Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Galerie reálných kuřaček ze světa i domova s komentářem

Galerie candid č.1

Příspěvekod muryru » úterý 29. 7. 2008 10:49

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » úterý 29. 7. 2008 11:13

V tomto novém diskusním tématu se budete pravidelně setkávat s galeriemi reálných kuřaček z celého světa, převážně ze společnosti, většinou převzaté od zahraničních kolegů (v budoucnu asi i mé vlastní neautorské galerie).
Galerie přejímám v původní verzi, nijak je neupravuji.
Jakožto člověk, který se dlouhodobě věnuje fotografování kuřaček, a "guru", jak jsem byl nazván :-) , ke každé galerii přidám pár poznámek - k některým z fotek a přidám k nim přidám naše oblíbené
hodnocení 1-nejlepší 5-nejhorší (všechny fotky ale komentovat nebudu)

Tak tedy GALERIE č.1

Obrázek
Moc hezká dívka, s přirozeným půvabem, připomínající mi jednu lásečku z ranného mládí, kdy jsem ještě více preferoval blondýnky. K tomuto
typu se cigareta ani moc nehodí, ale samozřejmě její kouření vitám... H: dívka za 1

Obrázek
Typ dívky, jaký bych preferoval dnes, od vlasů přes hezké poprsí až po vizáž, jižní typ, u takových mě kouření velmi, velmi bere.... Autor fotografie však cigaretu zabral špatně :-( H: dívka za 1, fotka za 3

Obrázek
Důkaz, že slimky nepůsobí zdaleka tak sexy, jako klasické cigarety. Dívka je samozřejmě pěkná a velmi by jí slušela klasická cigareta. Nevím, jestli i vy vnímáte ten rozdíl mezi klasickou cigaretou a slimkou
tak výrazně, jako já, ale výběr cigarety tuhle fotku úplně popravil a ještě jí příšerně drží. Dívka za 2, fotka za 4-

ObrázekObrázek
Takhle dívka s cigaretou mi přijde docela pěkná.. 1-

Obrázek
Tahle kuřačka je se slimkou alespoň elegantní, za 2.

Obrázek
Wow, tak tohle jsou moc hezké holky, hlavně ta vlevo, u níž nevidíme, zda kouří, ale určitě jo. No jo, jsem prostě na jižní typy a k těm cigareta prostě musí patřit... 1

Obrázek
Hm, tak ta je k sežrání, sladká :-))) do té by nebyl problém se zamilovat..., škoda že fotka není dostatečně kvalitní. Dívka za 1

Obrázek
Roztomilá kuřačka s ideálním typem cigarety :-) 1
Naposledy upravil muryru dne úterý 29. 7. 2008 13:55, celkově upraveno 1
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » úterý 29. 7. 2008 11:56

resumé: První galerii vidím jako slabší, příliš kuřaček mě v ní nezaujalo, některé fotky jsou úplně mimo můj záběr,
jako Miss Galerie č.1 volím tuto kuřačku:
Obrázek,
vicemiss:
ObrázekObrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Fotky kuřaček - candid

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků