Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Hodnocení uživatelů

Příspěvekod antaric » úterý 26. 2. 2008 16:56

Zavedl jsem nově systém hodnocení uživatelů a to na základě vaší aktivity, podle počtu příspěvků.

Běžné kategorie - automatické:
  • nováček = 0 až 9 příspěvků
  • uživatel = 10 až 49 příspěvků
  • aktivní uživatel = 50 a více příspěvků
Speciální kategorie:
  • administrátor - muryru, antaric

Do jaké kategorie jste byli automaticky zařazeni, vidíte u svých příspěvků, případně v detailu-profilu ze seznamu uživatelů. Hodnocení je motivačním prvkem pro vaši činnost na fóru a k orientaci mezi vámi.

Postupem času a s vývojem budou kategorie přeceněny, popř. doplněny o speciální za vaši snahu a přínos k tématice a stránkám.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 12:10

Kdyby to bylo pro vás někoho motivující, zavedl jsem ještě jednu kategorii:
  • velmi aktivní uživatel - 150 a více příspěvků

Dva uživatelé se této hranici postupem času přibližují - Kasoun a Tato. další se drží opodál nebo už nejsou aktivní. Postupem času by mě potěšilo, kdyby ubylo nováčků (žádný až 9 příspěvků) a mohli jsme navzájem více komunikovat, tvořit opravdovou společnost, se společným zájmem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » pátek 29. 2. 2008 13:13

Tak já to teda zkusím .... uvidíme .... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod honza » pátek 29. 2. 2008 20:26

Jestly mohu mám jeden návrh u nás na foru kde moderuji jsme zavedly VIP sekci dost to zvedlo návštěvnost a hlavně lidičky kteří přispívají nestálo by to za zamyšlení ????
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 21:08

honza píše:Jestly mohu mám jeden návrh u nás na foru kde moderuji jsme zavedly VIP sekci dost to zvedlo návštěvnost a hlavně lidičky kteří přispívají nestálo by to za zamyšlení ????


Jak jsem psal tady - viewtopic.php?t=462 - návštěvnost, resp. více registrovaných zvedlo zavedení zobrazování nových autorských fotografií jen registrovaným uživatelům. Každý další nápad a návrh je vítán - větši aktivitu a zúčastněnost si přejeme všichni.

Mohl bys mi prosím poslat (na soukromou zprávu nebo mailem) odkaz na to Tvé fórum? Podíval bych se, inspiroval - díky. VIP nebo premium účty jsou rozhodně cesta dál, poslední dny mě to i napadlo (a dnes dopoledne jsem o tom tady na fóru někde psal).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pátek 29. 2. 2008 21:24

No ty premium účty ve VIP to děláme taky tedy premium na Rapida jenže problém je v tom že to nechce dávat do veřejné sekce tam to totiž někdo většinou ukradne posíláme to na PM . VIP opravdu pomohlo mělo by se o tom uvažovat i tady . Jinak máš v PM to forum . Jinak omluva nevšimnul jsem si že jsi o tom psal pardon he he he .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron