Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Historické slavné ženy s cigaretou

Jaroslava Pokorná (Zlý dům 1971)

Příspěvekod mangan » neděle 29. 5. 2016 18:56

V jedno krásne slnečné popoludnie som si pustil na odreagovanie ľahšiu televíznu kriminálku staršieho dáta v čiernobielej kvalite "Zlý dům" (1971). Ako krimi slabšie, však som si pri nej aj dobre zdriemol :) , ale kdesi v strede som zostal ako obarený zo scény, kde spolu fajčia dve dámy, no a tá mladšia sa volá Jaroslava Pokorná (aspoň dúfam). Staršia je Eva Jiroušková. Mladá slečna tam predvádza krásnu hru s cigaretou (ako na nejakom hudobnom nástroji), pohráva si s vlasmi (aj s nami), na záver krásne "zatlačí" cigaretu do popolníka (aj keď záber je prekrytý pohárom). V scéne sa na chvíľu objaví aj nefajčiaca veľmi mladá Eliška Balzerová (vtedy ešte Havránková). Nie je to síce taký veľký objav, ako keď Krištof Kolumbus objavil Ameriku :), ale hádam poteší. Pripájam aj odkaz na video. Obrázky už tradične nekvalitné. Zároveň neviem, či práve J. Pokorná patrí medzi "celebrity" rokov minulých, ale dal som ju práve sem.

8920489205






Odkaz na video (3:47 min.) :
https://uloz.to/file/sSMCokErR/jaroslav ... b-1971-avi

Koho by zaujímal aj životopis :
http://www.csfd.cz/tvurce/17187-jaroslava-pokorna/
Naposledy upravil mangan dne úterý 22. 10. 2019 18:32, celkově upraveno 1
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 177
Obrázky: 1169
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Jaroslava Pokorná (Zlý dům 1971)

Příspěvekod muryru » neděle 29. 5. 2016 21:24

Díky :-) Starší české kriminálky celkem dobře znám (a je v nich občas hodně pěkných kuřáckých scén,ale k zmapování jsem se nikdy nedostal), ale tento televizní film jsem neviděl.

Jaroslava Pokorná, jméno mi nic neříkalo, ale po csfd odkaze mám jasno - v dnešní době je to ta starší paní, která hrála v Okresním přeboru. To bych teda nikdy neřekl, že byla zamlada takhle půvabná.

Odkaz patří správně sem do "Celebrit minulých let" :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Jaroslava Pokorná (Zlý dům 1971)

Příspěvekod mangan » pondělí 30. 5. 2016 17:12

Áno skôr je známa zo súčasnosti ako z ďalekej minulosti. Ani ja som ju nepoznal. Mapovanie scén s cigaretou zo všetkých kriminálok by vydalo na ďalší veľký projekt, čo nie je asi reálne. Ale možno sa niekto niekedy dostane
aj k tomu, ako námet dobré :) .
mangan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 177
Obrázky: 1169
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 1. 2016
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Celebrity minulých dob

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník