Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Hlasování o nejsympatičtější kuřačku roku, z autorských fotografií. Informace, nominace, finále

2.ročník MISS KUŘAČKA 2008 - Vyhlášení výsledků a vítězek

Příspěvekod antaric » sobota 7. 2. 2009 22:37

Je tu vyhlášení výsledků ročníku 2008 soutěže Miss Kuřačka. Nejdříve připomenutí a krátká rekapitulace:

Nejprve jste vybírali v nominačním prvním kole ze všech kuřaček, které prošly autorskými fotografiemi od muryru v dané sezóně (rok 2008). Více viz vlákno:

viewtopic.php?t=1104

Z těch, které získaly nejvíce vašich tipů-nominací, jsme pro druhé finálové kolo vzali deset, ze kterých jste vybírali prostým hlasováním jednu z nich, o které jste si mysleli, že by měla vyhrát. Více ve vláknu:

viewtopic.php?t=1126

Nyní je tu vlastní vyhodnocení. Musím říci, že pokud jste sledovali průběžné přibývání hlasů po celou dobu čtyř týdnů, kdy byla finálová anketa otevřena, tak jste byli svědky chvilkových dramat, až po to dnešní poslední, které nakonec rozhodlo.

V hlasování jste rozdali 62 hlasů, což je více než dvakrát tolik než v minulém ročníku. To dokazuje, jakým způsobem se rozrůstá naše uživatelská základna. Současně jde o pokoření rekordu, jaký tu měla kdy jaká anketa a hlasování. Za vaší účast tak děkuji, je to pro nás povzbuzující. Nicméně - podle toho, kolik z registrovaných uživatelů pravidelně naše stránky navštěvuje, je tu stále potenciál pro dvoj až trojnásobek tohoto rekordu.

Mám-li shrnout, jak se hlasování postupně vyvíjelo a jak na konta jednotlivých finalistek naskakovaly vaše body, tak od začátku bylo patrné rozvrstvení hlasů mezi všechny kuřačky. Chvilku se zdálo, že v čele peletonu vede Sabina a její "sousedky". Pak se ohlásili přiznivci Silvie a také Terezy, která měla pomalý nájezd ve finále, ačkoli z nominací postoupila z první pozice. Velmi nenápadně, až skoro úplně pozadu, byla Petra 007. Té se hlasů dostávalo pomalu, ale jistě, v jednu chvíli hlasy přibývaly už jen pro ni. V tomto týdnu jste si mohli všimnout, že se Petra a Tereza dvakrát vyrovnaly nejdříve na shodných 10 a pak na 11 hlasů. Zdálo se, že díky vyrovnanosti hlasů nakonec dojde na superfinálový rozstřel jako v loňském roce. Dnešní poslední den nakonec rozhodnul, kdy klíčový hlas s pořadím 12 dostala Petra a uzavřela tak výsledky soutěže.

---

Titul MISS KUŘAČKA roku 2008 získává Petra 007 s 12 hlasy:

Miss 007 Petra 2418


Titul 1. Vicemiss Kuřačka roku 2008 bude zdobit Terezu 002 díky zisku 11 hlasů:

Miss 002 Tereza 3573


Titul 2. Vicemiss Kuřačka roku 2008 putuje k Silvii 004 a to díky vašim 8 hlasům:

Miss 004 Silvie 2857


Čtvrtou v pořadí je se 6 hlasy Bára 015 ("Bardotka"), které možná pomohlo i video, které patří k nejlepším, které jsme kdy zatím natočili.

Páté místo si mezi sebou rozdělují hned tři kuřačky se shodnými 5 hlasy -
Veronika 017, Petra 020 a Sabina 021.

---

Vítězku a její vicemiss tedy známe. Se všemi v této trojici se pokusíme kontaktovat ohledně osobního setkání, předání ceny a celé ceremonie. Výhodu má Tereza 002, která přímo působí mezi námi a čte i toto vyhlášení. S ní se budeme moci setkat i na plánovaném srazu přiznivců stránek a zcela určitě budeme i stát o nafocení a natočení série vicemiss. (Nedojde-li ke spolupráci s Petrou 007, připadne cena Tereze 002 při splnění ostatních podmínek jako pro Miss).

Samostatně ještě vyhodnotím soutěž o náš BluRay+DVD disk s autorskými videy v HD kvalitě - dám dohromady soupis těch z vás, kteří jste se účastnili nominačního i finálového kola. Vylosování jednoho, kdo cenu dostane, provede Tereza na osobním setkání stránek.

V druhé doprovodné soutěži o to, kdo nejblíž odhadne celkový počet hlasů ve finálovém hlasování (nakonec bylo 62 hlasů), nezkoušel tipovat nikdo, takže tím je tato minisoutěž uzavřena.


Závěrem: Všem kuřačkám, které se účastnily (nejen těm, co postoupily do finále a nejen těm, které nakonec vyhrály) bych chtěl za sebe a za muryru poděkovat, za vaši účast a prezentaci v této soutěži. Velmi si vážíme vašeho času a ochoty. Bylo pro nás milé se s vámi setkat a spolupracovat - rádi bychom, kdybychom se ještě mohli potkat u nějaké další akce.

Spolu s vámi všemi se budeme těšit na setkání za rok u třetího ročníku soutěže - Miss Kuřačka 2009. Držte nám palce a podporujte nás - aby během roku bylo hojné množství kuřaček, ze kterých nakonec znovu vzejde další Miss.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Poděkování

Příspěvekod molik » středa 11. 2. 2009 15:36

Především chci pogratulovat vítězce a zároven i Vám kluci co pro tyto stránky děláte Vám opravdu patří velký DÍK. Zároven chci jedním dechem dodat,že moji žhavou favoritkou byla od začátku Silvie,která nakonec byla 3 a tímto Ji také blahopřeji. Říkal jsem si,když,už nevyhraje Silvie tak jsem to hrozně moc přál Terezce,která podle mého názoru patří k půvabným a krásným ženám,kterým cigareta opravdu sluší a i Jí samozřejme putuje ode mne velká gratulace. Tím,že vyhrála Petra nemůžu říct,že bych byl vyloženě zklamaný to rozhodně NE,ale jsem s toho trochu smutný,že ani jedna moje favoritka nevyhrála.
molik
VIP uživatel
 
Příspěvky: 123
Obrázky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008

Příspěvekod muryru » středa 11. 2. 2009 22:54

molik: Děkujeme za vyjádření díků, vážíme si toho a myslím že se oba těšíme na další práci pro naše stránky, nabízet další varianty pohledů na nevyčerpatelné téma krásy kuřaček. Hlavně ať je dostatek příležitostí a času (pokud se někdo nemůže dočkat nových galerií, může začít fotit taky), a s příchodem teplejšího počasí se vrhneme do zvýšené aktivity.

Petra je krásná slečna, ale přiznám se, že jsem taky přál, aby Terezka prvenství udržela, jako bonus navíc krom jejích půvabů i proto, že je stálou příznivkyní našich stránek, má nás (doufám) ráda, a celou soutěž sledovala, i když si, zbytečně skromně, sama nemyslela, že by zrovna ona měla vyhrát. Měla.
A s tím neúspěchem favoritek - moje největší favoritky z TOP10, kromě
Terezy, se vůbec nedostaly do finále.
To pro mě taky bylo, zejména v některých případech, veliké zklamání.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 11. 2. 2009 23:09

molik: I já se připojuji s díky za Tvé díky a pochvalu. Pokud jde o výsledky, v mém případě se většina nominovaných dostala do finále, v tomto směru jsem byl spokojený. Umístění na třech prvních pozicích - mrzí mě, že to bylo tak o chlup, že výsledky nejsou až tak jednoznačné, že rozhodl na poslední chvíli pouhý jediný hlas, jinak mohlo být vše jinak (přes superfinále a tím i prodloužení soutěže).

Velmi bych si také přál, abychom se mohli setkat osobně se všemi třemi vitězkami najednou a provést ceremonii, řádně zdokumentovanou... Bohužel to je zatím sen a přání, závisející jen na ochotě daných vítězek.

Pro příští rok rozmýšlíme vylepšení ve způsobu soutěže, možná vzniknou i kategorie Miss - jedna stávající, druhá pak volená porotou. Je toho víc, během roku nás napadnou další věci, rozhodně můžete přispět i svými názory a nápady.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod IrenaR » pátek 27. 2. 2009 13:16

Oproti Miss 2007 je Petra méně zajímavá, spíše by titul slušel elegantnější a starší Tereze. Ale z výběru mladších kuřaček patří Petra k těm lepším.
IrenaR
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Žena
Registrován: 27. 2. 2009
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » středa 4. 3. 2009 13:17

Mám připravený seznam těch, ze kterých bude losován výherce zmiňovaného dvojdisku BluRay+DVD s autorskými videy našich stránek v plné kvalitě - ze sezóny 2008.

Podmínkou k vylosování bylo se účastnit prvního i druhého kola soutěže Miss - nominovat svou sestavu finalistek a pak hlasovat ve finále. Tyto podmínky splnili následující uživatelé:
  • gomes
  • molik
  • MBL
  • sejcek
  • honza
  • milovník kuřaček
  • slieh
  • Tato
  • big195
  • minimax
  • Strasidilko
  • Niky
  • demeter6230
  • pezatko
  • jirik1
  • petrr
  • mcphisto
  • ferat
  • Evelika
  • JerryRose7
  • kaprál
  • milan

Losování proběhne na avizovaném setkání přiznivců stránek, výsledek pak zveřejním zde a s dotyčným se mimo fórum domluvím na předání (zaslání) ceny. Pokud by vše dopadlo dobře (dvojdisk bude připraven) a výherce bude přítomen na setkání, dostane cenu přímo na místě.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: 2.ročník MISS KUŘAČKA 2008 - Vyhlášení výsledků a vítěze

Příspěvekod juezdelomercantil » pátek 4. 1. 2013 10:28

:o
juezdelomercantil
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 1. 2013

Zpět na Miss Kuřačka 2008

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník