Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Příspěvekod Strasidilko » sobota 18. 10. 2008 1:01

ahoj
kouřím tak dvacet cigaret denně,přítel je nekuřák,takže jsem omezena jen na jednu místnost :-)) Jestě že mě nevyhnal na balkon :-))Já nevím co mám psát,tak jdu na cigárko :-)) Pak třeba ještě něco inteligentního vymyslím(i když takhle ve dvě ráno asi už ne :-))Jooo a doufám že se všem líbí fotky celebrit co jsem zatím našla a ještě budu hledat :-))
Strasidilko
VIP uživatel

Obrázky: 1
Pohlaví: Žena

Příspěvekod Tato » sobota 18. 10. 2008 20:15

Zdravím Strašidilko a přeji Ti, aby jsi se na stránkách cítila dobře a těším se na nějakou debatu o kouření. Mám radost z každé zpřízněné duše.
Tato
VIP uživatel

Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » pondělí 20. 10. 2008 11:19

Strasidilko: Napsala jsi to naprosto půvabně :-)) I já Tě tímto na stránkách dodatečně zdravím a děkuji za Tvou aktivitu, zejména na poli celebrit! Dobré obohacení a doplnění - dobrá práce! :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Strasidilko » pondělí 20. 10. 2008 17:16

antaric:děkuji a až zase budu mít čas sedět déle u kompu tak ještě nějaký fotky přidám :-))
Strasidilko
VIP uživatel

Obrázky: 1

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 18:21

Ahojte :-)
Volám sa Magdaléna,mám 36 rokov a pracujem v top managmente jednej finančnej inštitúcie.
Fajčiť som začala na vysokej škole, približne v 20tke. Prestala som dvakrát v živote, ked som bola tehotná s dcérkami. Môj postoj k fajčeniu sa menil, spočiatku som sa za to trošku hanbila,a ľutovala som že som s tým začala.
Časom som presedlala s klasikých cigariet na slims, to môj postoj k mojej závislosti zásadne zmenilo. Začala som fajčiť viac, a hlavne rada. Dnes považujem cigarety za neoddeliteľnú súčasť mojej osobnosti, fajčím okolo 20 cigariet denne a príležitostne si doprajem aj cigaru.
Žijem s partnerkou,s ktorou máme krásny vrúcny vzťah. Ked sme sa začali stretávať bola len príležitostná fajčiarka (zapálila si len pri posedení s priateľkami, ked ju ponúkli),ked sme začali bývať v spoločnej domácnosti začala si kupovať cigarety,a fajčiť denne. Dnes fajčí rovnako ako ja,čo ma veľmi teší. V izbách sa snažíme nefajčiť, jednak kôli deťom, a jednak aj kôli nášmu komfortu,pretože sa v zafajčených miestnostiach necítime veľmi dobre.
Dara
VIP+ uživatel

Obrázky: 110
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Příspěvekod Anna20 » středa 9. 10. 2019 17:00

Ahoj jmenuji se Anna mám 23 let jsem mladá štíhlá blondínka s delšími vlasy jsem hodně silná kuřačka vykouřím 60 denně nejčastěji značku L&M Také mám ráda Lucky Strike kouřím od 15 let v kouření se vůbec neomezuji kouřím všude venku doma v celém bytě společně se sestrou Verčou která také kouří hodně kouří i naše mamka takže se vůbec neomezujeme jsme závislé a šťastné
Anna20
uživatel

Počet denně: 60
Značky: L&M Favidoff Lucky Strike

Příspěvekod Martin » neděle 1. 12. 2019 8:20

A máš nějakého partnera? Pokud ano tak vyhovuje mu Tvoje kouření?
Martin
uživatel

Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno

Příspěvekod Anna20 » pondělí 2. 12. 2019 16:25

Ano mám přítele můj příItel je také kuřák ale nekouří tolik jako já přítel kouří asi 20 denně a to že kouřím mu vůbec nevadí v kouření mne podporuje říká mi že s cigatetou vypadám sexy nijak mne v kouření neomezuje chápe že jsem hodně závislá
Anna20
uživatel

Počet denně: 60
Značky: L&M Favidoff Lucky Strike

Předchozí

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami