhodně dobré, je to hezká pestrost fotek a holek. Jen tak dál!
Je pravda, že s těmi paparazzi fotkami, tak jak to zkouším fotit i já, to není moc jednoduché, drtivá většina fotek se nepovede a ani jsem je sem nezkoušel dávat. Prostě kombinace rychlého focení (pohyb), nedokonalé techniky (fotomobil) i samotné kompozice narychlo a s nenápadností (nutno i větší vzdálenost). Ale rozhodně to stojí za to zkoušet a fotit dál!

A rozhodně - "POHLED na krásnou holku s cigaretou je něco úžasného."
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Vaše autorské fotografie a videa kuřaček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků