Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » úterý 26. 4. 2011 22:08

muryru: Súhlasím ;) Mne osobne by sa tiež tlačítko "páči sa mi to" páčilo,ale je to len zvyk z FB. Takto sa aspon ľudia vyjadria slovne,takže som rada. Aj tak ma mrzí,a nerozumiem ako je možné že pritom kvante registrovaných užívateľov nás aktívne prispieva tak málo. Rozumiem že nie vždy je na to čas,tiež mám obdobia kedy jednoducho nemám čas na počítač,ale mnoho ľudí tu naozaj nikdy nedalo ani čiarku :o
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » středa 27. 4. 2011 4:35

Muryru: co se týče té kontraproduktivity, tak s ní naprosto souhlasím, také mne to napadlo. Takže asi i jeden z důvodů proč tlačítko ani výhledově neřešit...
Co se týče reakcí, také mne překvapil počet registrovaných uživatelů, přitom nepřispívajících...Ale tak aspoň že to dobře vypadá. :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod antaric » středa 27. 4. 2011 10:39

My těch online statistik vidíme daleko víc, než máte jako uživatelé k dispozici. (Ale kdo dorazí na živá setkání, tomu je rád ukážu.) Pozorujeme i počty přihlášených registrovaných uživatelů, nejvíc číslo "online registrovaní uživatelé za posledních 24h". Těch je až 120 tyto dny (jde o lokální špičku), z toho je vidět značný potenciál (i přes stále relativně malé číslo). Bohužel valná většina z nich nejen nepřispívá, ale ani nehlasuje (pro někoho by to mohla být aspoň nějaká forma aktivity, pro nás rozhodně rovněž důležitá).

Nicméně problém s aktivitou řeší všude, na všech fórech. Vždycky je nějaká aktivní užší skupina a pod nimi masa pasivních, kteří jen sledují a nic nedělají. Chápu, že mnozí nemají slinu a nadání něco psát, jiní se bojí (ale čeho?). Nicméně aktivita formou hlasování v anketách (nejen v podobě hodnocení u zveřejněných kuřaček) je přeci tak jednoduchá a nenamáhavá (srovnatelná s oním "To se mi líbí"). Nebo ony ankety jsou tak skryté či neviditelné?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » pátek 29. 4. 2011 20:24

antaric: Ja som svoj názor už spomínala v inom vlákne,myslím si že určité percento užívateľov sa sem chodí proste "odbaviť" :( Niektoré fóra to riešia formou mazania nekaktívnych členov,ale tiež neviem či je to šťastné riešenie...mať tu mnoho príspevkov "o ničom",napísaných len kôli udržaniu registrácie by bola katastrofa.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » pondělí 2. 5. 2011 21:37

Dara, jsem zdrcena tvou přímočarostí. :lol: "Odbavit" :lol: :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » úterý 3. 5. 2011 16:52

Martina: No nenapadlo ma,ako to inak nazvať. Usudzujem tak aj podľa svojich skúseností zo známeho slovenského "pokecu",kde paradoxne v miestnosti so zameraním L & Bi bolo viac mužov než žien ....a hádaj čo tam všetci chceli..a teraz mi chýba vracajúci smajlík :evil: :evil:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » úterý 3. 5. 2011 22:30

Dara: to je velmi podobné českému xchatu. Ale tam v této místnosti hrozí mužům automaticky kick. Stejně to ale všichni "řeší" tak, že tam chodí s falešným nickem... :evil: :evil:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » středa 4. 5. 2011 19:24

Martina: No niečo podobné fungovalo kedysi aj na Slovenskom pokeci,no bohužiaľ honba za zvýšením návštevnosti vytlačila akúkoľvek cenzúru... Administrátorku dohliadajúcu na pokojný a slušný chod miestnosti nahradil automat,blokujúci akurát reklamu :evil: Ale samozrejme ... cenu reklamy na portály zvyšuje návštevnosť,preto dotyčný portál uprednostnil stovky ľudských trosiek pred hŕstkou slušne diskutujúcich ľudí. Ale to sme sa už naozaj veľmi vzdialili od pôvodnej krásnej témy :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod milovník kuřaček » pátek 6. 5. 2011 17:04

No teda děvčata a (chlapci) velmi pěkná diskuze a musím říct,že jsem ji se zaujetím četl... ;) a nicméně se nenechte rušit a pokračujte :) ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Sukně

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 9. 5. 2011 15:52

To je přesně ono a dnešní doba...Teď je zrovna moderní a oblíbený facebook,tak furt všichni a pořád jenom slyším facebook,facebook,facebook a až to opadne zas bude něco a tak je to pořád dokola...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Sukně

Příspěvekod MBL » pondělí 9. 5. 2011 18:27

Aaa, sorry :) Vsimol som si ze ti to uz bolo dostatocne vysvetlene. Ja som nejako prepasol tuto celu stranku diskusie a reagoval prispevkom na tvoj post z predchadzajucej strany (to na margo toho "like") :) Asi by som mal menej pracovat, kedze mi taketo veci (ako strankova diskusia) unikaju :)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » pátek 27. 5. 2011 17:17

Rada by som vrátila toto vlákno k pôvodnej krásnej téme ;)
Mnohokrát som tu kritizovala oblečenie žien z fotiek (a to som si väčšinou názor nechala pre seba :lol: ),tak ma napadlo že možno by som mala uviesť príklad, čo sa mi na ženách páči, respektíve aké obliekanie je podľa mňa pekné.
No keĎže moje fotky tu z osobných a rodinných dôvodov uverejniť nemôžem,tak Vám aspoň ukážem z internetových fotiek,čo sa mi páči,snažila som sa vybrať mladšie ženy,lebo ich fotky sú tu najčastejšie :D

17086 17087 17088 17089 17090

Vybrala som samé sukne,kedže im je venované toto vlákno. Viem,že je to trošku off topic,takže ak by to tu prekážalo,kľudne to páni administrátori zmažte :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod antaric » pátek 27. 5. 2011 20:33

Dara: Vůbec to není offtopic, naopak to sem velmi patří! Témata ženského světa jsem otevíral záměrně takto do široka, myšleno ve vztahu k tématu kouření - vůbec se to nemusí mít vždy něco společného s cigaretami. Naopak, jsem rád, když můžeme propojit vše, co ke kráse ženy a její eleganci patří.

Tebou vybrané ukázky sukní jsou nádherné, jedno lepší než druhé. Pro mě osobně to vždy automaticky znamená vyniknutí krásy ženských nohou i skrze punčošky a také vysoké podpatky. Jsem pak vůči tomu bezbranný :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Sukně

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 9. 6. 2011 11:02

Dara:děkuji ti moc za fotečky a tím vrácení k původnímu tématu!Fotky jsi vybrala pěkné,tak můžeš klidně pokračovat ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Sukně

Příspěvekod Dara » čtvrtek 12. 4. 2012 21:34

Aj som na toto krásne vlákno zabudla. No aby sme tu neriešili politiku a národné hospodárstvo, pridám sem pár fotiek. Podľa môjho vkusu je to dokonalosť, čo sa týka oblečenia. ;)
27621 27622 27623 27624
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Sukně

Příspěvekod Katmar » pátek 13. 4. 2012 10:05

To: Dara. Moc pěkné obě dvě sady fotografií. Elegantní, ženské, přitažlivé a přitom naprosto důstojné. Prostě krása.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Sukně

Příspěvekod Martina A » pátek 13. 4. 2012 13:10

Souhlasím, je to prostě pastva pro oči. :)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sukně

Příspěvekod David77 » čtvrtek 17. 5. 2012 7:24

Nejvíce sexy jsou určitě kuřačky v sukni či jen ve spodním prádle. To je opravdu pastva pro naše mužské oči. Souhlasím
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Sukně

Příspěvekod kristyna cizkova » pondělí 18. 6. 2012 14:32

Evelika píše:Tak já jsem se naučila nosit sukně až teď :-) tedy ve "zralém věku" :D jako mladá jsem chodila furt v gatích!
Je pravda, že častěji nosím sukně v "jarňoletních":-) měsících. Délka záleží na náladě.
Určitě k nim nosím boty na podpadku, kombinace kecky a sukně mi přijde spíše "teenagerská" :)

Naprosto souhlasím!!Sukni a podpadky MILUJI!!K tomu zapalenou cigaretu,a můzu vyrazit na nákupy jako dáma :D
kristyna cizkova
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 4. 2012
Bydliště: Praha

Re: Sukně

Příspěvekod kristyna cizkova » pondělí 18. 6. 2012 14:34

Dara píše:Aj som na toto krásne vlákno zabudla. No aby sme tu neriešili politiku a národné hospodárstvo, pridám sem pár fotiek. Podľa môjho vkusu je to dokonalosť, čo sa týka oblečenia. ;)
27621 27622 27623 27624

To sice ano,ale ještě tu zapálenou cigaretu k dokonalosti :D
kristyna cizkova
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 4. 2012
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků