Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Líbí se vám, přitahují, imponují, máte pro ně slabost? Ti, kteří s vámi žijí nebo s nimi chcete žít, nebo jste zasněné do celebrit?

Příspěvekod Katmar » neděle 18. 1. 2009 20:19

Ahojte, toto je můj první přípspěvek.
Sám nekouřím, ale mám manželku která kouří. Nepřináší nám to vůbec žádné komplikace. Ona mne kouřit nenutí a mě se kouření na ní velmi líbí. Kouřící ženy mne velmi přitahují, ale sám nekouřím a nemám vůbec žádnou chuť začít kouřit.
Zatím ahoj a držím vám (nám) palce v této aktivitě.
Naposledy upravil Katmar dne pátek 23. 1. 2009 17:44, celkově upraveno 1
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

diskuze o nás

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pátek 23. 1. 2009 11:04

Jsem nekuřák,nikdy jsem kouřit neskoušel a nechybí mi.Jak jsem nastoupil na vojnu v našem družstvu bylo 14-náct nekuřáků a po 14-nácti dnech jsem zbyl sám protože jak byla přestávka tak nekuřáci museli sbírat nedopalky po kuřácích tak ti kamárádi to vzdávali jeden po druhém až jsem zbyl sám a po nějaké době je to přestalo bavit tak mi dali pokoj.Chtěl jsem napsat byl jsem na několika akcích a tam jsem jsem se dal u popelníků do řeči s ženami které vykuřovaly a moc jim to slušelo.Musím konstatovat že jak my obdivujeme ženy kuřačky tak se vétšině líbí muži nekuřáci.Když jsem začal chodit s manželkou tak jsem to velice téžko rozdýchaval že kouří, mi se líbí když ženy kouří ale svoji partnerce jsem to netoleroval.Až po svatběkdyž jsem zjistil že tajně kouří tak jsem se vzpamatoval a pozval jsem ji na večeři a po večeři jsem ji koupil krabičku ať si zapálí.S potěšenímjsem se díval jak si to krásně vychutnává.Tímto jsem chtěl říci že ve vztahu mamá hledět jen ten partner na sebe a má tolerovat i toho druhého .
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Akia » pátek 23. 1. 2009 14:17

Já nekouřím, ale ženy kuřačky se mi líbí a velmi mě přitahují.
Akia
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2008
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 1. 2009 17:40

Asi jsem to už někde tady psal, ale to, že se nám ženy kuřačky líbí, nezávisí na tom, jestli sami jsme kuřáci nebo nejsme. Sám asi patřím k té menšině, kteří byli dlouho nekuřáci, ale kouření je na ženách tak fascinovalo, že toužili tak trochu prožívat to, co ony... Takže od jistého času kuřák jsem a musím říct, že to, jak se mi kuřačky libí, možná v něčem prožívám mnohem intenzivněji. Píšu to ze svých poznatků, jinak to samozřejmě není nabádání, abyste touhle cestou taky šli.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod David77 » pondělí 6. 9. 2010 20:54

Mě osobně se velmi líbí ženy kuřačky a top ty velice silné kuřačky kouřící denně 25-60 cigaret denně, čím více závislé, tím lépe. To je pak super.

Za partnerku to se přiznám, bych nechtěl kuřačku kouřící 50-60 denně, ale jako kamarádku 100%. Líbí se mi zapalování cigarety, závilost, kouř z cigarety a vše okolo.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod Peligan » pondělí 13. 9. 2010 21:17

Kouřím, jistěže ano. V opačném případě by mi to asi jen páchlo a odpuzovalo. Vzpomínám si, že když jsem ještě někdy v 16i nekouřil a líbal se s kuřačkou, bylo to doslova, jako líbat popelník. Dnes to již pochopitelně necítím, což přináší tu výhodu, že se mohu líbat jak s kuřačkou, tak nekuřačkou :-)

Rozhodně jsem tehdy ale nezačínal kouřit kvůli fascinaci kouřením u druhého pohlaví. To celé se vyvinulo až později... a musím přiznat, že poslední dobou je to docela zásadní prvek v mojí sexualitě. Ačkoliv mám v současné době za partnerku nekuřačku, naštěstí tolerantní, občas si představuju různé věci... třeba jak to zkusí a podlehne. Ale jí bych k tomu nikdy nesváděl, přestože si myslím, že ta možnost by byla. Přišlo by mi to nemorální.

Kdyby ale sama požádala o cigaretu... uf... to by byla síla. Nicméně, zůstává jen u představ, které u ní nebudou nikdy naplněny. Ale u jiných, s chutí... :-)
Peligan
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2008
Bydliště: ČR

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 15. 9. 2010 16:26

Líbat ženu kuřačku je jako líbat popelník-tuto větu nemám opravdu rád a já sám s tím fakt problém nemám a to jsem nekuřák... ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod antaric » středa 15. 9. 2010 16:32

"Líbat ženu kuřačku je jako líbat popelník" -- tahle věta mi nevadí, pokud je oboustranně vnímána jako pozitivum, se všemi příjemnými náležitostmi z toho plynoucími :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod muryru » středa 15. 9. 2010 18:12

No já k té frázi o líbání popelníků mám podobný názor jako kolega milovník kuřaček. Neexistuje snad diskuse na téma ženy kuřačky v českém internetovém prostředí mimo náš web, aby jí nějaký odpůrce kuřaček nevyslovil....
Protože jsem dávný propagátor pozitivního pohledu na kuřačky, ještě před vznikem těchto stránek, tento příměr mě vždy a všude pronásledoval.

"Zamlada" jsem měl takovou naivní poučku, kterou jsem těm, kteří frázi o popelníku zmínili:
sežeňte půvabnou kuřačku cigaret, a dvě minuty se s ní líbejte poté, co dokouřila cigaretu,
potom sežeňte popelník plný nedopalků a popela a rovněž dvě minuty obsah pusinkujte.
Je zážitek stejný? Není? Přece jenom je to s tou dívkou příjemnější? (i když to třeba máš rád
jinak, dejme tomu když nejsou cítit cigarety). Pokud dotyčný uzná že to je rozdíl, tak
jsem mu poradil, aby už příště o líbání popelníku nemluvil. Pokud trvá na tom, že to je
stejné, tedy stejně odpuzující, tak dotyčného není pomoci. :|
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 4. 11. 2010 18:52

Tak zde doplňuji svůj předchozí příspěvek. Líbat ženu kuřačku je krásné. Líbat kouřící ženu kuřačku je nádherné. Líbat právě kouřící vlastní manželku je splněný nádherný sen! Mám splněný sen. Je to prostě nádhera když vám kouř z manželčiných rtů pomalu vtkéká do pusy, vdechujete jej, cítíte hebké vlhké rty které se mísí s vůní ženy a cigaretového kouře. Kouř vám jde do úst a nosem ven. Pak manželka pustí trochu kouře i nosem a já cítím jak se mi rozlévá blaho po celém těle. Rukou s cigaretou mezi prstíky mě objímá a hladí po celém těle. Cigareta ze které odchází proužek bíleho dýmu se spolu s červenými nehty krásně vyjímá a dotváří celkovou atmosféru. Co víc si přát?
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod antaric » čtvrtek 4. 11. 2010 21:43

Katmar: Je to krásné, že máš tak splněný sen - přál bych ho všem, kdo po tom touží a sní o tom. Myslím, že nemusí jít jen o splněný sen pro muže, kterému se žena kuřačka líbí a přitahuje, ale i pro ženu samotnou. Najednou oproti zvyklostem ze společnosti je s cigaretou přitažlivá, vzrušující - kouř při polibcích představuje hrátky a umocnění v intimních chvílích blízkosti. Mnohem intenzivnější a řekl bych, že i daleko intimnější a důvěrnější, než jen "obyčejný" polibek. Je to natolik silné, že o to se odpůrci kouření ochuzují, přicházejí o to, o ty krásné chvíle... Moc přeji splněný sen nejen mužům, ale i ženám, které tu krásu také procítí, ve společných vzájemných chvilkách...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod anaru » pátek 5. 11. 2010 14:43

Ahoj,take se rad pridam k diskusi,ja osobne jsem byl strasne dlouhou dobu nekurak a vyslovene mi to vadilo,u divek me to zacalo pritahovat asi tak kolem puberty ci-li asi kolem 14-15let,ale pridam se k nazoru,ze metake strasne vadilo se libat s holkou ktera kourila,vzdy se mi to libilo vizuelne,ale ten zapach mi vadil dooost.Zacal jsem kourit sai tak po vojne a to zasadne jen takove vanilkove doutnicky konkretne Princ Albert,byly takove vonave a i pomerne slabe,takze se dali i slukovat,ale postupem casu kdy jsem si zacal zvikat(hlavne u piva :D ) a obcas dosli,tak jsem si obcas zapalil klasickou cigaretu a tak to uz zustalo do dnes.Vykourim asi tak 10-15 denne a uprimne bych to rad omezil.N e ze bych chtel uplne prestat,protoze ten pozitek je opravdu fajn,ale stacilo by mi,aby spotreba klesla na krabku tydne.To same by mi vyhovovalo u partneky.Nedokazu si predstavit mit hoodne silnou kuracku(30 a vic),protoze pak uz musi byt opravdu naskla nikotinem a to nemusim.Zduraznim,ze u zen me koureni pritahuje vizuelne,ale ne pachove.Kdyby nekdo dokazal u cigaret zachovat jejich chut,ale zapach by byl skutecne mentolovy,byla by to parada :D
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Re:

Příspěvekod KarolinaSt » středa 30. 11. 2011 5:31

Strasidilko píše:to já to jednou vydržela hodinu a půl a pak sem zase začala :-DDD

Jak úmorné :D Tak to já už vydržela i dýl :D
KarolinaSt
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 28. 11. 2011

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod doutnak » středa 10. 4. 2013 10:32

Ženy s cigaretou nejsou sexy. Sexy jsou ženy, které umí kouřit (myslím tabák) a rozlišují rituál a zlozvyk. Posuďte sami: žena, která jde o pracovní pauze do mrazu si "vytáhnout pár prásků" (kde je kopa podmínek zhoršující požitek z kouření) nebo žena na kávě s kamarádkou dlouze vyfukující cigaretový kouř (beze spěchu, v přátelském prostředí, s klidem a chápajícím člověkem).
doutnak
nováček
 
Příspěvky: 6
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2013
Kouření: pravidelně
Počet denně: 0
Značky: Cohiba, Willem III, Balmoral

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod peterhh » čtvrtek 11. 4. 2013 4:03

ano presne tak to prostredie a styl je dolezity pre mna.....takisto ako aj licenie a obleceni, proste styl
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod honzaopocensky » čtvrtek 26. 9. 2013 11:04

Mně se ženy s cigaretou nelíbí, vlastně se mi ani nelíbí, že kouřím já, ale přestat se mi nedaří :roll:
honzaopocensky
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 9. 2013
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod Terezka.S » středa 16. 10. 2013 8:12

Přítel v době, kdy jsem kouřila jen na večírkách nechtěl kouřit přede mnou. Jenže s přibývajícími roky co jsme spolu už se na to vykašlal a já začala taky kouřit pravidelně. Je to škoda, ale mě to stejně chutná:-)
Terezka.S
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2013
Kouření: pravidelně
Počet denně: 5
Značky: Lucky Strike, Camel, příležitostně balené

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod david.p » pátek 11. 9. 2020 11:55

Jsem silný kuřák a pravidelně jsem začal kouřit už na konci základky. Dívky s cigaretou se mi líbily odjakživa, co se mi začaly líbit holky obecně :D. Avšak mé kouření sympatie k nim ještě umocnilo – lépe jsem dokázal pochopit jejich pocity, což je pro mě docela vzrušující. Nikdy pro mě nebylo podmínkou, že by má partnerka musela být nutně kuřačka, ale současně bych nesnesl, kdyby se mě snažila v kouření omezovat – a tolerantních nekuřaček zase tolik není... :lol: Takže jsem rád za spokojené soužití s mou přítelkyní, která kouří o něco méně než já (okolo krabičky denně), ale k cigaretám sdílíme veskrze pozitivní vztah. Ohledně diskuze výše, v partnerství s velmi silnou kuřačkou (40–60 denně) bych absolutně neviděl problém, ale zároveň bych přítelkyni nikdy nenabádal k tomu, aby cíleně kouřila více, protože sám moc dobře vím, jaké různé obtíže silná závislost přináší :lol: .
Naposledy upravil david.p dne úterý 22. 6. 2021 8:20, celkově upraveno 2
david.p
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 4. 2019
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Camel

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod david.p » pátek 11. 9. 2020 12:05

doutnak píše:Ženy s cigaretou nejsou sexy. Sexy jsou ženy, které umí kouřit (myslím tabák) a rozlišují rituál a zlozvyk. Posuďte sami: žena, která jde o pracovní pauze do mrazu si "vytáhnout pár prásků" (kde je kopa podmínek zhoršující požitek z kouření) nebo žena na kávě s kamarádkou dlouze vyfukující cigaretový kouř (beze spěchu, v přátelském prostředí, s klidem a chápajícím člověkem).


Tady je dle mého názoru potřeba rozlišit dva typy kuřaček. První typ, který si s noblesou a v klídku zapálí především u kafíčka, je samozřejmě také sexy, ale reálně si nikdy nedokáže cigaretu vychutnat tak moc jako druhý typ kuřaček, který právě potřebuje i v práci vyběhnout na mráz dát "cigaretku na dva tahy". Závislost, přinášející ruku v ruce vášeň pro kouření dodává z mého pohledu ženě s cigaretou sexy prvek navíc. A to dle mého názoru člověk, kterému se kouření u žen líbí, ale sám nekouří, není sám schopen dost dobře ocenit.
david.p
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 4. 2019
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Camel

Re: Dotaz na muže

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 21. 7. 2022 16:47

Já sám jsem nekuřák, ale kdybych měl ženu kuřačku (což bohužel nemám), v její přítomnosti bych byl kuřákem strašně rád ... Tak mi nezbývá než po kuřačkách koukat a v duchu toužit si s nějakou zakouřit. Žena s cigaretou je pro mě prostě nádherná a sexy, kuřačky mi voní a chtěl bych se s nimi při kouření cigarety líbat ... :-D
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Muži kuřáci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron