Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Chcete přestat nebo omezit kouření?

Příspěvekod antaric » neděle 4. 7. 2010 22:01

Ačkoli se stránky věnují půvabu a přitažlivosti žen s cigaretou, je jasné, že mnoho žen své kouření nese nelibě a raději by nekouřily. Možná patříte mezi ně i vy.

Možná mnoho přiznivců kuřaček může být vaším snahou omezovat či přestat zklamáno, přesto je váš zájem a touha na prvním místě. Stejně jako naše empatie a porozumění k vám.

Proto se můžete s námi podělit o všechno, co vás k odklonu od cigaret vede. Vaše motivace, rozumové odůvodnění, vaše okolí. I jaké jste již absolvovaly pokusy a nezdary. Nebo co vám naopak pomáhá, z více či méně z osvědčených postupů? Nebo s čím máte nepřekonatelný problém, přes který jste zatím neprošly?

Pokud se vás touha přestat kouřit týká, tak jen do toho!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Chcete přestat nebo omezit kouření?

Příspěvekod Eila » pátek 17. 6. 2016 14:53

Docela bych potřebovala poradit. Nechci přestat kouřit, protože je to tak silná součást mého života, že si život bez cigarety nedovedu vůbec představit. Jen ráno potřebuji vypít kafe a vykouřím 6 cigaret. Naštěstí nekouřím u čtení, sledování filmů, TV, práci. Kouřím ale u přemýšlení, telefonování, bavení se, mezi činnostmi, před usnutím. Mám i prostor v práci. Nechci blíže svou práci identifikovat, ale je to něco na způsob "záchranářství". Buď jsem v akci a nekouřím nebo čekám na akci ( i dlouho ) a kouřím. Nicméně hlavně z finančních důvodů potřebuji kouření omezit. Můžete mi, prosím, poradit ?
Eila
uživatel

Pohlaví: Žena
Počet denně: 40
Značky: Karelia Slims

Příspěvekod fugas » sobota 18. 6. 2016 23:55

A to si nemůžete při čekání na akci třeba číst, když u čtení nekouříte?
fugas
uživatel

Pohlaví: Muž

Příspěvekod Eila » středa 31. 8. 2016 17:43

Pro fugas - dík za radu, právě si čtu. Ale někdy je těžké se soustředit a není žádoucí se dostat duchem úplně někde jinde - v práci. Momentálně se mi vůbec nedaří snižovat. Asi bych potřebovala zase trochu podpory....to pomáhalo. Díky Pavle. Já se vlastně ani tak nenudím, jenom prostě mezi těmi věcmi, co mě baví a pracovními úkony stihnu vykouřit několik cigaret. A za den je to fakt dost. A to teď potřebuji pořídit věcí.........
je fakt, že jsem méně kouřila, když jsem na dovolené chodila po horách. Ovšem taková cigareta na vrcholu kopce u kafíčka, když člověk přemýšlí, co si dál objedná a kochá se loukou kolem a vrcholky hor.....to je slast. No jo, je ale po dovolené.
Eila
uživatel

Příspěvekod Eila » úterý 6. 9. 2016 16:35

Dobrý nápad. Budu chodit častěji do knihovny a do kostela.
Eila
uživatel

Příspěvekod elza » čtvrtek 2. 3. 2017 20:42

Má někdo z Vás zkušenosti s filtry na cigarety?
elza
nováček

Počet denně: 30
Značky: lm

Příspěvekod Miky » neděle 5. 3. 2017 23:25

Já mám kupuji si je v tabáku Geco, stopfiltr je super zachytí víc jak polovinu nežádoucích látek z kouře
Miky
nováček

Pohlaví: nespecifikováno
Počet denně: 0

Příspěvekod elza » úterý 7. 3. 2017 21:53

Tak jsem si je též koupila, našla jsem je teda v lékárně u dr.maxe, a můžu říct, že nemám po ránu tak zahleněný krk, škoda, že jsem o nich nevěděla dřív
elza
nováček

Počet denně: 30
Značky: lm

Příspěvekod Kaja.kovac » pondělí 13. 3. 2017 23:16

Ty filtry jsou opravdu dobré, nevěřil jsem tomu, ale opravdu nejsem po ránu tolik zahleněný z cigaret supr
Kaja.kovac
nováček

Pohlaví: nespecifikováno
Počet denně: 0

Příspěvekod Anna20 » pondělí 22. 6. 2020 13:43

Ahoj já svoji závislost na cigaretách miluji nedovedu si představit že bych někdy přestala nikdy jsem se nesnažila přestat nebo se omezit a ani to nemám v plánu
Anna20
aktivní uživatel

Počet denně: 60
Značky: L&M Favidoff Lucky Strike

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami