Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod David77 » úterý 2. 3. 2010 7:58

Každý má nějakou svojí značku a třeba po zdražení přijde na jinou?
Jak jste na tom vy?
Znáte třeba nějaké speciální cigarety, které se třeba běžně tolik v trafikách nevyskytují a jsou něčím zvláštní? (třeba velmi vysokým obsahem nikotinu, chutí apod.)
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod antaric » středa 3. 3. 2010 18:36

U mě stále stejně a věrně Davidoff Gold, vyhovují, cena méně, nicméně se s blízkým zdražením (stejně jako Marlboro) zůstávají na stejné částce.
Jinak se moc nevyznám, abych se víc rozepsal o nějakých Sobranie, Djarum a podobných různých ruských či bulharských :-) Honza možná bude vědět víc :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod honza » středa 3. 3. 2010 18:52

Ale jo znám ruské Malborka za 17 kaček , ale bolelo mě po nich v krku taky jsem tam viděl Viceroy ty byli za 7 Kč , ale na ně jsem neměl odvahu :mrgreen: Já chroupu modrý LM jsou levný relativně :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod honza » středa 3. 3. 2010 19:13

To já vůbec nevím co do nich dávaj , ale byl to děs :mrgreen: Ani sem si domů nepřivezl a na letišti si hned napravil chut a koukal na letušky navíc to bylo v zimě takže víc než OK :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod honza » středa 3. 3. 2010 19:59

Né byl jsem jen jednou na měsíc v Uzbe{{{st@ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dobré perla střední asie je tam toho hodně k vidění to myslím vážně .

Obrázek
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod honza » středa 3. 3. 2010 20:39

Je to bývalé Rusko však jsem napsal kde to je :-D V Rusku jako takovém jsem nebyl :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod honza » středa 3. 3. 2010 21:22

Ale to já vím že to bylo SSSR a pak třeba RSFSR neboj :evil: ;)
Hele asiatky no muslimky a takový jako divný jinak velká ruská menšina ....U nich na ulici holky nekouřej je to tam trochu divné pro ně vlastně tam se na ulici ani z holkou nemáš líbat byla by za děvku tedy nemyslím polibek obecný . Já chodil kouřit ven tak pozoroval jsem že dole v baráku bylo kadeřnictví a byli tam samý ženský a kouřili tak jsem se tam vždy dlouho zdržel pozorováním byli to hezké rusky podle mě ....
Na letiště jsem taky občas zajel a proto že byla zima byla tam jednou jedna moc hezká v kúži :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 4. 3. 2010 19:31

Ruský kuřačky...
Tak to já jsem byl v Leningradě a v Petrozavodsku, když mi bylo asi 16. A teda musím říc, že ruský kuřačky mě tehdá dostávali. Opravdu moc. Bylo tam spousta krásnejch holek. Skoro všechny nosily strašně vysoký podpatky a kouřili. Z těch podpatků měly nádherný štíhlý lýtka - byl jsem z toho úplně hotovej, Byl jsem v pobertě, tak se mi o nich i zdálo. Asi byly i hodně namalovaný a vůbec se snažily vypadat sexy. Svým spůsobem to byl takovej fetiš - kouřili, měly vysoký podpatky a chodili po děsně rozmlácených a zablácených chodnících a jak si tam vybíraly ty místa kam můžou šlápnou a různě natahovaly ty svoje nožky a vyvažovali rukama ve kterých drželi to cígo... Úplná nádhera. Ještě teď to vidím úplně živě. Tady skoro nevidíš holku v sukni, ale já jsem tam byl v létě a holky tam nosili krátký lehký šatičky - no jak říkám úplná nádhera :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod honza » čtvrtek 4. 3. 2010 20:29

Proč né víš nechci urazit nikoho , ale Ruské holky Slovenské a vůbec ty z východu jsou sexy oproti našim více o sebe dbají oblékají se sexy prostě jsou jinačí :-D Ted jsem si to tady podělal u dam i pánů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod Evelika » neděle 14. 3. 2010 2:36

Mé nejoblíbenější cigaretky jsou "Davidoffky" ;) semtam vyzkouším i něco jako že "nového" od příjemných děvčat co vám v trafikách v supermarketech nabízejí "nové" pro mě neznáme krabičky :-D kdy k nim při nákupu dostanete zapik, nebo třeba kafčo :lol: Teď jsem objevila pro mě "nové" cigarty BENSON+HEDGES nebyly pro mě tedy nijak zajímavé co do chuti či obsahem nikotinu, ale krabičkou! :D Otvírají se totiž z boku!.. což mě přišlo "ouplně fascinující" :lol: Ještě jsem se s tím nikdy nestkala, proto jsem z nich byla tak "vyplácaná" :D :lol:
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod fantomas » sobota 20. 3. 2010 22:21

Moje oblíbené jsou Marlborky,kouřím je už docela dlouho a nedám na ně dopustit, většinou zlaté,ale nepohrdnu ani červenýma.Pokud Marlbora z nějakých důvodú nejsou tak LM nebo Davidof.Jedno je ale jisté,lepší je jakákoliv cigareta než žádná :) :)
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod BlackCoffee » pondělí 17. 5. 2010 18:28

Moje oblíbené jsou Steels. And along in English, because my czech isn't very good atm :) Occasionally I smoke LD or Ronson, but always red. By "blue" cigarettes, you take a drag, sees the smoke, but feels simply nothing :D

honza píše:Proč né víš nechci urazit nikoho , ale Ruské holky Slovenské a vůbec ty z východu jsou sexy oproti našim více o sebe dbají oblékají se sexy prostě jsou jinačí :-D Ted jsem si to tady podělal u dam i pánů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
By russian girls I don't know anything about that. But have you ever been in Wrocław? There is one girl more beautiful than the other. But you're right, into the east the girls are more beautiful and into the west they are more fat :-D

Greets, BlackCoffee
BlackCoffee
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 5. 2010
Bydliště: Saxony

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod David77 » středa 19. 5. 2010 14:13

Moje nejoblíbenější jsou červené LM.
Chci zkusit kouřit i modré LM, prý je kouří i hodně dívek, žen kuřaček, zvlášť mladšího věku.

To by mohl potvrdit i Muryru s Ondrou jaký typ cigaret a zda silné, slabé u kuřaček převažují.

Ahoj Ppss
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod antaric » středa 19. 5. 2010 20:14

Ppss: Mně zrovna červené LM tak nesedly, nevím proč. Ale to je asi tím, že jiné značky (a tvrdé) moc neprovozuju, asi jsem zhejčkanej na svých bílých Davidoffkách :-) Úplně mi nesedí ani tolik populární Marlbora.

K Tvé otázce. Podle dotazníků a pozorování mám pocit, že převažují spíš modré, resp. lehké varianty značek, popř. nezjištěno (do dotazníků to nenapíší). Ale občas se poměrně typicky objeví vyznavačky tvrdých variant, které říkají, že lehké jsou jako kouřit vzduch.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod SESA » sobota 22. 5. 2010 6:55

Evelika píše:"nové" cigarty BENSON+HEDGES..Otvírají se totiž z boku! .."ouplně fascinující"
Tak Bensonky jsem kouřil už za komančů, zlatá krabička. Po letech jsem taky náhodou zakoupil a pak dobrých deset minut zkoumal otvírání.. :mrgreen: :| Jinak celkem dobrý cigára, ještě je v prodeji dražší verze (ty zlaté..) a ty se myslím otvírají "normálně".
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod SESA » sobota 22. 5. 2010 7:40

antaric píše:Ppss: ..nesedí ani tolik populární Marlbora..převažují spíš modré, resp. lehké varianty značek..
Momentálně kouřím STEELS, červené, dlouhé. Solidní cigára, solidní cena a pro mě dobrá chut'. Některé značky hoří jak papír.. ty "moje" naopak dloooouho.. :)
Jinak nejsem "konzerva", někteří známí se drží značky jako klíště :D - třeba Startek (malých..a ta cena! :shock: ), jiní Petry, Marlbora, Davidoffky.. - To já beze studu vyměním starou za velblouda ( za stádo-neb je přírodní blondýna :mrgreen: ) natož značku. Zdraží mi moje "válce"? Vyzkouším jiné-uvidíme.. Nehodlám utrácet těžké peníze za v podstatě identické chutě..(každý to má nastavené jinak).
K "modrým" značkám: některé cigára se dají.. ale že bych nějak preferoval.. :?
A Marlbora? K nim samostatné téma " Co se v mládí naučíš.."
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod Dara » středa 14. 7. 2010 23:24

Karelia slims menthol. Nedám na ne dopustiť. Ale niekedy rada dočasne mením značku,no vždy len slimky,či superslims.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod antaric » čtvrtek 15. 7. 2010 0:05

Dara: Super slims - vůbec nevím, jak to vypadá, jsou to ještě vůbec cigarety? :-) Není to jako vzduch? :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod Dara » čtvrtek 15. 7. 2010 22:14

Sú ešte tenšie,než slimky. Väčšinou veľmi jemné,ale výborne chutia,najmä zlaté Davidoffky. Mne to rozhodne vyhovuje :)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » pátek 16. 7. 2010 5:55

Antaric,já jako řidič autobusu už to sleduji nějaký ten pátek a moje spolupracovnice (ty mladší)se přiklání k názoru většina mladých dívek by cigaretu s žlutým filtrem vůbec nevzala,mají rády s bílým fitrem a slims a to z důvodů jednak jsou více sexy a ten druhý důvod je že ty mladší kuřačky je ,že se dají lepší schovat před rodiči,ale trend je takový i když jsi nepřítel této značky tak se s tím musíš smířit a jako milovníkovi kuřaček ti nic jiného nezbude :lol:
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Další

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků