Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Odkazy a diskuze týkající se vztahu společnosti a kouření cigaret

Jak se stavíte k zákazům kouření v restauracích?

Jsem pro absolutní zákonný zákaz.
10
23%
Jsem pro plošný zákaz, ale současně s definováním výjimek např. pro určité události či subjekty.
2
5%
Jsem pro, aby každý provozovatel měl povinně oddělené nekuřácké prostory (a volitelně kuřácké) a zajistil příslušné technologické zázemí větrání apod.
8
18%
Jsem pro to, aby si každý provozovatel sám určil, jaká restaurace bude (nekuřácká/kuřácká) - je to jeho volba a soukromý majetek.
20
45%
Jsem pro absolutní toleranci (=nekontrolování zákonem).
4
9%
 
Celkem hlasů : 44

Re: Zákazy kouření v restauracích - vaše názory?

Příspěvekod Tato » neděle 5. 5. 2013 10:14

Pokud si někdo myslí, že když vstoupí v platnost zákon o absolutním zákazu kouření v restauracích, že budou odpůrci kouření spokojení, je vedle jak ta jedle. Ona to doktorka Králíková řekla jasně. Cílem zákazů není ochrana nekuřáků, ale absolutní vytěsnění kouření ze zemského povrchu. Vrátit stav před rok 1492. Stačí se jen podívat na země, kde již zákaz léta platí. Přijímají se nová opatření : odpudivé krabičky, zákaz slimek, mentolek a e cigaret.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Zákazy kouření v restauracích - vaše názory?

Příspěvekod linux » pondělí 6. 5. 2013 8:26

Dle mého názoru je tenhle zákon nehorázná sprostost, úplně souhlasím s názorem pana Špačka. Tohle už je na žalobu k nějakýmu vyššímu evropskýmu soudu. Majitel restaurace by se měl rozhodnout a ne to za něj rozhodovat zákon!! Toť můj názor.
linux
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 11. 2011
Bydliště: Česká Třebová
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Lucky Strike Click & Roll

Předchozí

Zpět na Společnost a kouření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník