Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

7 let existence stránek - od 23.3.2007

Příspěvekod antaric » neděle 23. 3. 2014 20:44

Když se řekne 7 let, vybaví se mi film 7 let v Tibetu. Nevím, jestli se mi podaří najít nějaké paralely, ale vím jedno. 7 let je už poměrně dlouhá doba. Dlouhá doba, která už je nezpochybnitelnou částí života. Ať už těch, kteří stojí na straně projektu kuracky.cz, tak i vás návštěvníků. Ať už jste s námi od počátku a nebo jste se přidali kdykoli později. Stejně jako se k autorům projektu (muryru, antaric) přidali do týmu další lidé a za ty roky jsme se rozrostli.

Každým rokem bývá tato chvíle rekapitulací toho, co se odehrálo za uplynulý rok. I tentokrát je to okamžik, kdy mohu konstatovat a potvrdit, že žádný rok není stejný jako ten předchozí. Ve své práci jsme i nadále pokračovali standardním způsobem - jádrem obsahu stránek jsou stále prezentace kuřaček, které se účastní každoroční soutěže Miss Kuřačka - soutěže, kde vybíráte vy nejkrásnější kuřačku cigaret roku a my za projekt vybíráme nejsympatičtější v kategorii Miss Sympatie Kuřačka.

Během loňského roku jsme obsah prezentací rozšířili o novou sekci, kterou znáte pod zkratkou LSC a která znamená Luxury Smoking Class. V této sekci publikujeme fotky a videa, která vznikla nadstandardní spoluprací. Prvotní impuls byl dát prostor znovu kuřačkám, které se účastnily předchozích ročníků, zvítězily ve finále Miss Kuřačka. Dosáhly tak do jisté míry maxima možného v rámci našeho projektu. Přesto se chtěly rády znovu fotit, za nových podmínek, i ateliérově, s líčením apod. První dostaly v sekci prostor kuřačky Katka a Alžběta. Později jsme začli přidávat do LSC i kuřačky, které "běžně" soutěží v daném roce, ale obsah byl stylizací nad rámec obvyklých prezentací.

Od loňského června jsme změnili způsob přístupu k VIP obsahu. VIP obsahu, kde je přístup k našim všem zpracovaným fotografiím a také především k autorskému videu. Zpřístupnili jsme obsah všem, kteří mají zájem nás podpořit, v naší práci. Která ačkoli je naší volnočasovou aktivitou, tak přesto nese své náklady, náročnost a také v ní mnozí z nás obětují valnou část svého volna. Zájem nás podpořit dobíjením finančního kreditu několika způsoby (nejpopulárnější jsou dle statistky platby kartou a pak platbou prémiovými SMS). Za odměnu máte pak možnost čerpat kredit otevíráním jednotlivých prezentací, kde získáváte přístup ke všem fotkám nad rámec základní prezentace a také k videím - klasická kuřácká videa, rozhovory a pokud je možnost, tak i k záběrům "mimo záběr" (backstage). Více informací na stránce: viewtopic.php?t=3244

Po poměrně dlouhých a náročných přípravách se 28.9.2013 uskutečnil Galavečer Miss Kuřačka, kde jsme slavnostně v našem divadle korunovali a dekorovali 10 vítězek ročníku 2012. Tato akce svým rozsahem a úrovní částečně odčerpala naše kapacity, nicméně šlo o akci, kde jsme patrně dosáhli dosavadních společenského vrcholu prezentace projektu kuřačky.cz, za účasti i některých hostů, na prvním místě Agáta Hanychová-Prachařová (psal o nás tehdy i z určitého nekonvenčního pohledu pojatý článek v časopisu Reflex). Z této akce zatím nemáme hotovou prezentaci přímo sem na stránky, mnozí jste se zde i v privátní komunikaci ptali na to, kdy už bude. Fotky máme zpracované a připravené už nějaký čas, ale víc vás asi zajímá video. Ještě prosím o trpělivost, dočkáte se, pracuje se na něm (Katmar). Doufáme však, že se vám nebude plést s korunovací Miss Kuřačka už ročníku 2013, jehož výsledky byly už ohlášeny. A na kterém se pro live akci už pomalu rozbíhají přípravné práce v otěžích Gábiny, členky projektu. Ostatně Gábina byla ta, bez které by minulý galavečer nebyl, resp. nebyl by dotažen do konce a do té neskutečné parády, jakým nakonec byl. Akce byla výjimečná i tím, kolik lidí se na jejích přípravách podílelo - kolik lidí i zvenčí akci přijalo za svou. Jaká bude další akce, jakou bude mít formu, ještě uvidíte. Nenechte si ji ujít tentokrát sami osobně.

Po zimním období, které je pro nás každoročním omezením, kdy je venku tma a zima, přichází vytoužené jaro. Tím i více příležitostí fotit venku namísto ateliéru, volit více kulis, prostředí, dát prostor nápadům. Držte nám palce, i všem kuřačkám, které se rozhodnou projektu a soutěže Miss Kuřačka zúčastnit - ať je jejich pestrost, rozmanitost a krása jako každý rok důkazem, že ženy s cigaretou jsou přitažlivé, sexy, atraktivní. Držte nám palce v tom, ať si držíme úroveň a zkvalitňujeme i nadále obsah, i v technické úrovni. Pokud nám fandíte a myslíte si, že si zasloužíme podporu, neváhejte využít možnosti dobíjení kreditu, za který získáte přístup ke kompletnímu VIP obsahu.

Těšíme se s vámi na další rok naší existence, na vzájemném doprovázení se a podpoře! Těšíme se na jakoukoli zpětnou vazbu - hlasování, komentáře, odemykání VIP obsahu, zprávy - vše se počítá! Lajkněte si i naší stránku na facebooku, řadu věcí zveřejňujeme i jen tam.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník