Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Dobíjení kreditu - online platby přes PayPal

Příspěvekod antaric » pondělí 22. 6. 2015 23:45

Jak jsme avizovali před několika dny ve vláknu:

viewtopic.php?t=3556

ukončili jsme spolupráci se společností GoPay a využívání její platební brány, důvodem je jednostranná neserióznost jejich jednání a komunikace, potažmo Komerční banky.

Ode dnešního dne je k dispozici náhrada, dobíjení kreditu přes online platební bránu společnosti PayPal, jejíž systém patří k nejznámějším a nejpoužívanějším platebním nástrojům na světě. Podporuje především platby skrze debetní a kreditní karty VISA, MasterCard, American Express a případně další. Stejně tak můžete využít k platbám i kredit, který již máte na PayPalu získaný jiným způsobem - převodem z jiných PayPal účtů či bankovními převody - PayPal umí online navýšit stav i pomocí převodů z českých bankovních ústavů.

Pokud jste k dobíjení kreditu dosud využívali zejména platební karty, můžete tak činit i nadále, namísto přes GoPay platební bránu nově přes PayPal.

Pokud jste využívali platby skrze Premium SMS, tak bohužel tento kanál není již dál podporován. Pokud je vaši primární motivací oddělení plateb od jiných svých financí, tak v tomto směru doporučuji zřídit si sekundární bankovní účet zdarma u některé z nových českých bank (AirBank, EquaBank, FIO), kde rovněž zdarma získáte i platební kartu. Pokud vám tato cesta nevyhovuje, je možné si zakoupit předplacenou platební kartu, např. Blesk peněženku či obdobný produkt od COOP, kde k těmto platebním kartám účet v bance nepotřebujete.

Doufáme, že nová platební brána, resp. napojení na ní, vám bude dobře sloužit. Zejména zahraničním uživatelům, jímž byl společností GoPay a potažmo Komerční bankou zamezeno používat v posledních třech měsících jejich platební karty.

A abychom Vám usnadnili si vyzkoušet platby přes PayPal, tak až do 30.6.2015 včetně získáte k dobíjenému kreditu 10% navíc, pokud dobíjená částka bude alespoň 200 CZK. Počet plateb ani horní limit částky není dán, můžete využít opakovaně.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 3014
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník