Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

VIP 3.0

Příspěvekod antaric » úterý 18. 6. 2013 23:22

Přátelé, příznivci projektu kuřačky.cz,

ode dnešního dne dochází k zásadní přeměně přístupu k prémiovému obsahu našich stránek (videa, VIP sekce, VIP fotky). O úpravách jsme přemýšleli v celém týmu v období uplynulých několika měsíců, po implementaci představujeme výsledek souhrnně pod názvem VIP verze 3.0.

Historie VIP


Myšlenka VIP přístupu zejména k videím byla od počátku koncipována jako odměna pro naše věrné uživatele, jako odměna za jejich aktivitu, přispívání, komentování či jakékoli zapojení se do projektu. Později pak také jako odměna pro ty, kteří si uvědomovali, že nás tato práce (ačkoli je koníčkem a volnočasovou aktivitou) také něco stojí v nákladech, a z vlastní iniciativy nás podpořili nejrůznější částkou (dávali jsme přednost Vašemu osobnímu ohodnocení naší činnosti na přátelské bázi). Pro řadu z vás byl ale status VIP nedostupný a nepřekonatelný z nejrůznějších důvodů.

Více způsobů podpory


Nyní možnost podpořit naší činnost finančními prostředky zjednodušujeme a rozšiřujeme také počet platebních metod, zde je jejich souhrn:

 • platební karty VISA, MasterCard, Maestro
 • Premium SMS (z mobilních telefonů)
 • online bankovní tlačítka (Raiffeisenbank, Komerční banka, mBank, FIO, ...)
 • klasické bankovní převody
 • SuperCASH (hotovostní platby na Sazka terminálech)
 • m-platby (z mobilních telefonů)
 • GoPay peněženka

Využíváme k tomu nově platební bránu GoPay, která všechny tyto uvedené metody agreguje na jednom místě. Pokud touto cestou podpoříte náš projekt, získáte obratem automaticky online u nás na stránkách tzv. kredit, jehož stav se vám zobrazuje v pravém horním rohu diskuzního fóra. Pokud na Stav kreditu kliknete, ukáže se vám stav vašeho účtu, kdy v levém sloupci máte k dispozici přehled vašich darů-příspěvků a v pravém sloupci přehled čerpání vašeho kreditu. Z této stránky také můžete kredit přidávat - přejít na platební stránku pomocí tlačítka Dobít kredit.

Odemykání obsahu


Pokud tedy takto na projekt kuřacky.cz přispějete, můžete za odměnu získat přístup k našemu prémiovému obsahu - k VIP fotkám a videím. K tomu slouží tzv. odemykání obsahu, kdy se k odemčení dostanete kliknutím na libovolné video (odkazy jsou ve vláknech dané kuřačky), popř. prostřednictvím odemykacího tlačítka, která budeme postupně doplňovat (a u nových prezentací přidávat už automaticky). Odemykací stránka shrnuje, co odemknutím získáte - seznam videí a případně fotogalerií, jinak nepřístupných (resp. přístupných jen pro VIP). Na odemykací stránce je také uvedena částka, která vám bude z kreditu odečtena. Pokud nemáte dostatečný kredit, k odemčení pochopitelně nedojde (ale kredit si můžete kdykoli online navýšit a ihned odemknout). Částky jsou u prezentací kuřaček různé, liší se zpravidla dle obsahu a rozsahu. K odečtení částky (odemčení obsahu) musíte vyjádřit explicitní souhlas - nemusíte mít obavy, že by docházelo k automatickému čerpání kreditu omylem.

Přístup k VIP obsahu tedy podstatně zjednodušujeme a zpřístupněme ho i těm, kteří by na VIP status nedosáhli dosavadními způsoby. Věříme, že rozšířené pojetí přístupu k prémiovému obsahu je nyní více transparentní, jednoduché a především spravedlivé. Řadu z vás zajímají všechny kuřačky, řadu z vás jen vybrané a konkrétní - video a foto obsah si odemknete jen ten, o který máte skutečně zájem.

VIP uživatelé a jejich funkční role


Ke změnám dochází i u stávajících VIP uživatelů. Namísto dosavadních čtyř hodností VIP (VIP uživatel, VIP sponzor, VIP+ uživatel, VIP+ sponzor) zavádíme pouze dvě kategorie VIP:

 • VIP uživatel - má přístup k VIP fotografiím, do VIP sekcí a nemá přístup k videím
 • VIP+ uživatel - má přístup k VIP fotografiím, do VIP sekcí a má přístup ke všem videím

Váš uživatelský status se vám přímo ukáže nově vpravo nahoře na stránce Stav kreditu.

Konverze stávajících VIP uživatelů


Každý dosavadní VIP uživatel byl individuálně konvertován do nové koncepce VIP 3.0, na základě interně nastavených kritérii. VIP+ uživatelé se stávají nebo zůstávají ti, kteří nás doprovázejí aktivně už mnoho let, známe je buď osobně nebo i více skrze internet. Mezi ně patří i sponzoři projektu, kteří přispěli vyššími částkami či opakovaně (toho si zvlášť vážíme, udělali jste nadstandardně víc než jste museli) - ti se rovněž stávají VIP+ uživateli. U všech těchto uživatelů se zobrazuje Stav kreditu neomezeně (nemusíte si nic odemykat, vše máte dostupné jako dosud). Pokud si ale však zobrazíte váš stav účtu, ukáže se vám seznam vašich sponzorských darů v minulosti - částky a datum darů (a pokud nás znovu podpoříte i v budoucnu, nyní formou "dobití kreditu", předem děkujeme).

U ostatních VIP sponzorů došlo k převedení vašeho daru na kredit (vidíte ho již zobrazený), popř. vám byl připsán ještě i individuální bonus. Tento kredit můžete rovnou čerpat na prémiový obsah (videa) odemykáním. Stejně jako zbylí ostatní VIP uživatelé, kteří si mohou kredit nově dobíjet (a čerpat na odemykáni videí).

Oproti běžným uživatelům mají všichni VIPové přístup k VIP fotografiím rovnou a navíc také přístup do VIP sekcí, které nelze nijak instantně odemknout. Kromě toho řady VIP uživatelů o několik z vás v blízké době rozšíříme, na základě dosavadní aktivity na fóru.

Poznámky k dobíjení kreditu a odemykání obsahu


 • Při platbách platebními kartami VISA, MasterCard a Maestro bude ve výpisu uveden jako příjemce náš partner GoPay, České Budějovice, Cz. Nemusíte mít obavy, že transakce bude viditelná jako příspěvek pro kuracky.cz (ověřeno).
 • Při platbách pomocí Premium SMS (pro mnohé nejjednodušší a nejschůdnější přístup) lze dobíjet pouze předvolené částky 99, 79 a 50 Kč. Náklady na přijetí platby touto formou jsou bohužel natolik vysoké, že v tomto případě dojde k odečtení poplatku 19 Kč z dobíjené částky (proto doporučujeme využívat raději ostatní způsoby, pokud máte možnost).
 • Všechny způsoby jsou zpracovány online a kredit je vám připsán během několika okamžiků. Vyjma dvou metod, kterými jsou SuperCASH (hotovostní platba na terminálech Sazka) a klasické bankovní převody. Zde dochází k připsání kreditu se zpožděním v závislosti na skutečné realizaci, systém GoPay pak informuje náš systém bezprostředně automaticky. Připsání platby můžete sledovat ve svém Stavu kreditu.
 • Platnost kreditu na našich stránkách je časově neomezená, je jen na vás, kdy a jak ho budete čerpat, popř. i nečerpat. Nejste limitováni.
 • Jakmile požadovaný obsah odemknete, zůstane vám odemčený trvale.
 • Rušíme dosavadní technický limit stažení max. 12 videí za 24h, nyní můžete stahovat neomezeně.
 • Stejně jako dosud prosíme - bez našeho souhlasu nesdílejte a nešiřte získaný obsah (foto, video) nikde po internetu i mim něj. Chraňte naši práci - děkujeme. (V případě zneužití si vyhrazujeme právo váš účet a přístup zablokovat).

10% kreditu navíc


Spolu se spuštěním nového systému VIP 3.0 můžete využít i časově omezené akce do 30.9.2013: Pokud přispějete na náš projekt částkou 1000 Kč a více, bude vám za každý takový dar automaticky připsáno 10% kreditu k čerpání navíc.

Poselství darů a příspěvků


Náš projekt byl vždy nekomerční a bude tomu i tak nadále. Naše činnost, ať už chceme nebo nechceme, je však spojena s náklady - jmenovitě např. náklady na hosting, vizitky, letáky, cigarety pro kuřačky, zapalovače, pořádání soutěže Miss Kuřačka, pořádání live akcí a parties, servis v exteriéru i v ateliéru, nepřímé náklady s technickým vybavením a zpracováváním, cestovní náklady atd. Vklad našeho volného času nezohledňujeme - projekt nás baví, i když mnohdy práce v něm jde na úkor jiných osobních i pracovních záležitostí. Finanční výdaje dotujeme převážně z našich vlastních prostředků. Pokud nás podpoříte jakoukoli částkou, odlehčíte našim nákladům a podpoříte a povzbudíte naši činnost. Umožníte také do budoucna další náš růst a případně expanzi. A v neposlední řadě - podpoříte i boj proti předsudkům, které má společnost vůči kouření, nejen vůči kouření žen.

Za to vám upřímně děkujeme a těšíme se, že s projektem kuřačky.cz budete i nadále spokojeni, že zachováme růst kvality i do budoucna - že stránky budou stále součástí i vašeho života.

Ondra - antaric
za tým kuřačky.cz


Pokud máte jakékoli dotazy, náměty, připomínky - diskutujte je v tomto vláknu, popř. pište je mně na soukromou zprávu nebo e-mail.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP 3.0

Příspěvekod walkert1966 » úterý 9. 7. 2013 13:45

What method of payment would you recommend for a person from Canada?
walkert1966
uživatel
 
Příspěvky: 14
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 3. 2013
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: VIP 3.0

Příspěvekod antaric » úterý 9. 7. 2013 15:12

walkert1966: The best payment method is via international payment debit or credit cards Visa, MasterCard or Maestro. It was succesfully tested and used by several users already. Other ways are reachable probably in Czech Republic only. Some infos about donating us and accessing to VIP content I explained on standalone English page in the right column, see: http://www.kuracky.cz/english
Thank you for your interest to support us.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP 3.0

Příspěvekod antaric » sobota 8. 3. 2014 19:43

Nový způsob zpřístupnění VIP obsahu prostřednictvím dobíjení kreditu (sponzoring projektu) a následného odemykání prezentací, o které máte zájem, je v provozu už téměř 8 měsíců. Rád bych se touto formou zeptal, jaké máte zkušenosti, postřehy. Případně nápady, z hlediska srozumitelnosti, použitelnosti, atraktivity, rozhodování, kterou prezentaci si odemknete a kterou ne. Co byste si přáli zlepšit. Ať už vy, co systém využíváte nebo vy, co ho naopak nevyužíváte.
Můžete reagovat sem, popř. mně nebo muryru do soukromých zpráv nebo mailem. Díky za vaše názory a postřehy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP 3.0

Příspěvekod antaric » úterý 15. 4. 2014 17:50

Od mého posledního dotazu, na váš názor na systém odemykání VIP obsahu, nikdo nereagoval, takže mlčení beru jako souhlas :-) Že vám systém vyhovuje a že na něm není potřeba nic měnit. Všem, kdo systém využívají, děkujeme - vaše sponzorství nám dlouhodobě velmi pomáhá a je nutností.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP 3.0

Příspěvekod mangan » čtvrtek 26. 5. 2016 18:51

Pán antaric, aj touto cestou ešte raz (tentokrát verejne) ďakujem za prejav dôvery udelením VIP členstva na stránkach. Verím, že ani pán muryru nebol proti :) . Celé ma to prekvapilo a potešilo. Budem sa snažiť nesklamať a aj naďalej byť sám sebou. Niečo viac v súkromnej správe. Ďakujem.
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 143
Obrázky: 542
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: VIP 3.0

Příspěvekod muryru » čtvrtek 26. 5. 2016 21:53

mangan: Určitě jsem nebyl proti, naopak jsem rád,vážíme si podobných přispěvovatelů, a těšíme se na další příspěvky a spolupráci.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2732
Obrázky: 50729
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: VIP 3.0

Příspěvekod antaric » pátek 27. 5. 2016 21:41

mangan: Společně s muryru jsme to probrali, rozhodně si to zasloužíš, Tvá aktivita záslužná, přínosná a hlavně systematická. Do jisté míry je to tak, jak si představuju, že si pak dotyčný plným právem VIP status zaslouží.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: VIP 3.0

Příspěvekod mangan » sobota 28. 5. 2016 10:20

Radšej som nemal nič písať :) . Toľko chvály naraz. Budem sa červenať :) . Ešte raz ďakujem, páni.
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 143
Obrázky: 542
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: VIP 3.0

Příspěvekod nob321ody » neděle 29. 5. 2016 13:18

mangane, já do toho nemám co kecat, ale jestli si to někdo zasloužil, tak jsi to i ty.
Jsem rád, že antaric a muryru si všimali, všimají a určitě budou všimat aktivit ....
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 539
Obrázky: 174
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: VIP 3.0

Příspěvekod mangan » neděle 29. 5. 2016 18:30

Vďaka za podporu, pán kolega. Čo narobím, mám čo som chcel... :) .
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 143
Obrázky: 542
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník