Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Máte problémy s kouřením, ve svém okolí? S přijetím, s partnerem? Přejete si přestat kouřit? Či se naučit? Sdílíme s vámi váš život.

koureni v noci

Příspěvekod peterhh » pátek 29. 2. 2008 6:24

Nedavno jsem si psal s jednou damou asi po ctyricitce,kouri 40 denne a ptal jsem se ji jak ji chutna ranni cigareta. Ona mi psala ze kouri i v noci, budi se ze sna abych si mohla v posteli zapalit, kouri tak 4-5 cigaret za noc. Mate z necim takovym zkusenosti, libi se Vam to nebo spis naopak?
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod Kasoun » pátek 29. 2. 2008 7:04

Jedna moje bývalá to měla taky tak. Mě osobně se to líbilo a navíc mi pak moc vonělo, když se přišla přitulit zpět. Ale jinak jsem to tak nějak nezažil. Asi to jsou opravdu vyjímky a velmi vášnivé kuřačky ...
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tato » pátek 29. 2. 2008 11:22

Proti kouření v noci nelze nic namítat, pokud se nekouří přímo v posteli. Pak by hrozilo akutní nebezpečí požáru. Jinak myslím, že takhle kouří jen opravdu silní kuřáci, ke kterým nepatřím a ani nikoho takového neznám.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 11:31

Mně se to líbí, i když asi platí, stejně jako všude, že všeho s mírou :-) Sám jsem se s tím nesetkal, spíš v duchu, že když se dotyčná v noci probudí, případně nemůže spát, pak si zapaluje. Jinak si myslím, že pro naprostou a drtivou většinu kuřáků je noc časem spánku a abstinence, proto pak tak moc chutnají ty první ranní cigarety.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pátek 29. 2. 2008 11:32

Tak jak to píše peter, tak to je asi extrém, ale jinak kouření v postýlce jen moc pěkné a myslím že u náruživých kuřaček docela časté....a mám to rád...cigaretka pěkně před usnutím anebo ráno hned po probuzení, případně, nemůže-li v noci spát....rozhodně je na takovou kuřačku, zvláště ve svůdném prádélku (nebo nahou) moc pěkný pohled...ale rozhodně bacha na požáry, to určitě :-))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 29. 2. 2008 11:42

muryru: Přesně a naprosto souhlas, tohle je i moje :-) Pokud jde o požáry, tak je potřeba hlavně s cigaretou neusnout, ale myslím, že v horkých chvílích a ve dvojici to až tak nehrozí ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod metrak » úterý 1. 7. 2008 13:51

Přiznám se že já jsem klasický případ kouření v noci.Každý večer přede spaním si musím dát cigaretku,protože jinak bych prostě neusnul.To není ještě tak neobvyklé -znám spoustu takových kidí,ale faktem je,že se mi poměrně často stává,že se v noci probudím a pak si prostě musím zapálit cigaretu,nebot na ni mám velkou chut a bez ní bych už opět neusnul.Takže kouření v noci moc dobře znám ale ne v posteli ale na balkoně...
žena s cigaretou je pro mě maximální vzrušení....
metrak
uživatel
 
Příspěvky: 19
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 6. 2008
Bydliště: Praha 4
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Příspěvekod petr25 » sobota 3. 1. 2009 23:41

také znám ženy, co kouří v noci
petr25
uživatel
 
Příspěvky: 32
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 10. 2008
Bydliště: Praha
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: marlboro gold

Re: koureni v noci

Příspěvekod Martina A » pátek 27. 8. 2010 22:39

WOW! To je extrém.
Já osobně v noci samozřejmě kouřím, jsem totiž noční tvor. :D Ale spánek jako takový si tedy nenarušuji ničím. Asi na tom ještě nejsem tak špatně, abych se v noci pětkrát budila jen kvůli cigaretě. :D

S čímž souvisí i to vaše zmiňované kouření v posteli - sama jsem s touto problematikou poněkud nevyrovnaná. Nemám ráda obecně kouření v bytě, maximálně, pokud je přímo místnost vyhrazená pouze pro tuto činnost. :)
Občas ale ujedu, pokud mám na cigaretu prostě chuť - není nad horkou pěnovou koupel s cigaretkou. A zrovna včera v noci jsem si zapálila přímo v posteli.
Ale to jsou u mě skutečně výjimečné momenty. Jinak si raději zakouřím venku, v kavárně-baru, apod. Jo, a pokud jsem doma, navštěvuji otcovu osobní kuřárnu. :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: koureni v noci

Příspěvekod Katmar » neděle 29. 8. 2010 8:17

Kouření v noci je asi míněno vzbudit se na cigárko a pokračovat ve spaní. To jsme tedy osobně nezažil, i když to osobně považuju za moc sexy. Manželka kouří běžně večer v posteli což je super, ale v noci spí jak dudek a kvuli kouření se rozhodně nebudí. Co je zajímavé ani po ránu si cígo nedá moc brzy. Nejdřív po snídani, ale většinou až cestou do práce a někdy taky až při obědě, kdy vykouří klidně 4 až 5 za sebou. A potom během večera a před spaním třeba 5 až 7.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: koureni v noci

Příspěvekod david.p » úterý 5. 10. 2021 13:08

Tak opakované buzení se v noci na cigaretu je samozřejmě znak extrémní závislosti, a to se mi zatím neděje. Ale když jsem se po x letech kouření na vysoké škole prakticky skokově rozkouřil z krabičky na 40 denně, tak jsem asi po půl roce začal všímat, že můj nerušený spánek má omezenou délku. Jako když standardně chodím spát okolo půlnoci a vstávám před sedmou do práce, tak spím normálně (budím se ale většinou bez budíku), ale o víkendech nebo když si můžu přispat, tak se vždycky tak po těch maximálně 7 hodinách vzbudím čistě kvůli potřebě nikotinu. Poté, co vykouřím 2-3 cigarety už můžu zase normálně spát dál.

S přítelkyní kouříme před spaním běžně v posteli, ale není tak silná kuřačka, že by kouřila i v noci, znovu si zapálí až ráno.
david.p
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 4. 2019
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Camel

Re: koureni v noci

Příspěvekod Sisian » středa 6. 10. 2021 8:13

Ano na jednu, max. na dvě se v noci probouzím taky. jen je potřeba to pak pořádně típnout aby se nestalo neštěstí...
Sisian
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 9. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Re: koureni v noci

Příspěvekod KatyAnn » sobota 12. 2. 2022 9:09

Pravidelně se na cigáro v noci neprobouzím, ale už se mi stalo, že jsem se vzbudila a chuť jsem měla, tak jsem si v ložnici zapálila. Ale není to nic častého.
KatyAnn
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Žena
Registrován: 25. 1. 2022
Kouření: pravidelně
Počet denně: 25
Značky: P&S

Zpět na Slasti a strasti s cigaretami

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků