Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Starosti a radosti, trápení i světlé chvíle života - muži a ženy, nejen skrze kouření

Výčitky nekuřáků

Příspěvekod antaric » úterý 10. 8. 2010 9:22

Milé kuřačky - na našich stránkách a diskuzním fóru se setkáváte s pochopením pro vaše kouření, či dokonce s podporou a lichotkami, jak vám to sluší a sekne. Bohužel v běžném životě se setkáváte spíše s opakem. A to jak od žen, tak i od mužů nekuřáků. Ať už jsou to rodinní příslušníci, spolužáci, kolegové v práci, kamarádi, přátelé či lidé, které potkáváte jakkoli náhodně.

Co vám vyčítají nejvíce? Jak vás mentorují a poučují? Pamatujete si nějaké typické hlášky?
Nechávají vás v klidu nebo vás rozčilují - dokonce tak, že si na to "musíte jednu zapálit"?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Výčitky nekuřáků

Příspěvekod Martina A » středa 8. 9. 2010 23:01

Tak já se setkávám s nejrůznějšími reakcemi. Naštěstí alespoň většina mých kamarádek jsou kuřačky anebo jim to nevadí a jsou tolerantní.
Největší nepochopení a výčitky zaznamenávám u rodiny, převážně od žen nekuřaček.
Typicky maminkovská hláška, kterou slýchává spousta mých kamarádek: "Prosímtě, kterýmu chlapoj by se to mohlo líbit? Myslíš, že tě někdo bude chtít? Vždyť se to těm chlapům musí hnusit!"
Druhá věc je, jak na kuřačky reagují samotní nekuřáci, tedy, ti méně tolerantní. Některé výroky mě už vážně vytočily tolik, že jsem si (možná právě díky nim) musela hnedka zapálit. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Zpět na Láska, vztahy, sex

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník