Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

kuřácký styl

Příspěvekod fantomas » pondělí 22. 12. 2008 22:58

Co kuřák nebo kuřačka to úplně jiný styl kouření.Zajímalo,by mě,jaký je ten Vášl?
Já patřím do kategorie vášnivých kuřáků,a od toho se odvíjí celé mé kouření.Když si zapálím,tak hned první tah s cigarety vdechuju,což třeba spusta kuřáků nedělá.Jednotlivé tahy mám docela dlouhé tak kolem dvou až tří sekund,málokdy kratší,snad jen když kouřím ve spěchu.Většinou vdechuju kouř spíše pomaleji a tak samě vydechuju,sem tam vydechnu i nosem pro lepší chut kouře,to ale většinou po dvojitém potáhnutí.(potáhnu,vdechnu vydechuju nosem a zaroven znovu potahuju a jak dokoncim vydech okamžitě vdechnu).Tohle je fakt super hlavně po ránu,když potřebuju doplnit hladinu nikotinu.
Pravda je,že ráno dělám i kratší přestávky mezi tahy než během dne a sem tam i krátce podržím kouř v plicích(ráno je to neobyčejná slast)
Nedokuřuju až k filtru ale tak 5-6mm od něj.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Tato » sobota 3. 1. 2009 9:14

O kuřáckém stylu jsem moc nepřemýšlel. Při kouření šlujkuji, ale nenechám dým prostoupit příliš do plic, protože se snažím kouřit zdravě. Nevýhodou mého kouření je fakt, že cigaretu vykouřím poměrně rychle. Mám již dokouřeno, když ostatní jsou zhruba v půlce.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » sobota 3. 1. 2009 20:19

Přiznám se, že svůj kuřácký styl nemám moc odpozorovaný, resp. lepší se sleduje "zvenčí" než "zevnitř". Takže by mě lepší popsal někdo jiný než já sám sebe. Nicméně bych řekl, že kouř určitě nechávám chvilku v sobě, šlukuji asi intenzivně, vydechuji částečně i nosem (byť to je spíš otázka toho, jak mi to jde a jak vychutnávám, než že bych to tak přímo chtěl :-) ) a pak jsem si všimnul, že kouřím i relativně rychle - ve srovnání s jinými kuřáky jsem hotov o chvilku dřív :-)

No a první ranní cigarety, resp. po delší abstinenci? Úplná rozkoš - nechávám na sebe působit hodně, splývám s kouřem a pokud možno se nenechám v těch chvílích rušit něčím jiným... Ovšem s pohledem na stejně vychutnávající kuřačku - extáze...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 20:52

Pokud jsem v hospodě, nebo někde, kde se kouří a vzduch je nasycen kouřem, je těžší natahovat z plných plic. To ovšem neplatí, když se posadím na balkon a zapálím si na vzduchu. Podle délky cigarety pak tahám a vyfukuji bez pomoci rukou (u kratších tak 3x u dlouhých klidně i 7x) nosem, ústy, někdy natáhnu i tzv. double pump...
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod larry » pátek 23. 1. 2009 18:25

Vtahuju, pootevřenými ústy trochu upustím do nosu a lehce zadechnu.
Když se mi začne valit kouř nosem, přes trochu povysunutý dolní ret vyfouknu mírně nahoru.

Párkrát jsem jel v rychlíku s holkou, která kouřila docela hlučně - při zadechnutí i vyfouknutí syčela. Přišlo mi to celkem sexy...
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron