Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Odkazy a diskuze týkající se vztahu společnosti a kouření cigaret

Hezký zážitek - kuřačky na plese

Příspěvekod Sarkan » středa 1. 3. 2023 0:03

Hezký večer,

musím se s Vámi podělit o jeden nedávný zážitek. Šel jsem takhle centrem Prahy večer domů z práce a najednou vidím několik hloučků hezkých, nalíčených, velmi mladých studentek, kterak postávají v průchodu, smějí se a... všechny krásně kouří! Vzápětí jsem si uvědomil, že stojím vedle místa konání maturitních plesů mnoha pražských středních škol. Nedalo mi to a jal jsem se je chvíli nenápadně pozorovat. Během chvilky jsem napočítal zhruba 25 mladých holek, z nichž každá (!!) buď už kouřila, nebo si vzápětí zapálila. Tmavovlásky, blondýnky, všechny elegantní, na podpatcích a s nalakovanými nehty. Dokonce i takové ty holky, které vypadají na slušňačky, zřejmě neodolaly kouzlu nikotinového dýmu a krásně vykuřovaly!

Tak jsem si říkal, že to není s tím tažením proti kouření tak špatné. ;) Minimum holek kouřilo elektronické cigarety, většina hezky klasické - a moc jim to slušelo!
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Hezký zážitek - kuřačky na plese

Příspěvekod Vlaďka » středa 1. 3. 2023 5:09

Tak to byl určitě krásný zážitek. Určitě potěší, ze dnešní mladí se od kouření nedá odradit. Každý tlak vyvolává protitlak a to je jen dobře.
Ještě že převládaly klasické cigarety. U tech elektronických je veškerá krása kouření pryč. Vypadají, jak kdyby si do pusy dávali propisku.
Vlaďka
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 15. 4. 2015
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro

Re: Hezký zážitek - kuřačky na plese

Příspěvekod TomJak » úterý 7. 3. 2023 18:10

Souhlasím. Musela to být krásná podívaná. A jak píše Vlaďka, u elektronických je krása kouření pryč. Docela se bojím prohlášení manažerky Philip Morris, že do 10 let se klasické cigarety přestanou vyrábět
TomJak
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 12. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM, Davidoff

Zpět na Společnost a kouření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků