Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Galerie reálných kuřaček ze světa i domova s komentářem

Kuřačky 50+

Příspěvekod Darth Ywa » středa 23. 6. 2010 8:24

tak jsem prohledávala forum, ale nikde jsem nenašla fotky starých žen s cigaretou, žádné uklízečky nebo staré romské ženy co kouří

je pravda že i některé starší dámy s cígem vypadají šmrncovně, no někdy tajně vyfotím naší uklízečku z práce jak kouří, no nevím kdo by na tom hledal půvab a přitažlivost :mrgreen:
Darth Ywa
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 12. 5. 2010

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod muryru » středa 23. 6. 2010 12:26

Titul našich stránek by měl být spíš "krásné kuřačky" nebo "sexy kuřačky". Protože náš zájem se specializuje
na půvabné ženy, které kouří - samozřejmě je to široký pojem, každý má ta krititéria půvabné ženy
nastavená jinak.
Prosto staré ženy (je jedno jaké národnosti) nebo ženy v ne příliš přitažlivých situacích při kouření, na našich
stránkách nevidíte.

jinak ale 50+ je blbost, mnoho žen-padesátnic je dnes stále krásných, sexy a elegantních a byly by ozdobou
našich stránek.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod anaru » sobota 26. 6. 2010 2:01

Pripojim se k tematu,jednou jsem kdysi uz presne nevim u jakeho tematu jsem pridaval nazor jake zeny se mi s cigaretou libi, vim jen naprosto presne, jak jsem reagoval a ted budu citovat sam sebe:preferuji spise mladsi kuracky a dle meho nazoru,cigareta mezi zcvrkle rty nepatri a tyto fotky jsou jasnym dukazem,nic proti nikomu na tomto foru nemam,ale nekolikrat jsem se zde setkal z nazory uzivatelu,kteri spise uprednostnuji starsi kuracky a ikdyz je tento priklad ponekud extremni,tak se tech doticnich ptam:skutecne Vas u starsich zen(tim myslim opravdovich 50+ krom nekolika vzacnych vyjimek) cigareta libi??¨...............no nezlobte se na me,ale to snad ne?!.......................dle meho nazoru,koureni u zen je jako....dejme tomu fotomodeling......je to proste hezke od urciteho veku do nejake hranice...kdo z Vas by chtel se uprimne divat na zenu treba v plavkach(krom velmi ,podotykam velmi vzacnych vyjimkach)na zenu starsich 50+...........ja osobne moc ne.......
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod Billda » sobota 26. 6. 2010 10:15

Naprostý souhlas s anaru! Sám preferuji věkovou kategorii cca 14-30 let; samozřejmě tu a tam mě zaujme i vyšší věková kategorie, ale není to tak časté.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod muryru » sobota 26. 6. 2010 11:11

Já bych to řekl takhle - a myslím že to tak má asi většina - cigareta se mi líbí u těch žen, které se mi prostě líbí i bez té cigarety. S přibývajícím věkem se to posouvá. zatímco v 18 letech pro mě byla 40letá žena stará,
po dvacítce jsem přišel na chuť i čtyřicátnicím, tak po třicítce samozřejmě ocením i řadu padesátnic,
pokud jsou opravdu pěkné a udržované. A takovým sluší i ta cigareta. Takže pokud se mi žena líbí,
i ve vyšším věku, může jí to slušet jak v plavkách, tak s cigaretou. Spousta padesátiletých žen jsou dnes
kočky.

Třeba této ženě bylo v době focení 48 let. Čili dneska už je z ní padesátka. A určitě je to stále přitažlivá
žena, kterou bych rád fotografoval znovu. A plavky by jí také slušely.
97739774

Ivanka má už padesátku za sebou...je ročník 1958
viewtopic.php?f=17&t=1741
86398640

Naší Miss, třetí ročník, vyhrála v době focení 42 letá Dáša (ročník 1967) v konkurenci několika desítek
převážně mladších dívek. Což značí, že zralá žena s cigaretou neoddiskutovatelně sexy je. Myslím že
Dáša by zaujala, i kdyby jí bylo o těch 7,8 let víc. Takže kategorizovat podle čísla (věku) je naprostá
blbost. Jsou mnohé dvacítky, třicítky, které jak v plavkách, tak s cigaretou, nepůsobí zrovna esteticky
(byť jistě pro někoho ano a každé ženě to přeju), a jsou pětačtyřicítky a padesátky, které mají
na to, konkurovat mladým slečnám. Tak.
Dáša
5218
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod anaru » sobota 26. 6. 2010 11:39

Muryru:Svim zpusobem s tebou souhlasim a tve uvedene priklady jen podtrhuji,ze i zeny kolem tohoto zraleho veku,muzou by s cigaretou sexy a samozrejme zrovna tak,i nejake tricitky a mladsi mohou pusobit i antipritazlive,ale pokud se budu bavit v globalu,tak si myslim,ze ten vek u kuracek,kdy jsou pritazlive,je skutecne omezen a ja za sebe si troufam rici,ze ta hranice pritazlivosti je cca do tech 50 let,souhlasim s tebou,ze jak je clovek starsi(jsem take rocnik 76)tak se ta hranice take posouva,ale uprimne sam u sebe neverim,ze az mi bude treba sedesat,tak,ze se mi budou libit kuracky "sedesatnice"...........to fakt asi ne,jsem presvedcen,ze to bude stale ,tak 14-40max,krooom,jak uz jsem psal velmi vzaznych vyjimek.Ale jak se rika:Proti gustu,zadny dysputat ;)
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod muryru » sobota 26. 6. 2010 11:54

Anaru: No, ono se taky posouvá, jak ty ženy vypadají....daleko víc padesátiletých žen vypadá k světu,
než předchozí generace padesátiletých žen. Do věku padesátnic letos už začaly patřit ženy narozené
v šedesátých letech, ročník 1960. A to už je generace, která se jen tak nevzdá :-)
Myslím že postupem let ani ta šedesátka nebude problém. Já věřím že i dnes leckteré dámy s šedesátkou
na krku typu paní Švandové mnohé muže stále přitahují, a to i s cigaretou.
I když pro mě jsou to už moc vysoké ročníky.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod anaru » sobota 26. 6. 2010 12:31

Muryru:musim uznat,ze tvoje argumenty maji velkou vahu,ale uprime,jestli mas namysli budouci sedesatnice ala Helena Vondrackova,tak se na me nezlob,ale umele neco dokraslovat a snazit se byt stale mlada,to proste nejde,prirodu stejne neoblbnem a ona je krasnym prikladem,na fotkach muze vypadat dobre,ale realita je bohuzel kruta a to si myslim tyka mnoho umele dokraslenych sedesatnic.Viz treba Cher.Hawk :) k tomuto tematu jsem sve "patrony"vystrilel. :D
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod nob321ody » sobota 26. 6. 2010 12:45

.......nějak se ztratily kouřící stařenky :D :D :D
muryru máš za jedna

tahle fotka je beze slov 9801

ty ostatní jsou prostě sexy , a jsou to ženy s dobře "najetým tachometrem" :P

9802 9804 9805 9806 9807
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod muryru » pondělí 28. 6. 2010 11:47

anaru: Helena Vondráčková není budoucí šedesátnice, je jí už 63 :-))) Tahle generace samozřejmě
už mě neoslovuje, protože jsem nezažil dobu jejich největší krásy, to už jsi skoro o generaci dá

Ale ty dnešní pětačtyřicítky - padesátky pamatuju relativně mladé. Možná, že kdyby se téma jmenovalo
60+ nebo 65+ plus, že bych s tvými argumenty celkem souhlasil.

nob321ody: Lady Barbara nebo Astrid (čili ty zralé dámy z tvého příspěvku) se mi vždycky
líbily, učebnicový příklad :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod Tato » úterý 29. 6. 2010 6:13

Osobně lituji, že se ženy 50 + na stránkách neobjevují. Už proto, že jsou mi věkově blíž než dvacítky. Tyto zasloužilé kuřačky berou cigaretu jako běžnou součást svého života a ke kouření mají kladný vztah. Ne všechny starší kuřačky jsou typu bába Smrt. Ve většině případů se jedná o pohledné ženské, které jsou svým způsobem hezké. Na druhou stranu chápu, že většina uživatelů stránek preferuje mladé holky a ani po fotografech nelze chtít, aby fotili něco, co je nepřitahuje. Na druhou stranu, jejich fotky by byly jakýmsi zpestřením.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod muryru » úterý 29. 6. 2010 11:53

Tato: Mě atraktivní zralé kuřačky přitahují, minimálně stejně jako mladé holky (i když nejlepší je zlatý střed, tedy ženy mého věku). Horší je, že častěji odmítají svou prezentaci na těchto stránkách.
Zrovna před několika dny jsme s antaricem lanařili jednu velmi atraktivní 49letou dámu. Slíbila, že se ozve,ale kde nic, tu nic...
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 25. 8. 2010 17:50

nob321ody:tak ta prostřední je pěkná!...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod iamjumbo » sobota 23. 2. 2013 13:44

i much prefer a mature lady. it is quite true that, with age, comes wisdom. the eighteen year olds are nice to look at, but not necessarily to be around
iamjumbo
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2012

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod Dara » sobota 23. 2. 2013 18:58

Musím sa vyjadriť k tejto téme.
Patrím k ľuďom preferujúcim zrelšiu krásu. Najviac sa mi páčia ženy v rozmedzí 30-50, ale nevidím dôvod, prečo by aj žena po 50-tke nemohla byť sympatická a atraktívna. Samozrejme, že percento atraktívnych žien je medzi 50tničkami omnoho nižšie, než medzi tridsiatničkami. Ale práve to je podľa mňa na krásnej zrelej žene to príťažlivé, že je výnimočná a že také ženy nevidíme stále. Osobne poznám niekoľko žien, ktoré napriek ich veku nad 50 považujem za veľmi pohľadné a príťažlivé. Ak by som si mala zoradiť TOP 5 najkrajších žien, ktoré poznám, 3 z nich majú cez 40. A sú to ženy, ktoré sú naozaj objektívne veľmi atraktívne a sexi, a to aj v plavkách. Čo sa týka žien pod 30, samozrejme mnohé z nich sú veľmi krásne, ale čím bližšie je ich vek tej 20 tke, tým viac u nich postrádam vyžarovanie, charizmu, štýl a hlavne vkus a schopnosť sa pekne obliecť a upraviť. Aj keď samozrejme aj tu existujú výnimky. No a čo do "žien" pod 18, tie považujem za deti a myslím si, že cigareta v ich rukách nemá čo hľadať. ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod iamjumbo » sobota 5. 4. 2014 13:55

anaru píše:Muryru:Svim zpusobem s tebou souhlasim a tve uvedene priklady jen podtrhuji,ze i zeny kolem tohoto zraleho veku,muzou by s cigaretou sexy a samozrejme zrovna tak,i nejake tricitky a mladsi mohou pusobit i antipritazlive,ale pokud se budu bavit v globalu,tak si myslim,ze ten vek u kuracek,kdy jsou pritazlive,je skutecne omezen a ja za sebe si troufam rici,ze ta hranice pritazlivosti je cca do tech 50 let,souhlasim s tebou,ze jak je clovek starsi(jsem take rocnik 76)tak se ta hranice take posouva,ale uprimne sam u sebe neverim,ze az mi bude treba sedesat,tak,ze se mi budou libit kuracky "sedesatnice"...........to fakt asi ne,jsem presvedcen,ze to bude stale ,tak 14-40max,krooom,jak uz jsem psal velmi vzaznych vyjimek.Ale jak se rika:Proti gustu,zadny dysputat ;)


obviously, twenty something girls look very good. however, once YOU are past your twenties, only an idiot would want to be with one.
mature women, 40+, or even possibly sinking down to the thirties, are, by far, the sexiest women that there are.
as you say, it is according to taste, but more so according to your maturity level
iamjumbo
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2012

Re: Kuřačky 50+

Příspěvekod iamjumbo » sobota 5. 4. 2014 13:57

muryru píše:Anaru: No, ono se taky posouvá, jak ty ženy vypadají....daleko víc padesátiletých žen vypadá k světu,
než předchozí generace padesátiletých žen. Do věku padesátnic letos už začaly patřit ženy narozené
v šedesátých letech, ročník 1960. A to už je generace, která se jen tak nevzdá :-)
Myslím že postupem let ani ta šedesátka nebude problém. Já věřím že i dnes leckteré dámy s šedesátkou
na krku typu paní Švandové mnohé muže stále přitahují, a to i s cigaretou.
I když pro mě jsou to už moc vysoké ročníky.


absolutely. older women have been doing EVERYTHING long enough to know what they are doing
iamjumbo
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2012

Zpět na Fotky kuřaček - candid

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník