Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Měla by být součástí stránek seznamka?

Ano, určitě, patří to k tomu, sám bych ji využil(a)
27
61%
Ano, určitě, patří to k tomu, byť bych ji nevyužil(a)
13
30%
Ano, ale nejsem si jist(á) obecně úspěchem její role
2
5%
Ne, seznamka ke stránkám nepatří
2
5%
Nevím, nemám názor
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 44

Měla by být součástí stránek seznamka?

Příspěvekod antaric » sobota 23. 5. 2009 20:36

I když to tu bylo již zmíněno a možná i navrženo, zahajuju dlouhodobější průzkum na téma, jestli si myslíte, že by součástí stránek měla být i seznamka. Seznamka samozřejmě ve smyslu a ve vztahu k tématice - seznamka okolo lidí, kteří mají ke kuřačkám a kuřákům kladný vztah. Zatím jen sonduju, hlavně proto, že dostatečný vzorek názorů se rozhodně nesejde hned a nějaký čas zabere i implementace a programování (navíc mám teď naklíčované jiné projekty).

Zajímá mě tedy, co si myslíte o tom, zda seznamka tady ano nebo ne. Jestli je to vhodné a pokud ano, za jakých okolností, případně jakou podobu a parametry by měla mít. Ať už se na to díváte z pohledu, že byste ji případně i sami využili, nebo z pohledu druhých, že by ji mohli využít.

Osobně se domnívám, že díky seznamce, pokud by se rozjela tak, jak bych si sám představoval, určitě existuje potenciál pro rozšíření řad uživatelů a především potenciál pro umožnění navázání vztahů a osobního štěstí budoucích dvojic. Seznamka by pochopitelně byla oddělena od diskuzního fóra, do samostatné záložky nahoře (byť by sdílela uživatelské účty fóra, s možností přezdívku navenek ukrýt). Cítím, že by se spíš jednalo místo klasických inzerátů o nadčasovější miniprofily, jaké znáté i odjinud, s možností i linkovat právě jinam. Miniprofily, které obvyklých volitelných atributů o sobě a o protějšku trochu více (jak jinak) akcentovaly parametry kolem kouření :-)

Těším se na vaše názory a hlasy, jak to sami vidíte a co si o seznamce tady myslíte.

Díky předem :-)
Naposledy upravil antaric dne sobota 23. 5. 2009 20:49, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 23. 5. 2009 20:44

Ještě bych chtěl podotknout :-) Ačkoliv by si to nejspíš mnozí z vás přáli, seznamka by se netýkala "nabídky" oslovených kuřaček v autorských fotogaleriích muryru :-) Seznamka by byla naprosto oddělenou částí, izolovanou. I když samozřejmě nemůžu vyloučit, že některá z oslovených by seznamku třeba i sama pak využila.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » sobota 23. 5. 2009 20:48

Myslím ,že je to dobrý nápad,je mnoho nezadaných a hlavně nepochopených kuřaček které lidi odsoudí jen za to že kouří,tady mají příležitost najít co by u jiných nenašli.Přeji Vám hodně štestí aby jste našli co hledáte.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Tato » středa 27. 5. 2009 15:01

Osobně bych seznamku nevyužil, protože jsem ženatý, ale jsem pro .Je zde plno nezadaných mužů a jistě i některé kuřačky hledají toho pravého. V neposlední řadě seznamka přitáhne další účastníky.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Určitě ANO

Příspěvekod molik » středa 27. 5. 2009 22:50

Já absolutně nejsem proti a byl bych rád kdyby se to povedlo a zrealizovalo.
molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Seznamka - ano

Příspěvekod David77 » čtvrtek 4. 6. 2009 21:53

Určitě by byla seznamka dobrá věc. Souhlasím s jejím oddělením.
Jednak by byla reálná šance se seznámit a najít zde třeba životního partnera, kterému by nevadilo kouření. Určitě se najde hodně kuřaček, které mají partnera nekuřáka a tomu se kouření partnerky nelíbí. Tím by si kuřačky přišli na své a vše by bylo v pohodě.
Určitě to vidím jako dobrou věc v nějakém rozumném časovém horizontu.

Třeba by bylo dobré zavést, že vložení inzerátu je zpoplatněno sms ve výši př: 10 Kč, aby byl nějaký peníz na projekty serveru kuračky.cz
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod antaric » pátek 5. 6. 2009 11:21

Zatím to vcelku vypadá na větší zájem, než jsem čekal, což je pozitivní. Anketu nechám běžet dál, jsem zvědav, i na poměr pohlaví.

Taky si myslím, že seznamka nemusí být nutně vázána na úzký vztah k tématu, ale prostě přirozeně lidsky a prakticky - kuřačky často hledají kuřáky (nebo nekuřáky s kladným vztahem ke kouření), se kterými by mohli žít a sdílet partnerský život a všechno by bylo v pohodě. A vlastní téma - třeba je může později obohatit ve vzájemnosti.

Umím si taky představit, že jsou kuřačky a kuřáci, kteří holdují cigaretám natolik, že je pro ně problém si partnera najít, tady by to pro ně bylo podstatně jednodušší.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 10. 6. 2009 10:29

Já jsem taky pro a myslím že je to dobrá věc a přál bych si aby se to povedlo zrealizovat...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Příspěvekod miskur » čtvrtek 11. 6. 2009 15:59

Byl bych jednoznačně pro, ale torchu se bojim o ten poměr pohlaví, zdá se mi, že se zde zatim moc kuřaček nezapojuje.
miskur
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 6. 2008

Příspěvekod antaric » čtvrtek 11. 6. 2009 16:37

miskur: Samozřejmě, uvažuješ správně, že poměr pohlaví je patrně nejkritičtější faktor úspěchu takové zvažované seznamky. Mám interní přehled, jak kdo hlasuje, nebudu však prozrazovat (je v něm i není překvapení). A neřeknu to ani na srazu :-)

Pravda je ta, že právě seznamka, jako nová součást stránek, by mohla být určitě pro nezadané kuřačky konečně důvodem, proč se sem připojit, zapojit. Seznamka by byla i součástí naší outdoorové propagace a lákadlem. Věřím tomu, že pokud bude úspěšná, tak počáteční poptávka by byla schopná vytvořit nabídku i dodatečně.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron