Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Jaké seriály jsou ve vašem stylu....a kouříte u nich ?

Příspěvekod Eila » čtvrtek 30. 6. 2016 15:41

Já u sledování filmů a seriálů nekouřím, ale někdy to přeruším v nejnapínavějším a jdu si vychutnat cigaretu. Jak to máte vy a na co teď koukáte ? Já mám v oblibě severské krimi a spoustu dalších ( mohu doporučit, pokud se téma ) Nicméně to teď trochu vypadá trochu na okurkovou sezónu, tak vítám inspiraci.
Eila
uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Žena
Registrován: 13. 6. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Karelia Slims

Re: Jaké seriály jsou ve vašem stylu....a kouříte u nich ?

Příspěvekod gorokaj » pátek 1. 7. 2016 22:12

Tak ja sleduji hlavne fantasy, scifi a hostoricke serialy, takze Game of Thrones, Vikings, Deadwood, Jericho, ale nebyl spatny ani Bridge (detektivka) nebo Sons of Anarchy :) U tv vetsinou nekourim, spis si jdu zapalit ven.
gorokaj
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 11. 2009
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro, Davidoff

Re: Jaké seriály jsou ve vašem stylu....a kouříte u nich ?

Příspěvekod nob321ody » pátek 1. 7. 2016 22:32

...samozřejmě, že v bytě, baráku nekouřím, tedy ani ne u seriálů .....
...když jsem poprve pustil dánský Zločin /Forbrydelsen/ ..... tak jsem seděl sedm (!!!!!!) dílů bez přestávky, bez cigárka, bez kafi.......
Spíše by mne zajímala otázka, v kterém seriálů jsou kuřačky ..... ale tady bych upozornil, že se "ve filmu a seriálu" pohybuji 55 roků, takže mne málo co překvapí....
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Jaké seriály jsou ve vašem stylu....a kouříte u nich ?

Příspěvekod Eila » sobota 2. 7. 2016 11:25

Tak si rychle vybavuji, kde jsem naposledy viděla kuřačky...je to dánský film Kriegen (Boj), tam chodí manželka hlavního hrdiny kouřit na terasu. Dále kouří ve vypjatých situacích hlavní hrdinka v The Americans , a možná také v Modus, The Affair a Doctor Foster.
Jinak mezi mé favority patří Útěk z vězení, Homeland ( i izraelská verze ), Killing, Bron Broen, The Americans, Game of Thrones. V poslední době se mi líbil i norský Boj o těžkou vodu, dánský Modus, islandský Trapped. Také American Crime není špatný.....
Díky za tip na Jericho a Sons of Anarchy.
Eila
uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Žena
Registrován: 13. 6. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 40
Značky: Karelia Slims

Re: Jaké seriály jsou ve vašem stylu....a kouříte u nich ?

Příspěvekod Aandys » pátek 23. 12. 2016 10:41

Hra o trůny:)
Aandys
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 0

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron