Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Galerie reálných kuřaček ze světa i domova s komentářem

Galerie candid č.5

Příspěvekod muryru » úterý 29. 7. 2008 15:21

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » úterý 29. 7. 2008 15:22

Obrázek
Podle ohníčků v očích myslím, že si cigaretku náležitě vychutnala...:-) 2

Obrázek
U takovýchto kuřaček mám pocit, že sladce voní i jejich cigaretový dým..

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
No tak tohle je lahůdka..... 1 ! Hlavně to pan fotograf dobře nafotil...
a všiml jsem si na pátém snímku, že to nebyla jediná půvabná kuřačka v okolí ...:)

ObrázekObrázek
Tahle kuřačka se mi taky hodně líbí

Obrázek
Na plážích se - zvlášť nyní (ksakru, proč tam nejsem) - taky vyskytuje spousta sexy kuřaček. Tahle mezi ně patří a je to moc hezký záběr....1

Obrázek
Moc hezká blondýnka...1

Obrázek
Mezi nimi musí být fakt příjemně.....sympatické kuřačky
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod muryru » středa 30. 7. 2008 9:45

ObrázekObrázek
Tahle kočka moc dobře ví, že je s cigaretou sexy...k čemuž přispívá takové to "lehké vulgárno"...

Obrázek
No to jsou mi věci! Do galerie, kterou sestavuje kolega ze Španělska, se dostane mnou focená kuřačka !!! :-) Fotka je však zmenšená, a rozhodně jsem s touto kuřačkou udělal lepší snímky.... I tak jsem poctěn, není to poprvé :-)

Obrázek
No tak týpkovi v zeleném moc závidím, kuřačka přesně podle mého gusta, moc se mi líbí.....méně je někdy více! 1!!!

Obrázek
Předešlá byla více "můj typ" ale odolejte krásným rtům a vnadům této sladké blonďaté kuřačky......líbí 1

ObrázekObrázek
No, v závěru této galerie jsou tedy lahůdky. Zase úplně jiný typ blondýny, více modelkovský, ale opět moc líbí...1

Obrázek
Na zrzce vlevo se mi líbí, že není hubená :-), že kouří klasické cigarety a vlastně proč ne, zaslouží si také 1

V této galerii jsem si rozhodně přišel na své. Rozhodně je plusem, pokud je fotografie větší a kvalitní...

Miss galerie č.5
Obrázek
Vicemiss:
ObrázekObrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Fotky kuřaček - candid

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron