Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Existujeme už 5 let!

Příspěvekod antaric » pátek 23. 3. 2012 11:40

Je jedno datum, které si bude český internet pamatovat.

Je jím 23. březen 2007.

Tehdy vzniklo jedno diskuzní fórum.

Založil ho muryru a jako druhý uživatel se připojil antaric.

O pár měsíců později se z tohoto počátku stal projekt http://www.kuracky.cz

Dnes je tomu přesně pět let.

Slavíme tak půlkulaté výročí a stalo se již každoroční tradicí si připomenout, co se na našich stránkách i mimo ně stalo významného a důležitého za poslední rok.

Stále jsme především světem kuřaček cigaret, jejich přitažlivosti a jejich půvabu. Dokazujeme okolnímu světu, který má tendenci podléhat mediálním tlakům a masáži si myslet něco jiného - dokazujeme, že ženy s cigaretou jsou krásné, sexy, smyslné. Jsme hradbou a důslednou opozicí vůči společenským předsudkům - plníme také roli největšího českého webu pozitivního ke kouření cigaret.

V loňském roce jsme uspořádali 4 živá setkání našeho projektu, je to o jednu událost navíc než v letech předchozích. Je to především díky novému typu akcí, které pořádáme - okruh jsme rozšířili o unikátní spojení taneční a kuřácké party, s názvem Smoking Dance Party! Vedle dvou klasických setkání se tak loni odehrály dvě Smoking Dance Party. Kdy první byla startovací a druhá byla tématická v duchu retro (loučili jsme se s místem, které bylo spojeno s minulou dobou - budovou Rudého práva v Praze na Florenci - budovou, která už dnes neexistuje, srovnána se zemí). Všechny další Smoking Dance Parties se budou konat již na novém místě, které ještě upravujeme a připravujeme. Smoking Dance Parties jsou koncipovány především jako moderovaný zábavný program, večer plný hudby, tance, kouře, se soutěžemi o krabičky cigaret atd. Na SDP míváme i ateliér a dalšího, profesionálního fotografa, tam je možné si nechat zhotovit extra kuřácké fotky. (Přesvědčit se můžete ve foto a video reportech.) Za spolupořádání akcí děkujeme především Katmarovi, Áje, Katce wattin a také DJ Rakovi, který nás hudebně doprovází na Smoking Dance Parties.

Všechny živé akce jsou příležitostí pro korunovace vítězek předchozího ročníku soutěže Miss Kuřačka. Na dubnovém srazu jsme korunovali 1. Vicemiss Kuřačku 2010 Liliyu, v květnu pak na první SDP Ninu (5. místo) a Terezu (7. místo) a na záříjové druhé SDP pak další Terezu (4. místo). Reálně jsme tak mohli osobně oslavit úspěch čtyř kuřaček z finálové desítky, což je dosud největší počet v historii (pozvánku dostaly i další, své příležitosti a převzetí výher nevyužily).

Od září 2011 při oslovování kuřaček v terénu používáme na podporu a přesvědčení náš zakázkově vyrobený lookbook, tedy ukázkovou knihu fotografií vybraných z naší práce. Ve formátu A5 na 44 stranách přesvědčujeme, argumentujeme a dokazujeme, jak jsou ženy s cigaretou sexy a krásné. Za výrobu děkujeme Artymu (který pro nás zhotovuje už nějaký čas i vizitky).

V závěru roku 2011 jsme absolvovali o dvou sobotách předem domluvená focení, s kuřačkami Alžbětou a Hankou. Focení byla výjimečná jednak svou délkou (přes 3 hodiny práce) a také rozsahem a rozmanitostí fotek. Oba fotosety také demonstrovaly náš i technologický a kvalitativní posun ve fotografování, na cestě dalším rokem jsme učinili vývojový pokrok (v i postprocessingu), dle ohlasu dokazující naši vzrůstající úroveň i z fotomodellingového pohledu. Hance i Alžbětě tato investice i výrazně pomohla k umístění ve finále.

Přelom roku, resp. doba od prosince 2011 do února 2012 proběhl každoroční vrchol našeho projektu, v podobě soutěže Miss Kuřačka 2011. V obvyklých dvou kolech, nejprve nominační a pak finálové, jste vybírali desítku finalistek a pak určovali mezi nimi pořadí. První místo s přehledem vyhrála dlouhou dobu favorizovaná Tereza, nafocená 3. 6. 2011 (toto datum je pro nás výjimečné, o rok dříve jsme nafotili neméně úspěšnou Liliyu). Za ní následovaly Karin a Alžběta (první a druhá vicemiss). Další místa obsadily Jana, Petra, dvě Terezy, Anna, Hanka a Eliška, kdy o pořadí rozhodoval u většiny z nich rozdíl jednoho hlasu. Loňského ročníku se účastnilo 70 kuřaček - byl to ročník, který patřil k osobnostně nejsilnějším, výrazně krásných kuřaček bylo tolik, že mnozí oplakávali neúčast mnohých z nich ve finále, kam jich mohlo postoupit jen deset z nich.

Před třemi týdny, tedy nedávno, došlo k inovaci podoby stránek, první větší změně po dvou letech od předchozího upgradu. Změnili jsme částečně grafiku, vyladili ji více do červenočervených přechodů, akcentovali jsme přímou a jednoznačnou propagaci soutěže Miss Kuřačka, s přehledným popisem především pro nové návštěvníky a další adeptky na titul královny krásy s cigaretou (s možností přihlášky). Podstatně jsme rozšířili okruh otázek a odpovědí, stejně tak se můžete víc dovědět O nás a o našich podporovatelích. Ke sponzoringu nyní dostanete také více přehledně strukturovaných informací.

Více jsme také aktivovali naši působnost na sociálních sítích - na facebooku a twitteru. Na faceboooku máme dokonce dvojí stránky - jedny jako KurackyCz a jedny jako SmokingDanceParty. Řadu věcí budeme komunikovat jen tam, rozhodně si nás dejte mezi oblíbené!

V novém roce 2012 pokračujeme dál, oslovili jsme a nafotili v tuto chvíli už 10 kuřaček, které budou bojovat o vaši přízeň v šestém ročníku Miss Kuřačka, s letopočtem 2012.

Páté narozeniny oslavíme i naživo, na našem 11. živém setkání v sobotu 14.4.2012 od 16 hodin, oficiální pozvánka bude ještě následovat.

Pokud jste s naší činnosti spokojeni a chcete nás povzbudit a podpořit, můžete zvážit i sponzoring! Jsme rádi a budeme rádi také za jakoukoli vaší odezvu, komentáře, fandění, hlasování - jak obecně, tak i u konkrétních kuřaček a témat. Neváhejte a vystupte ze svého stínu, pokud jste zatím byli pasivní - protože je to náš společný úkol, měnit společenské předsudky a dokazovat, že ženy s cigaretou jsou krásné a sexy! Bez vaší podpory a účasti nemůžeme dokázat tolik!

Přeji nám všem v dalším roce života vše dobré a přízeň osudu i přízeň vás všech!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod Pavel » pátek 23. 3. 2012 19:06

Výborně :D Za chvíli bude školní věk :D Muryru a antarici velká gratulace a velké štěstí, že jste se vy dva zrovna potkali :) To je setkání jak Laurin s Klementem, Lauer s Hardym a jiné.Oba jste toho hodně dokázali a rozhodně ještě dokážete :D No a já jsem rád, že můžu být u toho.
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 2122
Obrázky: 329
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod HTHTHT1970 » sobota 24. 3. 2012 6:49

Congratulations! Carry on!
HTHTHT1970
uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 6. 2010
Bydliště: Germany

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod muryru » sobota 24. 3. 2012 19:18

Děkuji antaricovi za krásný příspěvek k výročí. Teď jsem byl několik dní mimo internetové připojení, včetně výročního dne. Jsem velmi štastný, kam jsme tenhle projekt za ty roky posunuli a doufejme, že budem růst i dál. Chtěl bych poděkovat speciálně antaricovi za neúnavnou práci na vylepšování stránek a jejich propagace a neustálou realizaci (skutečnou, nikoli jen plánovanou) nových nápadů a samozřejmě za "týmovou spolupráci" při naší činnosti v terénu. I já děkuji všem ostatním, které už zmínil antaric, stejně tak všem fotografovaným kuřačkám a příznivcům, s kterými se setkáváme na našich srazech a nebo jen virtuálně na našich stránkách.
Ať žijí kuřačky.cz!!!
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2732
Obrázky: 50729
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod Ppss » neděle 25. 3. 2012 8:56

Také se připojuji a říkám - Ať žijí Kuřačky.cz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moc velký dík zde patří především Murryru i Antaricovi, jsou opravdu skvělý, neboť takový vytrvalost opravdu potřebuji obdiv.
I celková úroveň stránek oproti třeba jiným zájmovým organizacím je obdivuhodná. Třeba poslední úprava se opravdu velmi povedla. Velmi dobrý nápad je propagace přes Facebook. Jen tak dále s moderními způsoby dnešní komunikace.
Naše srazy jsou vždy na dobré úrovni a tak se nemusí "bát,, přijít nikdo, neboť je zde přátelská atmosféra.

Už se těším, až spolu oslavíme 5.let naší existenci.
Přeji vše dobré do dalších let, co nejvíce úlovků kuřaček a hlavně dlouhé trvání našeho spolku žen kuřaček.

Vše dobré

PPss
Ppss
VIP uživatel
 
Příspěvky: 362
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Bydliště: Slaný
Kouření: pravidelně
Počet denně: 25
Značky: Vinceroy červené

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod darg » pondělí 26. 3. 2012 16:31

happy birthday!
darg
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 112
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 7. 2010

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 28. 3. 2012 16:24

Také se připojuji ke gratulaci a přáním všeho dobrého k 5.výročí!A muryru a antaricovi opravdu velký dík!!!
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 567
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod Martina A » pátek 13. 4. 2012 9:00

Přijměte gratulaci i ode mne ;)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 280
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Existujeme už 5 let!

Příspěvekod Dara » sobota 1. 9. 2012 13:08

Gratulujem :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 734
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron