Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod David77 » čtvrtek 8. 1. 2009 22:00

Co si myslíte o současných mrazech venku a kouření některých dívek, žen, které bohužel doma, v kanceláři, v autě nemůžou kouřit a tak se uchylují s cigaretou ven do mrazu.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 22:27

Chudinky, je mi jich líto, ale i přes mrazy je vidět, že touhu pro svoji vášeň neskrývají ani v těchto nečasech a to je paráda... Jediné, co mi na kouření v mrazu vadí je, že cigarety chutnají nezvykle příliš moc po dehtu...
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod demeter6230 » pátek 9. 1. 2009 6:36

A taky je moc hezky, kdyz holky nosi kozene rukavice. To jim jeste prida na krase. Skoda ze je nenosi i v lete.
demeter6230
uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2008
Bydliště: Mlada Boleslav

Příspěvekod Tato » sobota 10. 1. 2009 11:19

Mrazy k zimě patří a fakt, že kuřačky a kuřáci musí při cigaretě mrznout má jediné řešení. Zrušit všechny ty protikuřácké zákazy a nařízení a umožnit každému kouřit dle libosti, kde se mu zachce. My kuřáci bychom se jž neměli nechat tak diskriminovat, ale bránit se.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod honza » sobota 10. 1. 2009 15:50

Mně se to líbí kouří v rukavicích :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod larry » pátek 23. 1. 2009 18:19

Nezapomenu, jak v -20°C vykuřovala před školou spolužačka Pavlína jen ve svetříku a naboso v dřevácích...
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod Martina A » pátek 27. 8. 2010 22:27

Tak to je absolutně nejhorší věc na zimě! :lol:
Omrzlý prsty, téměř propálený rukavice, mráz v krku, etc- je to hnus a naprosto mi to bere ten samotnej zážitek z kouření. Samozřejmě, vždycky je kam se uchýlit - ale není mnohem lepší si v letním dni vyjít ven, posadit se na lavičku, nasadit si sluneční brýle, vyhřívat se - a k tomu CIGARETKA? :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod SESA » středa 20. 10. 2010 0:09

Holt se blíží zima.. Osobně se mi v mrazech kouří hodně blbě. Dopadá to tak, že si třeba na zastávce zapálím-ale nedokouřím... :( . Zima kuřákům nepřeje-tak to vidím já. I ty studentky před školou to jaksi "divně tahají", bez šarmu, bez chuti.. Jakoby ne radost-ale pouze dopřát si pár doušků-a honem do tepla :| .
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod Martina A » středa 20. 10. 2010 10:19

SESA: jo jo, přesně tak :( Už nám to zas začíná a ty "kouřový" mezi přednáškama jsou spíše utrpení, než uvolnění, natož snad požitek :roll: Klidně by u nás mohli vystavět nějakej kuřáckej salonek, když jsou na naší fakultě prakticky samí kuřáci :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod muryru » středa 20. 10. 2010 11:54

Já jsem nedávno viděl nějakej francouzskej film ze 70.let a tam vysokoškoláci (nebo dokonce to byli středoškoláci, nevím) normálně kouřili během přednášky (výuky).
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod Martina A » středa 20. 10. 2010 12:40

muryru: :D to je dobré
btw: nechtěli byste závést nějaké tlačítko typu "líbí se mi" viz např FB? :lol: že mnohdy mě tu nějaký komentář zaujme, jen nevím, jak reagovat, nebo to ani není potřeba. :D Jen takový skromný návrh. 8-)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod muryru » středa 20. 10. 2010 12:45

Martina: Tak třeba antaric něco takového někdy vymyslí, ale neslibuju. Jinak máš pravdu, i já bych to uvítal :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod Martina A » středa 20. 10. 2010 13:13

muryru: Můžeme zkusit Ondru společně atakovat, dokud na tento návrh nepřistoupí. :D ;)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod antaric » středa 20. 10. 2010 20:28

Martina A: By mě zajímalo, jak bude ta forma ataku vypadat :-) Ženské zbraně? :-) Jinak je to dobrý nápad - zkusím prozkoumat, zda existuje takové rozšíření (mod) pro phpBB fórum.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 21. 10. 2010 18:14

Antaric: fandíme ti :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod klér » pondělí 10. 12. 2012 20:48

Patřím bohužel mezi ty, které musí do mrazu. Ale zatím mi to nijak nevadí, krásně padá sníh a někdy mám pocit, že i to cigáro líp chutná, než když je 30 nad nulou. Ale pak je nepřekonatelný vlézt někam do tepla ke kafi a v klídečku si to vychutnat:)
klér
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 12. 2012

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod Katmar » úterý 11. 12. 2012 20:34

Já jenom technická k tlačítku "to se mi líbí". Myslím že není ani příliš extra vůle podobnou věc zavést. Přeci jenom jsme tady DISKUZNÍ fórum, proto bychom měli DISKUTOVAT a vyjádřit VLASTNÍ názor.
Pokud se mi něco líbí, není nic jednoduššího než napsat příspěvek "Souhlasím", "To se mi líbí", "Jsem pro", či snad dokonce až tak neuvěřitelně dlouhé vyjádření jako "Tvůj názor se mi líbí", nebo "názor XXX se mi líbí"
Případné odůvodnění že "nemám čas" neobstojí. Kdyby někdo neměl čas, tak nepročítá tyto stránky, ale pracuje, až se z něj kouří!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod linux » středa 12. 12. 2012 9:17

Tak tady musím s Katmarem souhlasit :)
Se zavedením "Líbí se mi" by asi docela ubyl počet komentářů, páč by každej vyjádřil přízeň pouze přes ono tlačítko.
Na druhou stranu zavedení LIKE tlačítka na phpBB forum není žadnej problém, existuje už dávno.
linux
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 11. 2011
Bydliště: Česká Třebová
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Lucky Strike Click & Roll

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod David77 » středa 12. 12. 2012 9:39

Zdravím a přeji hezký den.

Bohužel mrazy, sníh či třeba obyčejný déšť není nakloněn ke kouření obecně. Vždy se těším na léto, jaro (od dubna do října), kdy se dá si sednout někde na lavičku v parku a v poklidu si zakouřit. Navíc současné brzké setmění tomu ještě nepřidá.

Lituju proto kuřačky, kuřáky, kteří musí chodit kouřit ven a nemohou si zapálit někde v teple domova či ve své kanceláři v práci. Jak se zpívalo v písničky: To bejvávaly na koleji časy Dřív se prostě kouřilo všude a bylo to opravdu super. Dnes by se člověk divil, kde se dříve kouřilo. (jednou třeba doktor ve své ordinaci, recepční na recepci, řidič autobusu při jízdě, v kanceláři apúod)

Vcelku by mě zajímalo, zda když teď jsou mrazy, sníh, déšť, zda chodí kuřačky kouřit ven (před dům, vyhraz. místo venku v práci)méne, než třeba v létě?
Snížil se u nich rapidně počet cigaret?
Co ti silnější kuřačky, když jsou opravdu třesknuté mrazy, silný sníh, kouří dle vašich zkušeností venku stejně?

Jednou bylo opravdu velmi nevlídné počasí. Velmi silně sněžilo a navíc byl silný mráz. Docela jsem se tenkrát divil kolik kuřaček tehdy na zastávce kouřilo. Možná to bylo i tím, že se chtěla kuřačka ,,zahřát" zapálenou cigaretou v mrazu při čekání na autobus.
Obecně je, ale vidět v zimě,mrazu o něco méně kuřáků, kuřaček.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: KOUŘENÍ V MRAZECH VENKU

Příspěvekod kristyna cizkova » čtvrtek 13. 12. 2012 10:39

to ja si dam cigaretku i v tech mrazech,a moc rada!kdyz prsi,mame preci destnik,a kdyz je mraz,vezmu si rukavice :-)radeji mam sice leto,ale bez cigarety ani ranu :-)
kristyna cizkova
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 4. 2012
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron