Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Rozdáváte cigarety na požádání?

Ano, cigaretu dávám vždycky
3
6%
Ano, ale dávám jen kuřačkám :-)
17
33%
Ano, ale jak kdy, podle situace, nálady, vzezření oslovujícího
23
45%
Jen prodávám, jako "kusovky" :-)
0
Žádná hlasování
Dávám jen známým, když nemají nebo jim cigarety došly
8
16%
Ne, nedávám nikdy (ať si každý kupuje své)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 51

Rozdáváte cigarety?

Příspěvekod antaric » sobota 21. 3. 2009 18:09

Další anketa je určena logicky jen kuřákům a kuřačkám. Určitě se setkáváte s tím, že vás, nejen na ulici, někdo požádá o cigaretu. Vyhovíte prosbě nebo odmítáte?

Můžete zvolit odpověď výše, popř. rozvést v příspěvku.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 21. 3. 2009 18:14

Za sebe ještě moje doplňující odpověď. Sice jsem nahoře rozepsal více možností, nicméně bych jich mohl zaškrnout i několik :-)

V zásadě nemám rád, když mě někdo oslovuje a chce po mě cigaretu. Ono hlavně, kolikrát těch lidí za den je a kdyby člověk měl dát každýmu, nejde to (až náš stát uleví na daních).

Zpravidla se snažím odmítat, ale záleží na sympatii dotyčného, způsobu jeho prosby. Pokud někdo nabídne nějakou korunu, tak mu prodám. Stalo se mi jednou, že mi nabízel za jednu cigaretu 30 korun :-) Prý že se snaží přestat kouřit, tak si to znepříjemňuje :-) Za tu cenu jsem mu dal aspoň dvě :-)

Pokud mě osloví kuřačka, tak těm dávám vždycky :-) Je rád podpořím. Párkrát jsem jim řekl i o adrese www.kuracky.cz, ale zřejmě to další efekt nemělo (a naše vizitky jsem u sebe neměl). Ale pokoušet je potřeba, stejně jako když s muryru oslovujeme kuřačky při vlastních akcích.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » středa 25. 3. 2009 16:18

Jako milovník kouření mám pochopení pro druhé, tak v určitých případech cigaretu dám. Ale nestává se mi často, že by mne o to někdo požádal. Cigaretu zásadně odmítnu dát nezletilým či homelesákům atd.
V práci se někdy stane, že třeba si některá kolegyně či kolega zapomene cigarety koupit a tak mne požádá. Ale zpravidla mi jí později vrátí.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod georgina42 » středa 25. 3. 2009 20:57

Já kouřím už od 15, byla jsem hodně mladá a blbá,, ale nyní si život bez cigarety nedovedu představit, je to pro mne uklidnění a relax.A když vidím malé děti kterým je třeba kolem 10 let jak si jdou s cigaretou u pusy po ulici, říkám si je to sice pro mne slast ale pro ně?Možná že jsem také tak vypadala v těch 15,vždyť oni na to mají ještě času dost, proto nedávám cigarety za žádných okolností těmto dětem.
georgina42
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 2. 2009
Bydliště: Náchod

Příspěvekod fantomas » pátek 27. 3. 2009 22:53

Cigarety taky docela nerad rozdávám,i když jak psal výše Antaric,hezké ženě věnuji cigaretu vždy,pokud mě požádá.Jinak dávám jen známým a kamarádum,ostatní mají smulu.Kdo chce kouřit,at si koupí a když nemá penize,at přestane kouřit
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod rostak.78 » pondělí 6. 4. 2009 17:44

Tak já hezký slečně, když jí teda je víc než 15, a hezky požádá dám cigaretku vždy, ale ostatním už moc né, jedině, když mi řekne, že mi ji zaplatí.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod Evelika » pátek 10. 4. 2009 22:42

Hlasovala jsem pro 3.možnost. Cigaretu samozřejmě dám známým, když jim dojdou, ale cizímu jen podle toho jakým způsobem si o ni řekne a s tím vlastně souvisí i jeho (její) vzezření...
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Rozdáváte cigarety?

Příspěvekod Rosalyn » čtvrtek 20. 10. 2011 14:51

Podělím se jen s kamarády, cizího z ulice odbydu s tím, že nemám :) Nejsem lakomá, ale zase nemám peněz na zbyt :P
požitkářka... :)
Rosalyn
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2011

Re: Rozdáváte cigarety?

Příspěvekod Anna20 » čtvrtek 10. 10. 2019 17:00

Já pujčuji kamarádkám když jim dojdou cizím lidem nepujčuji
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron