Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Skrývání kouření

Příspěvekod antaric » úterý 10. 8. 2010 9:51

Vzhledem ke společenskému klimatu, kdy je kouření považované za projev "něčeho špatného" bývá často problém, když vám cigarety zachutnají, co s tím, dál, před lidmi. Ať už kamarádi, přátelé, rodina, kolegové. Často i bez ohledu na věk. Jak vaše kouření asi přijmou? Řešíte to skrýváním, v jejich přítomnosti si nezapalujete, potlačujete chuť na cigaretu. Možná se tím i trápíte, cítíte, že to nejde do nekonečna.

Často je problémem, že nekuřáci mají díky předsudkům a pokrytectví tendenci vnímat člověka jinak, u kterého zjistí, že je kuřák. Mají pocit, že se změnil, že je to někdo jiný, někdo problémový. Přitom to není pravda.

Co myslíte, že by vám nejvíc pomohlo - k tomu, abyste se nemusely za své kouření stydět a skrývat ho? Aby vás lidé přijali takovou, jaká jste, včetně vaší vášně pro cigarety? Tedy krom podpory, kterou máte díky našim stránkám. Podělte se, i jak to zatím probíhá u vás. Dočkáte se odpovědí a rad.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod Dara » úterý 31. 8. 2010 16:19

Ja som mala tento problém najmä s rodičmi (síce som zrelá dospelá žena,ale mám k nim veľmi blízky vzťah a trávim s nimi dosť času),kedže obaja nefajčia. Najmä mojej mamine to veľmi prekážalo, vyriešili to slimky..ako som už niekde spomínala... majú príjemnú vôňu,sú menej (vraj) škodlivé a neevokujú nejakú rebéliu,či "drsnosť" .... S priateľkami som takýto problém nemala,kedže väčšina z nich tiež fajčí.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod qwertak » neděle 4. 9. 2011 19:45

U mě doma nikdo nekouří a to samé platí i u všech příbuzných. Takže já to mám ze všech stran, takže skrývám jak jen to jde ale stejně každý měsíc dostávám vynadáno. No ale teď jsem řekl že jsem přestal kouřit. Všichni tomu věří, taže jsem teď za vodou. Ale stejně si musím dávat pozor a zapaluju si jen na procházkách. :)
qwertak
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 9. 2011

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod VdGG » středa 28. 9. 2011 15:41

No to je dobrá finta, ale stejně dej pozor, ať se neprosákneš :-)) Přece je ty procházky taky nejsou bez rizika...
VdGG
uživatel
 
Příspěvky: 39
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 10. 2007

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod Rosalyn » čtvrtek 20. 10. 2011 15:45

Oba rodiče jsou nekuřáci a s cigaretou by mně viděli dosti neradi. Taťka byl poměrně silný kuřák, skončil když mu kvůli kouření umřel táta. Mamka byla ještě příležitostnější kuřačka než já :). Většinou kouřím ve společnosti kuřáků, takže nemám problém s tím že by to bylo cítit. Rodiče o mém očasném požitku raději neví. Jsou ke mně dost benevolentní a jsem plnoletá, ale stejně by to viděli neradi. Kamarádi vědí že si občas zapálím. Ty ortodoxní nekuřáci si mně kvůli tomu dobírají, ale mně to nevadí, protože nejsem závislá a nemám se za co stydět.
požitkářka... :)
Rosalyn
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2011

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod toxic_candy » čtvrtek 14. 3. 2013 12:14

U nás jsou také všichni nekuřáci, celá famílie včetně nejrůznějších né-přímo příbuzných. Takže dozvědět se teď někdo, že holduji cigaretám, asi by to se mnou špatně dopadlo. Nicméně dávám si opravdu pozor, v našem městě nekouřím vůbec (nebo až někde o samotě, kde nechodí lidi) a v sousedních městech si spíše rozmýšlím, zda je šance že někoho potkám. Prostě si dávám majzla :-D.
Sedím po větru aby kouř nešel na mě, natírám si ruce krémem atp. Už jsem pomalu šílená z toho jak se musím pořád skrývat... Ale přesto se své vášně nehodlám vzdát! :)
toxic_candy
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Žena
Registrován: 13. 3. 2013
Počet denně: 0

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod klér » čtvrtek 14. 3. 2013 22:58

Ono s tím skrýváním je problém, že pokaždé praskne, nic nejde tajit do nekonečně a pokud je člověk kuřákem pravidelným, zjistí, kde a kdy se vyskytují lidé, kteří ho nesmí vidět. A všude jinde kouří. Postupně zjistí, že to jde i méně nápadným způsobem, opatrnost nenápadně jde kamsi do háje a končí to většinou přistižením.
klér
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 12. 2012

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod trojkur » pátek 4. 3. 2016 20:39

. .je pár lidí , před kterými své náruživé kouření ukrývám . . protože nechci poslouchat jejich blbé pokrytecké kecy. . .ale vlastně mi vadí se ukrývat - nejraději jsem , když můžu kouřit a jiní se přidávají. . .
trojkur
uživatel
 
Příspěvky: 14
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 7. 2012

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod Komár » neděle 13. 3. 2016 20:14

Čím jsem starší, tím méne to skrývám. Skrývání moc nejde dohromady s mou poměrně poctivou povahou a je prostě lepší pocit být otevřená.
Komár
uživatel
 
Příspěvky: 10
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2012
Kouření: pravidelně
Počet denně: 5

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » úterý 26. 4. 2016 9:18

V sobotu jsem byl svědkem takové příhody , na oslavě chodili mladí kouřit ven , byla tam i jedna mladá žena (31) která si taky chodila zakouřit ale vždy se chovala plaše spíše se schovála ale s přibyvajícíma hodima její plachost mizela a v tomto okamžiku se tam objevila její matka a spustila lavinu vyčitek a nadávek ,potom utíkala pro otce a vše se opakovalo nanovo stím , že si to vyřídí doma . Ostatní na tuto scénu se jen nevěřícně dívali a pak se pokoušeli dát s rodiči do diskuze vysvětlovali že dcera je už dospělá ,že si zapáli jen zřídka ale vše se minulo účinkem .Bylo mi té mladé ženy líto ,že musela snášet takové ponížení jako by byla nějaký vyvrhel .
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Skrývání kouření

Příspěvekod Sisian » úterý 26. 4. 2016 15:22

A všímáte si? Vždy se serou nekuřáci do kuřáků, nikdy naopak !!! No comment, viďte...
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron