Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Příspěvekod antaric » neděle 20. 9. 2009 12:37

bobo píše:Ale nevím, jestli by začít kouřit ve třiceti ještě přineslo ten správný efekt...

Záleží, jak bys efekt vnímal, resp. jestli Ti jde o efekt vnější nebo vnitřní. Situace "být s kuřáky a sdílet" Ti určitě neutečou, na věku nezáleží. Pokud Ti jde o vlastní vychutnávání cigaret, myslím, že pozdě není nikdy (sám jsem začal taky dost pozdě). Jinak samozřejmě se může stát, že se v okolí najdou lidé, kteří si mohou ťukat na čelo, že začít kouřit později je divné, protože "přeci se začíná kouřit jen z hlouposti v nácti letech". Ale o to víc se dá překvapovat s rozumným přístupem, po zvážení všeho.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod bobo » pátek 25. 9. 2009 21:45

Myslel jsem ten efekt sociální - přecejenom je přirozenější vést zdánlivě neformální hovor mimoděk při společné "rauchpauze". Po stránce požitkové si ani neuvědomuju že by mi kouření nějak scházelo - možná proto, že jsem to nepoznal. Kdyby šlo kouřit bez návyku...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Příspěvekod vivek5 » úterý 23. 2. 2010 23:34

ahoj:)

Herzliche Gruesse an alle.
Ich heisse Marcin, bin 32, wohne in Polen, in Warschau. Ich verstehe tschechische Sprache gar nicht schlecht:), aber leider kann ich nicht in Ihrer Sprache schreiben, deshalb schreibe ich auf Deutsch. Ich finde Rauchen bei Frauen sehr elegant und erotisch. Rauchen ist, meiner Meinung nach, eine Art von Kunst, die erlernt und beherrscht werden soll.
In Tschechien gibt es viele wunderschoene Raucherinen, sowie in Polen. Es ist mir immer ein echtes Vergnuegen, diese Seite zu besuchen.
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Příspěvekod vivek5 » středa 24. 2. 2010 18:03

:-)

Ich rauche nur gelegentlich, etwa 4-5 Ziggis pro Woche (Marlboro die Roten sind meine bevorzugten), und ab und zu eine Zigarre, aber ich geniesse es wirklich. Ich hab ziemlich spaet mit dem Rauchen angefangen (als ich 25 war).
Ich mag abends rauchen, besonders im Sommer, wenn ich am Fenster stehe und die Sterne beobachte, dann kann ich mich in meine Gedanken vertiefen. Ein echtes Moment von Glueck ist das. Zigarettenrauch (wie jede andere Substanz, z.B. Alkohol)) hilft keine Probleme zu loesen, deshalb rauche ich nicht, wenn ich traugig bin oder ein groses Problem zu loesen habe, aber sie sind schrecklich schmackhaft ;-)

die Uebersetzung:
Kouřím jen příležitostně, o 4-5 cigaret za týden (Marlboro Reds je můj oblíbený), a občas doutník, ale baví mě to opravdu. Jsem dost pozdě přestat kouřit () 25, když jsem byl.
Rád kouřit večer, zvláště v létě, když stojím u okna a pozorovat hvězdy, pak se mohu ponořit se do mé myšlenky. Skutečné chvíle štěstí, jako je
Cigaretový kouř, pomáhá řešit žádné problémy, tak jsem se nekouří, jestli jsem nebo traugig Vyřeš velký problém, ale jsou to strašně chutná
Naposledy upravil vivek5 dne středa 24. 2. 2010 22:17, celkově upraveno 1
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Příspěvekod antaric » středa 24. 2. 2010 21:45

vivek5: Původně jsem myslel, že odpovím krátce taky německy a pak budu pokračovat v angličtině, ale když tu práci odvede Google Translator, tak si ušetřím energii na něco jiného :-)

Vítám Tě na našich stránkách, díky za vyznání - těší nás, že ačkoli míříme primárně do česko-slovenského prostředí, tak že máme i aktivní uživatele i ze zahraničí, i nám jazykově blízkého polského. Ať se Ti u nás líbí!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod vivek5 » středa 24. 2. 2010 22:35

in the future I will be write in English :-D
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Příspěvekod antaric » středa 24. 2. 2010 22:52

vivek5: It may be better, English is more cross-world universal language :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Ahoj

Příspěvekod hrnmr » čtvrtek 6. 9. 2012 16:55

Ahoj Pavli. Vítej v klubu zralých a dobrovolných kuřaček. Já něco podobného zažil s přítelkyní. Byla zapřísáhlá nekuřačka. Ve svých 23 letech začala chodit na kurzy kadeřnic. Našla si kamarádku, Jitku, která již měla s cigaretami pár zkušeností, ale stabilně nekouřila. Přítelkyně věděla, že po kuřačkách pokukuji....prostě se holky daly dohromady a Jitka naučila mou přítelkyni první kroky. Jednou jsme zašli s přítelkyní na pizzu a než se placka dopekla, z ničeho nic vytáhla LMka a zapálila si.....Byl jsem úplně mimo, když jsem ji viděl slastně potahovat...z jedné cigarety deně se postupně dopracovala až na krabku deně. Její rodiče to brali hodně těžce, ale nakonec si zvykli....já si tohoto krásného stvoření s cigaretkou užíval další dva roky....Víťa
hrnmr
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2008

Re: Ahoj

Příspěvekod Katmar » sobota 8. 9. 2012 18:37

Škoda, že tu není tlačítko "TO SE MI LÍBÍ" :-) Hned bych ho dal!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Ahoj

Příspěvekod David77 » pondělí 24. 9. 2012 7:34

Ahoj Pavlo (začátečnice),
bylo by fajn, kdyby jsi tady nám všem napsala, jak pokračuje tvoje závislost na cigaretách, kolik vykouříš za den, jakou značku atd.
Budeme tě tady všichni podporovat.

Těšíme se na tvoji reakci.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Ahoj

Příspěvekod Dara » pondělí 24. 9. 2012 19:50

Ahoj Pavla :-)
Reagujem na Tvoj príspevok až trošku neskôr. Možno Ťa povzbudí, že moja priateľka začala fajčiť až po 30-tke.... tiež sa stretla s rôznymi reakciami okolia. Jej rodina aj naši priatelia a známi sa naučili dosť rýchlo akceptovať, že sa z nej stala fajčiarka. Aj keď pre ľudí ktorí ju poznajú dlho bol spočiatku nezvyk ju vidieť s cigaretou. Nemusíš sa báť, ľudia si aj na Tvoje cigarety zvyknú... na tom nieje predsa nič zlé ;)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Předchozí

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník