Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Zprávy a dotazy od administrátorů muryru a antaric, ke změnám a provozu stránek.
Informace pro uživatele, i pro nově registrující se, řešení problémů, tipy, rady, doporučení.

Fotogalerie červenec až září 2007

Příspěvekod antaric » pátek 16. 5. 2008 11:07

Spolu s muryru jsme zjistili, že služba multipics.net, kterou jsme používali od července do září 2007 k hostování fotogalerií kuřaček, přešla již plně na placený model provozu. V současné době, při prohlížení fotek z tohoto období, se vám zobrazí pouze náhledy, není možné ukázat plnou velikost. Namísto toho je uvedeno, jakým způsobem platit na vyznačená období.

Ačkoli se nejedná o extrémně vysoké částky, které bychom nemohli s muryru zaplatit, nemáme k již službě multipics.net velkou důvěru, k její spolehlivosti, navíc je možné, že z důvodů platební neschopnosti je její existence do budoucna nejistá (ačkoli na trhu existuje celá řada jiných služeb na sdílení fotografií, živených čistě jen reklamou).

Z tohoto důvodu postupem času muryru fotografie, kterých se to týká, postupně převede pod systém našich fotoalb, zobrazování bude pak zaručené a jisté (navíc skryté pouze registrovaným uživatelům). Proto s muryru prosíme o trpělivost, než dojde ke kompletnímu přesunu.

Současně se chci omluvit i za výpadky webových stránek v posledních dnech, které jste možná zaregistrovali. Vina je na straně technického provozovatele hostingu - v případě, že vás to zajímá a chcete si to ověřovat, můžete případné informace sledovat přímo na http://www.web4ce.cz/cz/novinky.html.
Naposledy upravil antaric dne středa 3. 12. 2008 10:28, celkově upraveno 1
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Fotogalerie červenec až září 2007

Příspěvekod honza » pátek 16. 5. 2008 11:43

Dík za informaci ohledně těch výpadků docela jsem se divil že se mi nechce forum načíst .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Fotogalerie červenec až září 2007

Příspěvekod antaric » pátek 16. 5. 2008 11:46

honza píše:Dík za informaci ohledně těch výpadků docela jsem se divil že se mi nechce forum načíst .


Rozhodně se nikdo nebojte, že bychom stránky odstavili. Vždy jsou to jen technické problémy u provozovatele (i když na to, že je to placená služba, mně osobně jejich četnost přijde docela vysoká - doufám, ale že se to zlepší, celkem pro to dělají hodně + nerad bych stránky stěhoval na jiný webhosting.)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » čtvrtek 5. 6. 2008 12:22

Moje autorské fotky z období multipicsu (12.červenec 2007 - konec září 2007) jsou již plně převedeny v nové verzi galerií přímo na našich stránkách. (Chybí jen kuřačka Klára 27.8.2007, jejíž originální galerii ve svém PC nějak nemůžu najít)

(Časem ještě převedu tímto způsobem i autorské fotografie z rané existence našich stránek (26.3. - 10.7.2007) , které jsou prezentovány
přes službu imageshack.us , kde je problémem především pomalé načítaní fotografií.)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Informace pro uživatele a nově registrující se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník