Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Galerie reálných kuřaček ze světa i domova s komentářem

provokace...

Příspěvekod vivek5 » úterý 18. 5. 2010 17:10

Czy to, co widzicie na tym rysunku podoba się Wam, czy was przeraża? A może wybralibyście obie możliwości?
Is that, what is presented in this picture, whether arouse You or scare You? Maybe both?


Obrázek
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: provokace...

Příspěvekod vivek5 » středa 19. 5. 2010 13:36

u mnie podobnie, tez wzbudza strach, zwłaszcza, że dziewczyna jest w ciąży, ale ona jest śliczna...
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: provokace...

Příspěvekod antaric » středa 19. 5. 2010 20:20

Tak strach z toho trochu jde. Ale nejsem si jistý, do jaké míry se jedná o skutečnou fotku. Spíš mi přijde, že je to stylizace a úprava v duchu deviant art (www.deviantart.com). Když se na fotku dívám detailně, tak ta struktura (třeba na koleně) není dotažená do konce, zeslabuje se, ale je to jen uměle, není tam přirozený ohyb, nebude to skutečnost.
Jinak myslím, že fotka nemusí nijak souviset s kouřením (a ani mě to v první chvíli nenapadlo), je to i oděrkách a řezech (či-li spíš stylizace, v tomhle stavu sotva bude pózovat na podpatcích, kdyby to bylo autentické).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: provokace...

Příspěvekod vivek5 » středa 19. 5. 2010 22:01

antaric, ta fotka, czy raczej może obraz, rzeczywiście pochodzi z DeviantArt ;) Zainteresowała mnie dlatego, że można ją "odczytać " na wiele sposobów :)
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: provokace...

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 20. 5. 2010 21:40

Mě to tedy příjde jako čistě umělecká fotka. Žádnou souvislost s kouřením, respektive škodlivosti kouření, tam příliš nevidím. Celé je to samozřejmě stylizace. Mimino v bříšku, větvě stromu nawrapované na fotografii atd. Mě to tedy nijak neděsí. Dívka i póza se mi jinak docela líbí.
Jinak jsme ze všech stran a reklam neustále bombardováni "šokujícími" obrázky "zchátralých" kuřaček jako žluté zuby, rozpraskaná pleť, žluté nehty a prsty atd. Ve skutečnosti jsem nikdy kuřačku s podobnými příznaky neviděl. Manželka kouří cca 20 let a nepoznám na ní nic - ani z dechu. Už po cca 10 minutách nepoznám, zda kouřila nebo ne. To samozřejmě neplatí pokud strávila noc na diskotéce. Po takové akci jsou, ale cítit cigarety z každého ať už z kuřáka nebo nekuřáka.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: provokace...

Příspěvekod iamjumbo » sobota 23. 2. 2013 14:07

i'm not sure that i would want her sleeping next to me in real life, but the picture is arousing
iamjumbo
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2012

Zpět na Fotky kuřaček - candid

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků