Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Galerie reálných kuřaček ze světa i domova s komentářem

Kuřačky 23.3

Příspěvekod muryru » pátek 23. 3. 2007 23:35

Budu přidávat (a může i kdokoli z vás) pravidelně série kuřaček z daného prostředí (ve společnosti, na ulici, soukromí atd.). Pokud bude k některému ze snímku co říct, můžeme o nich diskutovat. Prozatím malý předkrm:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 3. 2007 22:30

řekl bych, že tady bych mohl vesměs všechny... ;-) Líbí se mi, rozhodně to asi Tvůj opravdu nej výběr ;-) Tady by bylo těžký hlasovat... ;-)

Jen tak dál...

Prostě miluju, když holka kouří cigarety... a je to na ní znát... jak je to pro ní požitek, slast... krásná závislost... sexy závislost.... vzrušující, neodolatelná... svůdná....
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 26. 3. 2007 23:36

Podobných výběrů z mého bohatého archivů bude postupně hodně...taky začátek série, zkrátka pomalu se to rozjíždí...

...jinak je to tak, že máš hodně rád, když je krásná dívka na cigaretách vyloženě závislá...prolezlá nikotinem....? Pro spoustu z nás je to ještě přitažlivější, než když kouří třeba jen málo nebo příležitostně...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 9:23

muryru píše:...jinak je to tak, že máš hodně rád, když je krásná dívka na cigaretách vyloženě závislá...prolezlá nikotinem....? Pro spoustu z nás je to ještě přitažlivější, než když kouří třeba jen málo nebo příležitostně...


... ano je to tak, skutečně miluju závislost, bere mě to... vím, že je to proti rozumu, divný, špatný, ale.... prostě je něco silnějšího, vzrušujícího, je v tom podvědomí sexuality... prostě je to tak... Prolezlost nikotinem, ach... ano... Líbí se mi, jak se mísí vůně ženskosti, parfému a cigaretového kouře...

Kéž by si ženy a dívky uvědomovaly, že to, co si myslí, že na nich lidé odsuzují, je pro mnohé a nejen nás tady, obrovskou předností...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 10:29

Kéž by nás hodně bylo...

Mám kámoše, který žije s krásnou mladou ženou (30), která kouří (tak 10-20 denně). Znám jí od středoškolských let a vždycky mě její kouření strašně přitahovalo. Bohužel jemu to silně vadí, bere to za její největší slabost a odpuzuje ho to, neustále ji nutí aby přestala, nesnáší kuřačky (přesto s kuřačkou žije). Přitom sám je závislý kuřák. Mojí zálibu on zná, a naprosto nechápe
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 10:39

muryru píše:Kéž by nás hodně bylo...

Mám kámoše, který žije s krásnou mladou ženou (30), která kouří (tak 10-20 denně). Znám jí od středoškolských let a vždycky mě její kouření strašně přitahovalo. Bohužel jemu to silně vadí, bere to za její největší slabost a odpuzuje ho to, neustále ji nutí aby přestala, nesnáší kuřačky (přesto s kuřačkou žije). Přitom sám je závislý kuřák. Mojí zálibu on zná, a naprosto nechápe


Tak to je ještě ke všemu neférovost, sobectví a popření "nečiň druhému, co sám nerad" - sám kouří a odrazuje svou drahou polovičku.
Škoda, že ženy o tom našem málo ví, věřím, že spousta z nich by to tak moc ocenila - žít s partnerem, který ji kouření nejen nevyčítá, ale podporuje ji v tom.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 10:41

Jo, setkal jsem se i s takovými, kterým jsem to prozradil a velmi si toho vážily a cenily
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod dawidd » neděle 1. 4. 2007 21:54

některé snímky jsou docela hezké, i když mám radši trošku starší ženy než jsou tyto. ale ty vaše názory mě trochu děsí - když na ženě kouření zanechá stopy a je na ní nějak znát, že je jak píšete "prolezlá nikotinem" (sorry,ale takový termín, navíc brán pozitivně, je pro mě příliš), tak to už je asi špatně. Líbí se mi ženy s cigaretou, jinak bych se nepřihlásil, ale asi mám trochu jiný pohled. U vás (antaric,muryru) to asi hraničí s mánií, a nezlobte se - s určitou zvráceností.
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 3. 4. 2007 22:24

dawidd píše:některé snímky jsou docela hezké, i když mám radši trošku starší ženy než jsou tyto. ale ty vaše názory mě trochu děsí - když na ženě kouření zanechá stopy a je na ní nějak znát, že je jak píšete "prolezlá nikotinem" (sorry,ale takový termín, navíc brán pozitivně, je pro mě příliš), tak to už je asi špatně. Líbí se mi ženy s cigaretou, jinak bych se nepřihlásil, ale asi mám trochu jiný pohled. U vás (antaric,muryru) to asi hraničí s mánií, a nezlobte se - s určitou zvráceností.


Já a ani muryru se za to nestydíme, víme o tom, v sobě, co se nám líbí. Jistě, můžeš to vnímat jako zvrácenost, protože ti to připadá jako iracionální. Ano, dá se na to dívat jako na iracionální věc. Ale když se rozhlédneš kolem dokola, na věci na světě a v životě, kolik věcí je iracionálních... I sexualita je iracionální... Pro nás věci kolem kouření na ženách jsou prostě tím, co nás fascinuje, rozpoutává, vášní... to, co nazýváš zvráceností, je u nás umocnění toho, co nás tak dostává a líbí se... Stejně jako nikdy pořádně nepřijdeme na to, proč nás na ženách fascinuje to nebo to, proč taková barva vlasů, proč nohy, podpatky, prsa, rty atd - všechno to něco evokuje, dráždí, jsou to podvědomé a i biologické pochody, které provokují pudy. Freudovština. A díky tomu jsme nakonec každý z nás i na světě.

Důležitá je jedna věc. Ta platí pro mě i pro muryru. Ať se nám kouřící ženy líbí a rozvášňují sebevíc, nikdy to nepřekročí práh sobectví a ohleduplnosti. Jde nám i o jejich štěstí. Anketa vedle už sama ukázala, že ani nechceme, aby žena-případná partnerka vykouřila denně co nejvíc, ale tolik, kolik to dává oboustranné uspokojení a naplnění a současně v tom zůstává ještě rozum. Nám nejde jen o vlastní kouření. Nám jde o ty ženy, které kouřením získávají víc na atraktivitě. Chceme jim dát to příjemné, co se nám na jejich kouření líbí - spojit jim kouření s erotičnem, vášní, smyslností. Chceme jim spojit dvě příjemné věci v jednu.... A o tom to především je.

A ještě jedna věc. Tím, že jsem v sobě poznal tuhle vášeň a oblibu, tak to mě přivedlo k mnohem větší toleranci ke všem ostatním "zvrácenostem", ať už v oblasti sexuální nebo mimo ní. Naučil jsem se nesoudit, neporovnávat, nehodnodit. (Dokud to už není na úkor druhých.) Každý jsme dostali něco, co si v sobě neseme. Na nás a především na osudu pak je, jestli dojdeme štěstí a naplnění, třeba v partnerství s druhým, které by mohlo být těmito "zvláštnostmi" obohaceno a posíleno...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 3. 4. 2007 23:00

Výše uvedenou reakci antaric na dawiddův příspěvek plně podepisuju, s prakticky vším souhlasím včetně posledního odstavce o toleranci, a velmi za tento obsáhlý příspěvek děkuji. máš můj veliký obdiv a podporu.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod dawidd » středa 4. 4. 2007 11:00

chlapi, dobrá, já vám rozumím, chápu vás, a ve spoustě věci se s vámi shoduju. líbí se nám totéž. jeden velký rozdíl je akorát, že si myslím, že aby dívka potěšila moje smysly, nemusí být hned silná, závislá kuřačka - mě ty závislačky opravdu spíš odpuzují. ale jinak mě samozřejmě pohled na ženu s cigaretzou vzrušuje a souhlasím s vámi, že cigareta ženě přitažlivost. ale všeho s mírou, daleko víc mě vzruší, když žena kouří málo nebo třeba jen svátečně, a pak si třeba v restauraci elegantně zapálí, než když bání jedno od druhé, všude a neelegantně, tudíž ne-sexy...
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Příspěvekod antaric » středa 4. 4. 2007 11:18

Myslím, že se shodneme, na tom nejpodstatnějším. To ostatní jsou spíš už jen jemné individuální nuance (silnější závislost vs. ne-závislost) - kéž bychom se každý našli v tom svém nejlépe, protějšek. Tím nejlépe je myšleno i to, že v partnerském životě a soužití dvou lidí jsou mnohem důležitější pak jiné věci.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 4. 4. 2007 11:25

Ještě taky - lepší slabá ne-závislá kuřačka, která má pro tohle zaujetí a přijetí, líbí se jí to, než silná závislačka, která je protivná, chce přestat a tohle celé, o čem si tu píšeme, se jí nelíbí...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » pondělí 9. 4. 2007 15:53

Žena by měla kouřit tak aby jí to přčinášelo maximální radost a vůbec neuvažovala o tom , zd a by neměla přestat. Pak je jedno zda kouří hodně či málo. Za cigaretu by se neměla stydět, ale považovat ji za něco přirozeného. Je dobré, když si žena zapálí nejen v kanceláři či doma, ale i na ulici a v parku.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Zpět na Fotky kuřaček - candid

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron