Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

2
?
5
?
8
?
10
?
15
?
20
?
25
?
30
?
40
?
50
?
60
?
70
?
80
?
100
?
150
?
200
?
250
?
300
?
maximum povedených
?

Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod antaric » čtvrtek 11. 4. 2013 22:20

V posledních měsících ta otázka tu už několikrát nepřímo vyvstala, rád bych se zeptal na přímo a dal vám možnost se vyjádřit. Ať už slovně a/nebo výběrem v anketě.

Zajímá mě, jaký počet fotek je z vašeho pohledu optimální, pro každou kuřačku, kterou prezentujeme. Optimální ve smyslu, že je na jednu stranu pro vás dostačující (více stejně neprohlédnete), na druhou stranu kvalifikující pro to, abyste dobře rozhodli o kráse a půvabu pro známkování a komentáře, potažmo pak na konci roku jste byli schopni dobře rozhodnout o postupu do soutěže Miss Kuřačka. Zkuste se tedy zamyslet a odhadnout jakýsi univerzálně zastropovaný počet.

Nechci říct, že se tím budeme přesně řídit (z důvodu, o kterém píšu jinde), ale rádi bychom získali nějaké vodítko a reflexi. A nějaké přímé názory. Stejně to budeme dělat tak, jak budeme sami považovat za nejlepší, ale současně abychom se víc trefovali do toho příjemnějšího, čím pro vás náš projekt je.

Případně můžete říct (protože při razantní redukci fotek je nutné mnoho zahodit), které fotky, tak jak je znáte z našich prezentací, pro vás nejsou důležité a které naopak byste uvítali, aby třídění a vyhazování přežily. Myslím typově, obsahově, kompozičně, dějově.

Díky předem za vaše názory.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 11. 4. 2013 22:30

Já jsem pro od každé pózy tak 2 - 4 pěkné fotky. Čili 10 póz 20 - 40 fotek.
Když je jich víc, už se to dlouho načítá, musím čekat na otevření první fotky, rozdíly mezi jednotlivými záběry jsou pouze v detailech - dojem z kuřačky už to nezmění.
Navíc to umožňuje v diskuzi zmínit konkrétní záběr například 4 fotka ve 3-tí řadě a lépe o tom diskutovat.
Celou sérii přes 100 fotek jsem nikdy neprohlédl celou.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod antaric » čtvrtek 11. 4. 2013 22:36

Zapomněl jsem říct, že pro úvahu nad počtem fotek upozaďte technickou rovinu, tj. rychlost načítání, připravenost zobrazení první fotky atd. I když chápu, že uživatelská experience je mnohdy nepříjemná až rozhodující. Věřím, že některá technologická omezení se časem podaří potlačit a přeprogramovat (problém je na straně vyhodnocování práv každého snímku, mix loga dovnitř atd.)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod petrr » pátek 12. 4. 2013 8:22

Ahoj, souhlasím s Katmarem. Pokud je fotek hodně, liší se jen málo, fotky prohlížím v práci, a tak stejně celou galerii nikdy prohléhnout nestihnu. Podle mě stačí cca. 5 fotek od každé skupiny, takže tak těch 25 - 30 fotek. A problémy s načítáním velkého počtu fotek také mám.
petrr
VIP uživatel
 
Příspěvky: 68
Obrázky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 11. 4. 2007

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod Dara » pátek 12. 4. 2013 11:09

Mne sa páči súčasný model. Nevidím dôvod, prečo na ňom niečo meniť. ;) Páči sa mi výber top fotiek, podľa nich sa rozhodnem ako hodnotiť a či si pozriem ďalšie fotky. Takmer nikdy si nepozerám všetky fotky, ale ak je fotiek požehnane (tak ako teraz) tak si skôr nájdem také, ktoré sa mi páčia a na ktorých najlepšie vynikne krása potencionálnej Miss. Nemyslím si, že na súčasnom modely treba niečo meniť.....
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod HTHTHT1970 » pátek 12. 4. 2013 13:47

I've voted for maximum numbers of successful shots, because every selection by antaric or muryru or someone else is a selection of their subjective impressions. In other words: perhaps they pass by a picture, which another spectator, e. g. me, would like. So please, if it isn't too much work, please publish all successful pictures. Thanks a lot!
HTHTHT1970
uživatel
 
Příspěvky: 33
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 6. 2010
Bydliště: Germany

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod darg » pátek 12. 4. 2013 16:39

This is a valuable discussion. It also means to create a level playing field in the "Miss Kuracka" competition. I don't think it is fair to give one girl 500 shots and another 50.
darg
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 114
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 7. 2010

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 17. 4. 2013 10:54

Musím naprosto souhlasit s Katmarem...a hlasoval jsem pro 30 fotek,to si myslím že je až dost.Samozřejmě čím víc se mi kuřačka líbí tím více fotek uvítám,ale přesto okolo těch 30 stačí,stejně pak když jich je daleko víc,tak se liší úplně minimálně mezi sebou a je jich tam hódně podobných či stejných,jen mají třeba ruku o centimetr blíž k obličeji apod.a jak antaricu píšeš,že je složité z tisíce vybrat 350 fotek,tak jich přece nemusíš fotit tolik-stačí třeba 100 a z těch vybereš polovinu nebo těch 30...ale toto je pouze můj názor ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod Enyce » čtvrtek 18. 4. 2013 13:52

Ja si myslím, že aj pri 50tej fotke sa nemám problém pozerať na detaily konkrétneho kusu :)
I am the last HE(te)RO !
Enyce
VIP uživatel
 
Příspěvky: 103
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 7. 2010
Bydliště: Bratislava
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Mentolove Marlborky

Re: Kolik fotek je ke každé kuřačce optimálních?

Příspěvekod iamjumbo » čtvrtek 9. 5. 2013 12:10

if i understand correctly, you are asking for what we think is the maximum number of pictures that you should post for each girl.
since they are split between two of you, 150 would probably be fine, with you and muryu each putting up 75, as you each seem to focus on different things.
i really like the photos which show some cleavage, and exhales. side shots are very good also
iamjumbo
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2012

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník