Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

"Tohle mi tak chybělo..."

Příspěvekod Addicted » neděle 12. 2. 2012 23:58

Vzpomínka, stará několik let. Ale krásná...

Dotyčná dívka: vysoká, fascinující, krásná, dynamická, úspěšná, blond, s nohama dlouhýma, až do nebes. Neskutečná. Divím se, že jsem někdy s někým takovým vůbec chodil.

V nějaké životní etapě se rozhodla, že změní svůj život. Začala podnikat, začala sportovat, a přestala kouřit.

A vše se náramně dařilo. Udělala jen jednu malou chybu - dala se, rok po těch velkých změnách, dohromady se mnou. Cigaretový fetiš jsem ale objevil až mnohem později, je třeba říct.

Jako správný zbabělec jsem před ní kouření tajil, minimálně do jisté doby - a nedivte se, kdo by nestál o to, mít její přízeň. Na první schůzky jsem samozřejmě chodil absolutně bez náznaku toho, že až se rozloučíme a její auto zmizí v bezpečné dáli, okamžitě tahám cigaretu, a pak hned ještě raději jednu, abych "doplnil hladinku"...

Jednou, když jsme již spolu chodili, mě již nebavilo, stále to tajit. Znáte to, člověk se nechtěl omezovat. A tak jsem jí to, po velkých okolcích typu "rád bych Ti něco řekl", sdělil.

Brala to, jako že je to moje věc, nebo tak, nijak to neřešila. Ale nicméně, když se někam šlo, tak jsem si sám normálně dával. To nebylo asi úplně fér, vůči nekuřákovi. Sice nic neříkala, ani jí to prý nevadilo, ale...

Jednou jsme byli na diskotéce. Pořádně jsme tancovali, a ona i pila (neřídila).

A znalci jistě ví, co se muselo stát.

Najednou na mě upřeně a vážně kouká, zda bych jí nedal cigaretu. Prostě bylo vidět, že to chce.

Povídám jí, jestli si je jistá. Jak říkám, tenkrát jsem na tom byl ohledně vztahu ke kouření docela jinak. Dnes bych tahal bez řečí!

A tak si zapálila, a já se na ní trochu s obavami díval, co bude, jestli není nesprávné, takto si kazit abstinenci, rok nekouření.

Ale neskutečně spokojeně se rozvalila na křesle, vyfoukla labužnicky kouř a řekla, cituji:

"Tohle mi tááák chybělo."

To byla síla!

O pár dní později už k mojí krabičce na stole přibyla i její.

Eh, to byly časy...

Dneska, když plavu notně ponořenej v uctívání kuřaček, na tuto scénu, kterou jsem na vlastní oči zažil, vzpomínám s nesmírným dojetím, a zároveň mě totálně rajcuje. Slyším to pořád v uších - pánové, byl to pohled a poslech pro bohy.

Jo, ve stáří bude nač vzpomínat :-)
"Jednou přestanu... určitě!" ;-)
Addicted
uživatel
 
Příspěvky: 10
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 3. 2011
Bydliště: Nikotinové receptory
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Hlavně, ať je v tom nikotýnek! ;-)

Re: "Tohle mi tak chybělo..."

Příspěvekod antaric » pondělí 13. 2. 2012 13:09

Krásná vzpomínka! :-) Škoda, že Ti to nepřetrvalo až do dnešních dnů.

Vidím na tom ještě jeden moment, který jsem měl i já sám, ve vývoji ve vztahu k tomu, že se mi kuřačky líbí. Až teprve v pozdějších letech jsem došel k plnému obdivování, bez nějakých rozporů v sobě, i jsem v tomto už plně otevřený.

Kdysi dávno (rok 1999-2000) jsem se ucházel o jednu dívku, Lucka se jmenovala. Nevěděl jsem, že je (příležitostná) kuřačka. Když jsem byl jednou u ní doma, zeptala se mě, jestli by si mohla zapálit. Už tehdy se mi skrytě kuřačky líbily, ale tehdy mě to zaskočilo tak, že jsem neuměl říct ano. Něco jsem řekl ve smyslu, že ne (asi jsem se vnitřně bál domu přijít načichlý od kouře nebo co). Možná z toho tehdy vzniklo mezi námi nedorozumění. I když jsem se později i nějak zajímal o její kouření, nedokázal jsem ji to říct naplno, že se mi to vlastně líbí - moje otázky vnímala patrně negativně. Kdyby to bylo dnes, bylo by to všechno jinak. (Mj. i proto, že jsem mezitím sám začal kouřit).

Vztah z toho nevzniknul, pamatuju i na její slova, že "hledá něco víc". Mezitím se Lucka vdala, má dvě děti a žije někde v Českém Krumlově, myslím. V kontaktu nejsme, ale kdybych chtěl, mohl bych. Nicméně už čas odplynul dalece, životy se rozešly.

Ale je fakt, že kdyby Lucka věděla, jak to vlastně u mě s kuřačkami je a kam jsem se dostal v tématu za ty roky, nevypadal by můj postoj tehdy jako pokrytectví.

Mimochodem - i ona je jedním ze životních střípků, proč mám ke jménu Lucie tak vřelý vztah :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: "Tohle mi tak chybělo..."

Příspěvekod muryru » pondělí 13. 2. 2012 22:43

Oba příběhy pěkné, díky za jejich zveřejnění - ten antaricův znám z jeho vyprávění. Jinak v porovnání s antaricem je můj postoj k tomu, že se mi líbí kuřačky jasný od pubertálních let. I když jinak - hlavně v tom mladším věku mě
kuřačky přitahovaly jakožto přitažlivé objekty , kdežto u lásek, dívek do kterých jsem byl zamilovanej, to nebylo vůbec důležitý, jestli je kuřačka a musím přiznat, že mnohé mé nejzásadnější lásky byly nekuřačky, ale jiné zase kuřačky.
Ale co chci říct, taky jsem před nimi tajil, že mě jejich kouření (nebo kouření jiných žen) bere nějak víc....možná spíš jen naznačil těm méně důležitým, kde šlo spíše jen o flirt. Je to docela škoda. Vlastně jsem se zcela nalezl v tomhle, až v době většího rozmachu internetu, kdy jsem poznal, že nejenom mě se víc líbí, když si krásná dívka či žena zapálí.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: "Tohle mi tak chybělo..."

Příspěvekod Billda » úterý 14. 2. 2012 17:46

Addicted: Nádherné kuřačkovské story. Hezky´s nám to načasoval k Valentýnovi... :lol:
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: "Tohle mi tak chybělo..."

Příspěvekod Kenny » pátek 2. 3. 2012 22:10

Chtíc nechtíc, musela jsem se nad touhle historku usmát :) To je něco čemu se říká ironie osudu :D
Kenny
nováček
 
Příspěvky: 1
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 2. 3. 2012

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků