Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

Kouření samo o sobě

Příspěvekod Weito » středa 9. 11. 2011 7:56

Ahoj ;)

Jsem muž, je mi 18 let a chci někomu říct svoje "story" .

Jako malý ( bylo mi asi 5 let ) jsem zkusil taťkové odhozené cigáro, no hnus velebnosti :lol: , potom to bylo párkrát na základce ale fakt jedna za čas.
Potom Prvák na Učňáku asi cca 7 krabiček ( vím málo ale chci být přesný ;) ) potom jsem našel lásku mého života :P a sní jsem doposud ( jsem 1 rokem na nástavbě ) a před tímhle školním rokem jsem byl na slovensku, s kamarádem, a když nebylo co dělat, dali jsme si cigaretu, to trvalo 3 dny, já si říkal že to přetrvá protože kouřím vždycky jak jsem na slovesnku na chatě, ale přijedu do Ostravy a měl jsem chuŤ, jdu za kamarádem nikdy jsem po něm cigaretu nechtěl ale teď jo, tak si zvykl že kouřím a dával mi a já pak jemu jak jsem balil od taťky nebo si koupil krabku, zkoušel jsem dost cigaret, teď jsem poprvé zaexperimentoval a koupil jsi Kiss - jablkové, jako vím slimky :D ale jsou fakt dobré ;) možná t zní divně ale normální cigareta je dobrá, ale nemám z toho takový požitek, nevím proč a i z té slimky se dá jak se říká zakouřit .

No ale potíž je v tom že rodina by to možná přijala, ale má slečna ...... kvůli ní jsem přestal v prváku, teď ví že kouřím a vadí ji to, včera sem si koupil ty slimky a říkala zakuř si, říkám jo jasne a pak nedostanu od tebe pusu nic a bude to krásne jak *** . Ona ať si dám, říkám ok, nakonec i tak sme si dali velikanskou pusu i když pak co dělala za obličeje :lol: .

A já právě nevím, já bych dokázal kouřit prostě 5 cigaret denně, ale to by chtělo být doma, v klidu, pohodě, no stress, uživat si tu cigaretku.
Ale nevím s mojí přítelkyní, kvůli cigaretám o ni nechci přijít .

Tak a teď se do mě pusťte :twisted:
Weito
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2011

Re: Kouření samo o sobě

Příspěvekod antaric » pátek 11. 11. 2011 21:44

Díky za Tvou story, rád jsem si početl, ještě jednou znova, než teď odepisuju :-) Rozhodně se do Tebe nepustím kritikou :-) Pokud Ti chutnají slimky s příchutí, tak Ti prostě chutnají, co naděláš :-) Kdybys byl holka, tak bych Ti řekl, že je lepší kouřit tohle než nekouřit vůbec :-) U chlapů slimky akorát (ještě) nejsou zvykem.
Tvoje slečna, patrně tedy nekuřačka. Asi má hodně nasátých předsudků ze společnosti. Možná dělá ksichty, ale dělá je spíš aby dala najevo, co si jako myslí, ale kdyby ji to bylo vyloženě hnusný, reagovala by jinak. Na to, že bys o ni přišel, se mi z těhle řádků nezdá. Zkus to nepřehánět, ale zkus to udělat tak, aby to brala jako normální součást Tebe. Že o nic hrozného nejde. Že je to normální. Že Ti to dělá dobře. Že Ti to chutná. Někdo pije pivo, někdo kafe. Obojí samo o sobě v podstatě smrdí a dalo by se říct, co z toho dotyčný má. Ale ona to možná pochopí.
Postupem času třeba zjistí, že jí Tvůj kouř nesmrdí, ale třeba voní. Kiss není žádné seno. Možná si tedy nejen zvykne, ale bude opravdu vonět. Zkus ji někdy v rozmařilé náladě dát třeba jen potáhnout, ať ví, co na tom máš.
Třeba z ní jednou budeš mít kuřačku :-) nebudeš mít problém a ještě bude ráda :-)
Když tak to podpoř i ukázkou našeho projektu :-)
Hodně štěstí!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník