Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Odkazy a diskuze týkající se vztahu společnosti a kouření cigaret

odkaz....

Příspěvekod peterhh » čtvrtek 1. 9. 2011 7:22

peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Re: odkaz....

Příspěvekod Pavel » čtvrtek 1. 9. 2011 18:34

zajímavé
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: odkaz....

Příspěvekod muryru » čtvrtek 1. 9. 2011 21:14

Pavle, samozřejmě nás to taky potěšilo, k článku jsme se dostali s antaricem už před časem (nevím jestli jsme to rozebírali i na stránkách, asi ne), akorát pan autor si vznik našich stránek vyložil poněkud jinak :D :D :D , ve smyslu, že web založily samy kuřačky ;) Už jsme to s autorem, myslím v naprostém porozumění, řešili a vysvětlili mu jeho omyl. Ale za zpopularizování v médiu mu samozřejmě děkujeme.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: odkaz....

Příspěvekod antaric » pátek 2. 9. 2011 8:51

Měl jsem za to, že se tady ten odkaz a diskuze k němu objevil, ale zřejmě ne :-) Zřejmě jsme to víc rozebírali osobně na jednom z našich živých setkání.
Na článek jsme narazili s muryru už někdy loni, článek jsem i diskutoval přímo tam pod ním. Osobně mě potěšilo, že tam byly přesně převzaty celé moje citace - či-li že je to napsáno velmi dobře :-) S autorem (pan Podskalský) jsem si pak i vyměnil pár e-mailů, poukazoval jsem na nepřesnosti, zejména ono, že web kuřačky.cz založily ženy - že tomu není tak, že autoři jsou muži, kterým se ženy kuřačky líbí. Tím pádem, že náš web zřejmě moc nestudoval, vzal povrchně - i vypíchnul jeden ojedinělý názor, namísto zdejšího většinového. Taky jsem upozornil na mírnou nekorektnost, kdy uvádí odkazy na jiné stránky, ale na naše ne. Pan Podskalský moje připomínky uznal, nicméně článek už zpětně upravovat nechtěl. Nabídnul jsem možnost naše téma vzít v potaz v jiném novém článku, zřejmě se na to necítil, ale nějaká další spolupráce zůstala otevřená, porozuměli jsme si v dobrém.
Nicméně je ve hře jiná cesta, daleko přímočařejší, do jiných novin, resp. její přílohy. Dokud to však nebude jisté, je přirozené, že o tom víc psát nechci a nebudu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: odkaz....

Příspěvekod Katmar » sobota 3. 9. 2011 17:33

Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Společnost a kouření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků