Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Příspěvekod Strasidilko » sobota 18. 10. 2008 1:01

ahoj
kouřím tak dvacet cigaret denně,přítel je nekuřák,takže jsem omezena jen na jednu místnost :-)) Jestě že mě nevyhnal na balkon :-))Já nevím co mám psát,tak jdu na cigárko :-)) Pak třeba ještě něco inteligentního vymyslím(i když takhle ve dvě ráno asi už ne :-))Jooo a doufám že se všem líbí fotky celebrit co jsem zatím našla a ještě budu hledat :-))
Strasidilko
VIP uživatel
 
Příspěvky: 162
Obrázky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 6. 10. 2008
Bydliště: Kladno

Příspěvekod Tato » sobota 18. 10. 2008 20:15

Zdravím Strašidilko a přeji Ti, aby jsi se na stránkách cítila dobře a těším se na nějakou debatu o kouření. Mám radost z každé zpřízněné duše.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » pondělí 20. 10. 2008 11:19

Strasidilko: Napsala jsi to naprosto půvabně :-)) I já Tě tímto na stránkách dodatečně zdravím a děkuji za Tvou aktivitu, zejména na poli celebrit! Dobré obohacení a doplnění - dobrá práce! :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Strasidilko » pondělí 20. 10. 2008 17:16

antaric:děkuji a až zase budu mít čas sedět déle u kompu tak ještě nějaký fotky přidám :-))
Strasidilko
VIP uživatel
 
Příspěvky: 162
Obrázky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 6. 10. 2008
Bydliště: Kladno

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 18:21

Ahojte :-)
Volám sa Magdaléna,mám 36 rokov a pracujem v top managmente jednej finančnej inštitúcie.
Fajčiť som začala na vysokej škole, približne v 20tke. Prestala som dvakrát v živote, ked som bola tehotná s dcérkami. Môj postoj k fajčeniu sa menil, spočiatku som sa za to trošku hanbila,a ľutovala som že som s tým začala.
Časom som presedlala s klasikých cigariet na slims, to môj postoj k mojej závislosti zásadne zmenilo. Začala som fajčiť viac, a hlavne rada. Dnes považujem cigarety za neoddeliteľnú súčasť mojej osobnosti, fajčím okolo 20 cigariet denne a príležitostne si doprajem aj cigaru.
Žijem s partnerkou,s ktorou máme krásny vrúcny vzťah. Ked sme sa začali stretávať bola len príležitostná fajčiarka (zapálila si len pri posedení s priateľkami, ked ju ponúkli),ked sme začali bývať v spoločnej domácnosti začala si kupovať cigarety,a fajčiť denne. Dnes fajčí rovnako ako ja,čo ma veľmi teší. V izbách sa snažíme nefajčiť, jednak kôli deťom, a jednak aj kôli nášmu komfortu,pretože sa v zafajčených miestnostiach necítime veľmi dobre.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Anna20 » středa 9. 10. 2019 17:00

Ahoj jmenuji se Anna mám 23 let jsem mladá štíhlá blondínka s delšími vlasy jsem hodně silná kuřačka vykouřím 60 denně nejčastěji značku L&M Také mám ráda Lucky Strike kouřím od 15 let v kouření se vůbec neomezuji kouřím všude venku doma v celém bytě společně se sestrou Verčou která také kouří hodně kouří i naše mamka takže se vůbec neomezujeme jsme závislé a šťastné
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Martin » neděle 1. 12. 2019 8:20

A máš nějakého partnera? Pokud ano tak vyhovuje mu Tvoje kouření?
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 22
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Anna20 » pondělí 2. 12. 2019 16:25

Ano mám přítele můj příItel je také kuřák ale nekouří tolik jako já přítel kouří asi 20 denně a to že kouřím mu vůbec nevadí v kouření mne podporuje říká mi že s cigatetou vypadám sexy nijak mne v kouření neomezuje chápe že jsem hodně závislá
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Karolina95 » sobota 1. 1. 2022 16:56

Ahoj
Jmenuji se Karolína mám 26 roků jsem ze Znojma denně vykouřím 2 krabičky jsem celkem dost závislá kouřím ráda kouřit jsem začala ve 14 letech s kamarádkami ze školy brzy jsem začala kouřit pravidelně nejraději mám cigaretu ráno po probuzení nebo ke kávě taky ráda kouřím v práci s kolegyněmi pracují v Rakousku kousek za hranicemi a moje Rakouské kolegyně taky hodně kouří
Doma můžu kouřit bez omezení můj přítel taky kouří
Karolina95
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 1. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: LM Camel

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Petra90 » pátek 14. 1. 2022 15:47

Ahoj
Já jsem Petra mám 31 let jsem Češka ale už 5 let bydlím v Chorvatsku kouřit jsem začala v 16 letech nejdříve jsem kouřila jen příležitostně a postupně jsem kouřila čím dál častěji až jsem nakonec začala kouřit každý den nejdříve tak 5 cigaret ale asi za rok co jsem začala kouřit pravidelně tak už jsem kouřila tak 15-20 denně to jsem měla asi 18 let potom jsem dlouho kouřila stabilně těch 15-20 více jsem se rozkouřila až po svatbě když jsem začala bydlet v Chorvatsku můj manžel je silný kuřák hodně jsme spolu kouřily a já jsem se hodně rychle dostala na 40 denně aktuálně kouřím 40-50 každý den kouřím mám ráda a jsem hodně závislá
Petra90
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 1. 2022
Bydliště: Chorvatsko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: LM

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Jana1LM » pátek 11. 2. 2022 13:48

Zdravím z města Ulcinj v Černé Hoře
Já jsem Jana mám 36 roků pocházím z Brna ale dlouhodobě žiju v Ulcinj pravidelně kouřím od 13 let kouřím hodně 70-80 cigaret denně kouření mám ráda je to můj relax omezovat se nemusím kouřit můžu kdekoliv kouří i můj manžel a dcera už taky začala
Jana1LM
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 11. 2. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 70
Značky: LM

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Sisian » pátek 11. 2. 2022 14:10

.. Ahoj, to jistě musíš krásně kašlat....
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod KatyAnn » sobota 12. 2. 2022 9:03

Ahoj, jmenuju se Anna, je mi 21 let a kouřím bílý P&S. Kouřit jsem začala s holkama na střední, kouřily jsme snad všechny ze třídy. Vykouřim tak kolem krabičky denně, někdy i víc. Nejdřív jsem na cigáro odcházela, nyní když bydlím sama tak kouřím v podstatě všude - v bytě, v autě, jen v práci chodíme každou hodinu ven. První cígo si dávám buď ráno v kuchyni nebo v autě cestou do práce. Nekouřit vydržím asi hodinu.
KatyAnn
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 25. 1. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 25
Značky: P&S

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Ivana4mb » pondělí 28. 3. 2022 9:28

Ahoj jmenuju se Ivana mám 23 let pracuji jako zdravotní sestra kouřím červené Marlboro kouřit jsem začala s holkama v prváku na zdravce cigarety mi velmi rychle zachutnali a začala jsem kouřit pravidelně každý den momentálně kouřím 45-50 cigaret denně
Ivana4mb
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 28. 3. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 45
Značky: Marlboro

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Katka8 » pondělí 11. 7. 2022 9:55

Ahoj jmenuju se Kateřina kouřím Davidoff gold slim kouřit jsem začala ve 13 letech kouřím hodně tak 60 cigaret denně doma můžu kouřit bez omezení všude mám dvě sestry které taky kouří
Naposledy upravil Katka8 dne neděle 22. 10. 2023 7:47, celkově upraveno 1
Katka8
nováček
 
Příspěvky: 1
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 11. 7. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Barbora » čtvrtek 14. 7. 2022 12:21

Ahoj jmenuju se Barbora je mi 27 let jsem z Prahy a pracuju na Letišti kouřit jsem začala v 15 letech s kamarádkama ze školy a rychle se objevila závislost v kouření se nemusím nijak omezovat doma můžu kouřit v podstatě všude momentálně kouřím dvě krabičky denně někdy i trochu víc toto množství mi vyhovuje značky kouřím LM nebo Davidoff nekouřit vydržím tak hodinu
Barbora
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2022
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: LM, Davidoff

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Roni232 » sobota 16. 7. 2022 8:06

Ahoj Jana,
prepac, nerad obtazujem, mne sa zenske fajcenie velmi paci, ale moja priatelka si zapali tak 2-3 denne,
zevraj zdravie. Mozes mi napsat Tvoj nazor? Ved uz si skusena, urcite si nemala zdravotne trable z fajcenia.
Dik a pozdravujem, Roni

Jana1LM píše:Zdravím z města Ulcinj v Černé Hoře
Já jsem Jana mám 36 roků pocházím z Brna ale dlouhodobě žiju v Ulcinj pravidelně kouřím od 13 let kouřím hodně 70-80 cigaret denně kouření mám ráda je to můj relax omezovat se nemusím kouřit můžu kdekoliv kouří i můj manžel a dcera už taky začala
Roni232
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 13. 7. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 30
Značky: Marlboro

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Roni232 » sobota 16. 7. 2022 8:07

Ahoj Katka,
prepac, nerad obtazujem, mne sa zenske fajcenie velmi paci, ale moja priatelka si zapali tak 2-3 denne,
zevraj zdravie. Mozes mi napsat Tvoj nazor? Ved uz si skusena, urcite si nemala zdravotne trable z fajcenia.
Dik a pozdravujem, Roni

Katka8 píše:Ahoj jmenuju se Kateřina je mi 18 let kouřím Davidoff gold slim kouřit jsem začala ve 13 letech kouřím hodně tak 70 cigaret denně doma můžu kouřit bez omezení všude mám dvě sestry které taky kouří
Roni232
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 13. 7. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 30
Značky: Marlboro

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod david.p » středa 27. 7. 2022 18:00

Roni232 píše:Ahoj Katka,
prepac, nerad obtazujem, mne sa zenske fajcenie velmi paci, ale moja priatelka si zapali tak 2-3 denne,
zevraj zdravie. Mozes mi napsat Tvoj nazor? Ved uz si skusena, urcite si nemala zdravotne trable z fajcenia.
Dik a pozdravujem, Roni

Katka8 píše:Ahoj jmenuju se Kateřina je mi 18 let kouřím Davidoff gold slim kouřit jsem začala ve 13 letech kouřím hodně tak 70 cigaret denně doma můžu kouřit bez omezení všude mám dvě sestry které taky kouří


Ahoj Roni,
příspěvky, na které reaguješ, bych nepovažoval za zrovna relevantní, neboť jsou psány značně podobným stylem a je tak otázkou, zda je v nich něco vůbec pravda... :lol: Kdybych se měl zamyslet třeba nad tím posledním, tak pokud by dotyčná ještě studovala nebo klidně už začala pracovat, tak už jen stíhat denně vykouřit 70 cigaret by byl úctyhodný výkon. A současně i já jsem se stal závislým kuřákem už na základce, přičemž jsem si následně vydělával na brigádách a neměl zrovna chudé kapesné, ale při současných cenách cigaret si nedokážu představit, kde bych v 18 letech bral peníze na 70 cigaret denně, abych byl schopen současně žít i nějaký normální studentský život.

Ale k Tvé otázce. Co se týče možných zdravotních trablí z kouření, tak osobně se na věc dívám tak, že každý má nějaké predispozice a zdravotní následky kouření jsou ve výsledku prostá statistika. Člověk může kouřit celý život a dožít se stáří ve zdraví nebo si příležitostně zapálit a ve 40 umřít na infarkt. Samozřejmě asi nelze úplně odmítat, že roky kouření a denní množství cigaret zvyšují pravděpodobnost nějakých zdravotních potíží. Ale pořád je to pravděpodobnost, to je asi stejné, jakože čím častěji jezdíte autem, tím vyšší je pravděpodobnost smrtelné nehody.

Já kouřím 18 let bez přestávky, od 14 let minimálně krabičku denně, dlouhé roky i dvojnásobek. A nějaké vážnější zdravotní trable spojené s kouřením mě zatím nepotkaly. Jako upřímně nějaké pokašlávání zejména po ránu nepočítám, to k silným kuřákům či kuřačkám patří, ale pár cigaret to spraví. :D A prakticky netrpím na nějaké záněty průdušek a podobně, covid mě buď minul nebo jsem o něm nevěděl. Maratony neběhám, ale zase se nezadýchávám na každém třetím schodu. V tomto směru platí, že by se měl člověk trochu hýbat, ale to platí obecně, ne jen pro milovníky kouření. :D

Co ale považuji za důležité zmínit, tak plně chápu, že bys uvítal, kdyby přítelkyně kouřila více. Jsem ale toho názoru, že jediná cesta je ta, aby se k tomu propracovala sama. Můžeš k tomu třeba trošku přispět chválou, že jí to s cigaretou sluší, občas jí nabídnout cigaretu, když si sama od sebe nezapálí, ale jakékoliv "přemlouvání", aby kouřila více, či vyvracení jejích zdravotních obav by bylo podle mě kontraproduktivní. Protože sice by si třeba zapálila častěji, ale ve výsledku by měla výčitky, že kouří více, než by sama chtěla a kouření by si tolik neužívala. Takže třeba časem své obavy překoná a rozkouří se více, a pokud ne, tak pořád máš možnost si užívat ty 2-3 cigaretky denně :).
david.p
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 4. 2019
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Camel

Re: Kuřačky o sobě

Příspěvekod Davidoff43 » sobota 18. 11. 2023 21:05

Dobrý den, líbí se mi toto fórum a rád bych se představil. Jsem David, 43, z Německa a miluji kouření. Od svých 14. narozenin jsem neměl den bez cigarety - teď kouřím 30-40 cigaret denně a miluji to. Rozhodně nechci přestat. Celý den kouřím a nejpozději po 30 minutách mám chuť na další cigaretu. Díky bohu, že můžu pracovat z domova (pro banku). potřebuji partnera na celý život, který by měl být v ideálním případě také silný kuřák. Možná se tu ještě najdou dámy, které jsou také nezadané a myslí to vážně. Budu rád, když se ozvete.
Davidoff43
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 9. 2022
Bydliště: Německo u hranic (Cheb)
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Davidoff classic, Marlboro red

PředchozíDalší

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků