Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Hranice 10 000 příspěvků pokořena

Příspěvekod antaric » čtvrtek 9. 9. 2010 21:28

Dnešní den 9. září 2010 jsme společně pokořili a překročili počet 10 000 příspěvků na našem diskuzním fóru. To tak prokázalo silnou životaschopnost za dobu své eistence trvající již tři a půl roku! Velmi nám všem blahopřeji a děkuji všem, kteří se účastnili prostřednictvím zapojení se do diskuzí.

Moje projekce a odhad, kdy tato hranice bude dosažena, se v průběhu času měnily - na jaře jsem odhadoval konec srpna 2010, později pak přelom září a října 2010. Skutečnost se naplnila zhruba uprostřed :-)

Jedeme dál, svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu žije!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Hranice 10 000 příspěvků pokořena

Příspěvekod Pavel » pátek 10. 9. 2010 5:29

Výborně,9.9. Pěkné datum.Kdy bude 20 000 příspěvků?Jak dlouho nebo krátko to bude trvat? :D
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 2122
Obrázky: 329
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Hranice 10 000 příspěvků pokořena

Příspěvekod MBL » pátek 10. 9. 2010 20:52

V prvom rade : gratulujem :) Hlavne administratorom, za naozaj profesionalnu pracu. Mnoho webstranok, ktore sa tvaria ako "profi" a su spoplatnene, resp. maju za ucel prinasat peniaze, nema tak kvalitny system spravy obsahu, strukturu, dizajn, ako forum "kuracky.cz". V tomto musim obzvlast pochvalit antarica, ktory sa o forum v tej podobe akej je teraz zasluzil (asi) najviac, a nepochybne mu venuje aj velke mnozstvo casu (mimo pripravy tych vynikajucich prezentacnych videi). Samozrejme, vdaka patri aj Muryru, ako povodcovi a autorovi myslienky vzniku tohoto portalu. Myslim ze spolu tvoria "ten spravny administratorsky team", ci uz pri galeriach, ale aj vsetkej tej praci v pozadi, ktora je nam uzivatelom len tazko zrejma.

V druhom rade ... ak si mam tipnut (hodila by sa anketa) :), tak kedze internet rastie geometrickym radom a 10 000 prispevkov forum dosiahlo za 3,5 roka, myslim ze 20 000 bude pokorenych radovo skor, ratam tak o rok, rok aj pol maximalne. Vsetko zavisi od toho, ako budu ludia otvorenia ako sa budu "nebat" komunikovat :)
Predsa len, je tu dost "harcovnikov", zopar "obcasne akvitnych (napr. ja) potom dost pasivnych, co je vsak skoda :) Ludia nebojte sa ... (to len taka mala agitka).

Btw, vie sa kolko bolo trebars klikov, rep. hlasovani v anketach, kolko ludi si prezrelo fotky a tak ? Taketo statistiky by napr. celkom potesili (aj ked pre vacsinu su asi bezpredmetne ...).

Este raz dakujem za super pracu co tu odvadzate !
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 328
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Hranice 10 000 příspěvků pokořena

Příspěvekod antaric » sobota 11. 9. 2010 10:53

MBL: Moc děkujeme za pochvalu, je vidět, že vnímáš věci v souvislostech, do šířky a jsi si vědom i pozadí, které nemusí být vždy patrné. Pokud jsme postupem času dospěli až do fáze profesionálního působení a dojmu prezentace, pak nás to velmi těší a rozhodně se budeme snažit úroveň udržet a zvyšovat. Pokud jde o mě osobně, je pravda, že mnohdy tomu věnuju opravdu hodně času, v poslední době mám pocit, že veškerý volný čas :-) Můj vklad do projektu - je to zřejmě kombinace dovedností, pečlivosti a i také lidských vlastností, které do stránek a do fóra vkládám i mezi řádky.

Pokud jde o hranici 10 tisích příspěvků a kdy bude pokořena další hranice, těžko říct, hádat a sázet :-) Internet obecně roste geometrickou řadou, záleží ovšem, jak jsou projekty nastaveny a rozjety, jaký mají potenciál. Z pozadí máme k dispozici celou řadu statistik. Nedokážu říct, jestli geometricky, ale poměrně blízko tomu roste (pasivní) návštěvnost jako taková. Pozorujeme to v průběhu roku, ale nejsilnější období jsou říjen-listopad. To kopíruje i obecné trendy českého internetu (lidé po létě sedají víc v zimě k počítači). Pokud jde o aktivní návštěvnost-účast (příspěvky, hlasování), tak ta má kolísavou tendenci (i když v průměru spíš stoupající), záleží hodně podle témat a aktivit některých konkrétních uživatelů. Jestli mám nějaké přání, tak především v tomto směru - aby se z pasivních uživatelů stávali uživatelé aktivní. A zejména z řad žen - kterým vychází vstříc i zde nedávno otevřený Ženský svět.
Zajímavé je i jedno číslo, které vyjadřuje přihlášení registrovaných uživatelů za posledních 24h. Z něho vyplývá, při porovnání přihlášení za posledních 7 dnů, 30 dní a 365 dní, že máme velmi silné jádro uživatelů, kteří nás poctivě navštěvují takřka denně či několikrát týdně (většinou však zůstávají pasivní). Jsou mezi nimi jak muži, tak i ženy.
Máme k dispozici dalších spoustu statistik - některé z nich vybírám a prezentuji na živých setkáních (to je i bonus pro ty, co příjdou).
Pokud Tě zajímá, případně i ostatní, kolik hlasů bylo rozdáno napříč všemi anketami za historii fóra (nyní 387), tak je to v tuto chvíli číslo 15184 hlasů. Pokud jde o počty zobrazení fotek, i to existuje - zjistím ale někdy jindy (nicméně byste měli sami vidět, pokud vstoupíte do fotek přes Galerie, tak pod každou fotkou se ukazuje, kolikrát daná fotka byla zobrazena).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník