Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod antaric » neděle 4. 7. 2010 21:46

Co je pro vás, milé uživatelky, rozhodujícím faktorem, který se projevuje ve vašem šatníku? Jsou to módní časopisy, vaše kamarádky nebo či vás inspiruje to, co prostě vidíte v televizi či na ulici a toužíte v tom být také?

Nebo máte své oblíbené obchody, které navštěvujete - spolehnete se na to, co vám padne do oka na místě?

Je pro vás limitující peněženka (či peněženka vašeho partnera :-) ) nebo svůj oblíbený hadřík prostě musíte získat stůj co stůj? :-)

Podělte se s námi!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod antaric » neděle 4. 7. 2010 21:46

Muži se mohou zapojit také - pokud je to k věci nebo se to týká vašich partnerek :-) Podporujete je v hezkém oblékání nebo je vám to jedno?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Martina A » pátek 27. 8. 2010 22:03

Koukám, že už diskutujete velmi živě, o nás bez nás. :D :lol:

Tak tedy, první ženský názor... Řídím se sama sebou... :D I když, v dnešní době - to, co se prodává,se neuvěřitelně opakuje - není prakticky možné zakoupit nějaký zajímavý, neotřelý kousek. Je to všechno na jedno brdo. Tak proto mě to tolik nebaví. A většinou nakupuji velmi nárazově, protože mě nebaví ani zkoušení věcí - to neustálé svlékání a oblékání -hlavně v zimě :lol: - takže tak třikrát do roka vezmu útokem nějaký OC a je to.. :lol:

No dobrá, není to zrovna typický ženský názor, ale chtěli jste to, tak to máte mít. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Martina A » sobota 28. 8. 2010 17:43

Není zač. :D No podotýkám, to zkoušení mě nebaví, o samotném nakupování jsem nemluvila... Ačkoliv, už jsem s kamarádkami zažila i velmi vtipné a zábavné momenty ve zkušebních kabinkách, takže, ...jak kdy... :lol: :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod antaric » sobota 28. 8. 2010 20:32

Martina Adonis píše:Koukám, že už diskutujete velmi živě, o nás bez nás. :D :lol:

Vypadá to tak :-) ale témata ženského světa byla připravována s předstihem dopředu - viděli jsme je jen my tři administrátoři a teprv nyní jsem je zpřístupnil všem. Proto některé příspěvky mají starší datum, ale nové jsou až nyní.

Jinak s těmi kabinkami - umím si představit leccos, nicméně jsem toho byl zatím bohužel ušetřen :-) Myslím jako toho, co se tam odehrává nebo může odehrávat :-) Zatím v kabinkách trávím čas jen sám :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Martina A » neděle 29. 8. 2010 14:42

antaric: Aha. Připadalo mi to zvláštní, jak to můžeš vydávat za novinku, když tady jsou příspěvky staršího data... Díky za vysvětlení. :D
A k tomu dalšímu komentáři... :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 17:44

Ťažko sa mi odpovedá priamo na otázku,čím sa riadim,tak skúsim stručne (ja neviem byť naozaj stručná :lol: ) napísať pár slov k téme.
Na svoj výzor si dosť potrpím,kedže som od mala bola vedená k tomu,že žena má byť ženská a pekná.
Pracovala som,aj pracujem na pozícii,kde sa vyžaduje aby som bola reprezentatívne oblečená (povinnosťou je sukňový kostým,alebo iná elegantná kombinácia),za tie roky som si na to dosť zvykla, takže športové oblečenie by ste v mojom šatníku hľadali naozaj márne. Príjemnejšie a lepšie sa cítim,ked som elegantne oblečená, je to pre mňa cesta ako si urobiť deň krajším.
Keby som teda svoj štýl obliekania mala pomenovať,je to niečo medzi romantickou a bussines eleganciou :-) Preferujem šaty, sukne, blúzky, opätky (kedže som maličká :-) ) Snažím sa neriadiť sa nasilu módnymi trendami,ale skôr svojim vkusom a štýlom. Samozrejme milujem nákupy ♥ . V spoločnosti partnerky a priateliek je to dokonalý relax.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 17:57

Tak v mojom špecifickom prípade to robím najmä pre dve ženy (pre seba a pre svoju partnerku ♥) :-)
Musím súhlasiť s tým,že dobré šaty, pekný účes a vhodný make up dokážu robiť takmer zázraky. Uvedomujú si to najmä ľudia s vycibreným estetickým cítením (tí,ktorí vnímajú ženskú krásu skôr sexuálne si na to až tak nepotrpia).
Ja si myslím že krása je niečo ako talent, je to dar,ktorý treba rozvýjať. A ked ju niektoré z nás nerozvýjajú, tak zaniká v rifliach a športovom tričku :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Martina A » neděle 29. 8. 2010 18:26

občas si na tom ujedu, ale to už musím mít náladu. :D
Jinak, jak kdy a jak co - pokud si jdu něco kupovat, chodím raději sama - kdo nezažil dívčí boj a daný kus oblečení, nepochopí. :lol: A taky nemám ráda, když mi do toho někdo moc mluví. Každá žena má vlastní styl a vlastní vkus, takže poradit jí někdo může většinou spíš tak, jestli si nemá ty šaty koupit radši o číslo větší... :lol: Samozřejmě je něco jiného (a kapitola sama pro sebe) nakupování s přítelem. Pokud na to má muž nervy (což je spíše výjimečná záležitost :lol: ) tak to rozhodně není na škodu - žena ví, že se v tom daném kousku svému příteli líbí a nebude se za ní stydět, naopak. :D
Co mě ale baví hodně, je procházení se po obchodech s kamarádkami, zkoušení si šílených outfitů etc - to si vždycky moc užijeme. :D
Tolik k tématu. ;)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 18:30

To ma veľmi teší,že môžem robiť takto ľudom radosť :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Martina A » neděle 29. 8. 2010 18:48

Tak to mému otci je naprosto fuk, co mám na sobě... :lol: Občas mě ani nezaregistruje, že už jsem doma... :lol:
Zato s matkou a sestrou (když jednou za měsíc přijede) si v tomhle nerozumím vůbec - hrozně jim vadí, že nejčastěji nosím černou - už se trochu uklidnily, že jsem alespoň v průběhu střední přešla z rockerského stylu na, řekněme, více elegantní. :lol:
Jinak střih vlasů, tetování, piercing - myslím, že to k jejímu věku tak nějak patří. :D Já mám piercing od 14, druhý od 18. Tetování mě už naštěstí přešlo - líbí se mi, ale nedokážu se rozhodnout pro motiv a vzhledem k tomu, že je to na celý život. -
Chtěla jsem nějaké jemné na šíji nebo něco nenápadného, něžného, po páteři od krku až na záda :D
Zatím mě naštěstí nechytla nějaká mánie, přestože můj poslední přítel byl potetovaný docela hodně a přemlouval mě víc, než je zdrávo... :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 18:52

Mám vždy radosť,ked vidím ženu pekne upravenú a oblečenú. A obzvlášť ked má oblečenú sukňu,alebo šaty a nosí dlhé pestované vlasy. Ja sa aj preto snažím obliekať tak,ako sa obliekam, lebo sama viem,čo je na ženách krásne a príťažlivé. Mám obrovské šťastie že moja partnerka je v tomto dokonalá, a ešte k tomu aj fajčiarka :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Dara » neděle 29. 8. 2010 19:07

Povedala by som skôr,že mi je sympatické,ked žena ktorá je pre mňa atraktívna fajčí. Cítim to tak skrz jednu osobu,ktorú od mladosti veľmi obdivujem,a ona je tiež fajčiarka :)
Zložito sa mi to vysvetluje. Cigareta v ústach atraktívnej ženy je pre mňa sexi,avšak mám veľmi vysoké nároky na status "atraktívna" :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod pezatko » pondělí 30. 8. 2010 9:00

Ve stylu oblékání se řídím hlavně sama sebou,jsem ovlivněna modními trendy,ale jen do určité míry,líbí se mi elegantní styl,takže bez podpatků mě potkáte málokdy.Samozřejmě mám své oblíbené obchůdky,ale jinak se v nakupování oblečení příliš nevyžívám,dokonce bych řekla,že samotné zkoušení a trávení tím dlouhé hodiny pokládám za ztrátu času.Beru to spíše jako nutnost,protože se ráda hezky oblékám,tak to k tomu nějak patří.
Asi by se mi moc nelíbilo,pokud by mi do výběru "kecal" muž(a to ani v případě,že by hradil náklady,ani jsem to takto nikdy nepraktikovala)něco jiného je kamarádka,ale vzhledem k tomu,že sama nejlíp vím,co si mohu dovolit a že chodím nakupovat většinou sama,mám to jednodušší.
pezatko
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: Žena
Registrován: 8. 11. 2008

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Evelika » úterý 31. 8. 2010 23:05

Ve stylu oblékání se řídím především sama sebou.Takže se neřídím tím, co je právě posledním modním trendem, ale tím v čem se cítím dobře a co mi jde-neboli "lihotí postavě" :) Páč nemám postavu modelky, nemohu si to ani dovolit. Pravda je, že kolem sebe vídám chodit mladé slečny, které se bez jakých koliv ostychů obléknou do bokovek, z kterých jim přetékají špíčky a ktomu si klíďo píďo vezmou upnuté tričko, z kterého jim ještě faldík s pupíkem kouká ven.Tak tohle já opravdu ne! :D Takže se oblékám buď elegantně (kostýmy, sukně, sáčka, podpadky) nebo sportovně (džíny, trička) záleží také kam jdu (zaměstnání, zábava) a nebo též podle nálady....
Jinak nakupování "hadérků" miluju! :lol: což můj manžel přímo nesnáší, protože samozřejmě v obchodě s hadérky nemůžu být jen 20minut! přeci !! ;) Proto nejraději tyto obchůdky beru útokem pouze s kamarádkou.
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod muryru » středa 1. 9. 2010 21:47

Tady se musím přiznat k něčemu, co možná mnohé zarazí - ale protože mám docela rád typy "krev a mléko",
tak mi vůbec nevadí -samozřejmě v přiměřené míře- ty "přetékající špíčky" z kalhot ani "faldíky".
Zvlášť u mladších ročníků. Pár kilo navíc rozhodně neznamená, že by taková dívka nebo žena neměla
chodit oblíkaná sexy. Já vím že, zvlášť ženy, tohle dost kritizují, ale mě to fakt nevadí.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 2. 9. 2010 17:06

muryru, máš můj obdiv... :lol: Tohle jsem snad ještě od žádného chlapa nezaslechla...že by se mu líbily přetékající špíčky... :D Ale pakliže skutečně preferuješ ženy "krev a mlíko", tak to je asi vcelku logické. :D
No jo, my ženy, neustále se snažíme, nebo chceme, být co nejštíhlejší. Ale i přes to - musím konstatovat, že při pohledu na ostatní ženy mi tedy většinou připadají víc sexy ty "normální", třeba i s menšími faldíčky... :) Než ty, kterým všude trčí nějaké kosti... :D A on ani ten sex appeal není úplně o kilech, viz zpěvačka kapely Gossip... :lol: I když, tam už to asi hraničí s trochu jinými problémy... :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod muryru » čtvrtek 2. 9. 2010 21:14

Martina: Neříkám, že přímo preferuji ženy krev a mlíko, ale pokud jsou pěkné a typově se mi líbí,
pak mám rozhodně radši plnou postavu než hubenou. Takže TAKY mám rád krev a mlíko, mimojiné. Tak.
Tvůj pohled celkem sdílím, raději faldíček než trčící kost :mrgreen: :mrgreen: Musí tam být
ženskost.

zpěvačka Gossip - musel jsem zagooglit, neznal jsem : to proboha nééé, to je moc :shock: :shock:
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod Martina A » pátek 3. 9. 2010 0:55

No však jsem si dělala srandu.... :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Čím se řídíte ve stylu oblékání?

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 3. 9. 2010 13:52

Martina: to mě se také líbí holky krev a mlíko ;) prostě takový normální a nějáký ten špíček mi nevadí a mě to příjde vcelku i sexy ;) rozhodně je to lepší než ty kostlivky,který si ještě navíc myslí,že potřebují 2-3 kila shodit :roll:
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Další

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron