Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Sponzorovali byste projekt www.kuracky.cz?

Ano, i vyššími částkami
3
14%
Ano, menšími částkami, opakovaně
10
48%
Ano, menší částkou, jednorázově
3
14%
Ano, ale nemám ani trochu peněz navíc
1
5%
Nevím, ale přemýšlel(a) bych o tom
2
10%
Ne, nemám peněz nezbyt
1
5%
Ne, přijde mi to nepříslušné, nevhodné
0
Žádná hlasování
Ne, zásadně na nic nepřispívám
1
5%
 
Celkem hlasů : 21

Sponzoring projektu www.kuracky.cz

Příspěvekod antaric » středa 3. 6. 2009 11:37

Zhruba rok přemýšlíme (v tomhle směru já za muryru), že bychom ke stránkám přiřadili možnost obvyklou u řady jiných neziskových projektů a to možnost účasti a zainteresování vás uživatelů prostřednictvím dobrovolného finančního sponzoringu a příspívání.

Jde samozřejmě o citlivé téma, protože především nechceme vyvolávat pocit v některých z vás, že by se tím měnil charakter stránek. Ten se nezmění a zůstane i nadále takový, jaký je - tj. nekomerční a neziskový, zaměřený především na popularizaci tématu a bourání předsudků. A přinášení a zprostředkovávání půvabu a přitažlivosti žen kuřaček z českého prostředí prostřednictvím fotografií a videí.

Provoz a všechny náklady od začátku po celou dobu s muryru hradíme z vlastních soukromých prostředků, ať už se to týká domény kuracky.cz, webhostingu, internetového připojení, techniky (foto, video, počítače), tiskových materiálů, dárků pro kuřačky (nejen Miss) či nákladů na organizaci setkání atd. Možnost dobrovolných finančních příspěvků z vaší strany by tak sloužila jako pomoc na jejich pokrytí a minimalizaci. Sloužila by i jako podpora projektu a i jako výraz ocenění naší práce - pokud si ji opravdu vážíte a považujete za přínosnou. Byla by rozhodně i povzbuzením v další naší práci.

Pro ty, pro které je obtížné se dostat k VIP statutu na fóru popsaným způsobem, by toto byla další možnost, jak si urychlit jeho získání.

Samozřejmě nedokážeme v současné době odhadnout vaši reakci, ochotu a především možnosti - do jaké míry by se rozsah sponzoringu v čase rozrostl, měl smysl a význam. Podle toho se odvíjejí i možnosti, které by vaše dary umožňovaly v dalším růstu. Osobně bych rád, pokud by hospodaření bylo příznivé, definované symbolické procento bych za naše stránky a komunitu poukazoval i na dobročinné účely, mám na mysli vcelku přirozeně a logicky - na léčbu rakoviny.

Způsob přispívání - zatím jsou ve hře uvažováné tři varianty (a zřejmě by byly implementované všechny najednou):


1. PaySec - český platební kanál provozovaný ČSOB, viz www.paysec.cz

2. PayPal - celosvětový platební kanál, akceptující i bezpečné platby debetními/kreditními kartami - www.paypal.com

3. Bankovní převod na účet v rámci ČR - k tomuto bude sloužit samostatný účet (který však je možné spolu s jiným kódem banky použít i pro platby v EUR ze Slovenska)


Je jasné, že možnosti 1 až 3 jsou prakticky použitelné pro uživatele v ČR, možnosti 2 a 3 pak pro Slovensko, možnost 2 pak pro celý svět.

V anketě nahoře jsem uvedl širokou škálu vašich možných odpovědí, na které můžete reagovat - vaše reakce k možnému sponzorství. Stejně jako se rozepsat v příspěvku, kterou platební cestu považujete (pro sebe i pro ostatní) za nejschůdnější a nejjednodušší - v případě, že byste chtěli přispět.

V každém případě stojíme o vaši identifikaci platby, to proto, abyste mohli být seznámeni s hospodařením a byli jste ujištěni, že s vašimi dary je dobře naloženo, spolu s poděkováním od nás provozovatelů stránek.

Díky, těšíme se na vaše názory a ohlasy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Katmar » neděle 7. 6. 2009 9:46

Ahoj, jak jsem již psal ve svém mailu, jsem spíše ochoten pomoci poskytnutím nějaké služby z okruhu působnosti mé firmy - tj. výrobou reklamy. Můžu nabídnou výrobu nějaké reklamní plachty, samolepek a podobně... Stačí pouze dodat data k tisku...
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 449
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » neděle 7. 6. 2009 10:25

Katmar: Díky znovu na nabídku, měl jsem prve v úmyslu Ti už zde poděkovat před ostatními - že pomoc není jen ve finanční rovině, ale i v dalších, v mnohém směru neocenitelných a nenahraditelných - právě v těch, které nabízíš, resp. už jsi nabízel. Už jsme to téma načali na prvním setkání, rád bych se k tomu vrátil i na druhém srazu, domyslíme, jak nejlépe a nejvíc užitečně využít.

Takže tady veřejně - Katmarovi a jeho ženě patří jeho velké díky! Rád bych udělal reklamu i jejich firmě obráceně - domluvíme se jak nejlépe.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 8. 7. 2009 13:56

Ode dnešního dne jsou zprovozněny všechny tři zvažované způsoby, jak finančně podpořit stránky www.kuracky.cz, resp. nás autory, v našem snažení, i v nákladech, které jsou s provozem a činností spojeny.

K dispozici jsou tři způsoby - převodem na účet (jak v ČR, tak i v SR), platebním tlačítkem PaySec (v ČR, provozuje ČSOB) a platební kartou (debetní, kreditní) přes formulář PayPal (celosvětově). Preference je zhruba i v tomto pořadí (převod na účet, PaySec, PayPal).

Vše je podrobně vysvětleno na stránce www.kuracky.cz/sponzoring - vše je současně zjednodušeno na maximální možnou míru uživatelské přívětivosti.

Pokud se rozhodnete přispět, budeme velmi rádi a už dopředu děkujeme (poděkování dostanete i e-mailem za každou platbu). Ti, kdo příspějí, budou mít nárok na informace o celkové finanční rekapitulaci darů (za kalendářní rok) a to formou e-mailu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sponzoring projektu www.kuracky.cz

Příspěvekod malejunge » sobota 31. 7. 2010 13:34

Myslím, že je skvělé, že si můžete být jisti, že peníze jsou v dobrých rukou.
I podporu této ochotně, a všechny hezké ženy s atraktivním!
Doufám, že se mnohem více dobrých let, v této Grand stránky
malejunge
VIP uživatel
 
Příspěvky: 12
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 7. 2010

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník