Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Chystané úpravy

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 11:16

Abyste se měli na co těšit, co chystám za technické úpravy a vylepšení na fóru a stránkách - zhruba v průběhu dubna a května (něco už tu zaznělo) a zhruba i v tomto pořadí:
  • Zobrazování počtu hlasů u každého uživatele (např. 45 z 105), v profilu i v přehledu
  • V profilu zadávání data narození, zobrazovat se bude věk.
  • Scoring uživatele - jakési hodnocení uživatele vyjádřené v celém čísle, bude se vypočítávat podle různých parametrů jako počet hlasů v anketách, počtu příspěvků, zadání pohlaví, věku, intenzity přihlašování a dalších věcí. Toto skóre se bude zobrazovat u uživatelů a bude možné podle nich řadit v seznamu uživatelů. Každý z parametrů bude mít jinou váhu na výsledné číslo. Toto skóre pak bude mít vliv na přidělení VIP statusu.
  • Dořešení problému letního x zimního času.
  • Zobrazování statistik TOP uživatelů podle různých kritérií (počet příspěvků, počtu hlasů, počtu/intenzity přihlášení).
  • Zavedení VIP statusu plus příslušných kategorií přístupných jen pro VIP uživatele. VIP status bude přidělován na základě skóre a celkového dojmu - námi dvěma administrátory. VIP status bude přidělen těm, kteří i vyplní chystaný dotazník týkající se tématu - byl jsem osloven jednou studentkou, která dělá práci a výzkum na téma půvabu žen s cigaretou a mohla by nám prospět (podrobnosti nejspíš už v příštích dnech, Kasoun i muryru už ví víc). Dotyčná ještě mezi námi není zaregistrovaná, ale bude, řadu věcí napíše i sama. (Kuřačka sama je, i když ne pravidelná. Náš přístup se ji velmi líbí.)


Pokud máte nějaké další nápady a připomínky, nejen k výše uvedenému, můžete napsat zde do vlákna :-)
Naposledy upravil antaric dne středa 3. 12. 2008 10:27, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Chystané úpravy

Příspěvekod honza » pátek 4. 4. 2008 11:33

antaric píše:Abyste se měli na co těšit, co chystám za technické byl jsem osloven jednou studentkou, která dělá práci a výzkum na téma půvabu žen s cigaretou a mohla by nám prospět (podrobnosti nejspíš už v příštích dnech, Kasoun i muryru už ví víc). Dotyčná ještě mezi námi není zaregistrovaná, ale bude, řadu věcí napíše i sama. (Kuřačka sama je, i když ne pravidelná. Náš přístup se ji velmi líbí.)


Tak tady to se mi líbí na to jsem zvědavej .Že existuje výzkum na téma žena s cigaretou to jsem netušil jsem z toho překvapen .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Chystané úpravy

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 11:38

honza píše:Tak tady to se mi líbí na to jsem zvědavej .Že existuje výzkum na téma žena s cigaretou to jsem netušil jsem z toho překvapen .


Mě to samotnýho taky překvapilo, ale ona hledala nějaké téma, pro školní práci (VŠ), spolu s kolegyní, tohle ji zaujalo (už někde jinde) a pak našla nás. Výsledkem (jako u každé jiné práce v akademickém prostředí) nemá být pro, nebo proti, ale ten vlastní výzkum, vyhodnocení. Nám a tématu to může jen prospět - budeme mít o něco větší legitimitu. A možná si k nám najde cestu i víc lidí, kteří zatím netušili a mají k tématu blízko.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Chystané úpravy

Příspěvekod honza » pátek 4. 4. 2008 11:43

Víc lidí to by bylo super nevím bude zveřejnovat odkud čerpala informace ?????
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Chystané úpravy

Příspěvekod antaric » pátek 4. 4. 2008 11:50

honza píše:Víc lidí to by bylo super nevím bude zveřejnovat odkud čerpala informace ?????

Víc lidí - beru to jako možnost, lidé sem přicházejí ze všech různých stran. Odkud čerpala informace, nevím, na nás narazila až posléze, začla někde jinde, zřejmě o našem fenoménu se dověděla jinde.
Doufám, že vám to pak řekne tady i sama, budete si s ní moct i psát.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Chystané úpravy

Příspěvekod honza » pátek 4. 4. 2008 12:35

No tak už se budu těšit . He he he jak by řekl Švejk já rád mluvím ze vzdělanejma lidma .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Kasoun » pátek 4. 4. 2008 14:30

Jak již psal Antaric, měl jsem to štěstí s tímto děvčetem komunikovat a je fakt sympatická ... :-) Už jsem i přispěl svou trochou do výzkumu, ale hodlám to ještě zopakovat ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » úterý 15. 4. 2008 19:19

Vy, co čekáte na případný dotazník, jeho znění mám k dispozici, mohl bych i uvést odkaz - už jsem to i sem nahrál. Došlo ale ke změně na straně autorky, při diskuzi s konzultantem práce. V první fázi bude výsledky získávat a zpracovávat jinou formou, teprve až poté bude sestaven nový, užeji specializovaný dotazník, pro vás. S autorkou to budu domlouvat i osobně, dám pak vědět.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

phpBB

Příspěvekod antaric » úterý 15. 4. 2008 19:25

Vzhledem k tomu, že jsem se celkem přesvědčil o smysluplnosti upgradu fóra na phpBB verze 3 a vzhledem k tomu, že již existuje i styl Saphic (který zde používáme) i pro phpBB 3, provedu nejdříve upgrade na phpBB. Některé plánované úpravy bude mít phpBB 3 již v sobě, další úpravy se možná budou lépe implementovat (plus se mi nechce některé úpravy dělat dvakrát - teď a někdy pak později zas v phpBB 3).

O upgradu budete informováni, dojde částečně ke změně vzhledu a funkcionality, všechna data budou zachována (převedena).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » pátek 25. 4. 2008 22:06

antaric píše:Vy, co čekáte na případný dotazník, jeho znění mám k dispozici, mohl bych i uvést odkaz - už jsem to i sem nahrál. Došlo ale ke změně na straně autorky, při diskuzi s konzultantem práce. V první fázi bude výsledky získávat a zpracovávat jinou formou, teprve až poté bude sestaven nový, užeji specializovaný dotazník, pro vás. S autorkou to budu domlouvat i osobně, dám pak vědět.


Pokud by to někoho z vás zajímalo, ohledně pokračování práce - výzkumu a dotazníku:

Dotazník jsem s autorkou absolvoval osobně, rozhovor trval podstatně déle, než jsme oba čekali, poměrně hodně jsem se rozpovídal, k oboustrannému zájmu a zaujetí. Ve velké části jsem postihnul pocity a přístup nás všech - byl jsem v tu chvíli jakýmsi "tiskovým mluvčím" a PR stránek, ačkoli jsem do toho dal hodně osobního, důvěrného a otevřeného.

Byl jsem zatím jediným účastníkem výzkumu s osobním rozhovorem, který měl kladný vztah ke kuřačkám a kouření žen. Pro účely práce to ale bude stačit, v další fázi se setkáte už přímo specializovaným dotazníkem zde. Autorka by mi ho měla poskytnout snad nejpozději během dvou měsíců, potřebuje čas ještě na přípravu. Doufám, že bude včas, abyste i vy měli přiležitost, pokud budete mít zájem, vyplnit a přispět. Jde o semestrální práci (semestr končí v září) - je potřeba to stihnout, i se zpracováním.

Autorku téma a práce velmi baví, naše stránky sleduje, měla možnost i pozitivně hodnotit, život tady, ze své pozorovatelské pozice.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků