Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Re: REAKCE okolí na vaše kouření

Příspěvekod Ppss » sobota 10. 5. 2014 15:25

Sisian píše:Ještě naposledy reaguji: polopatě, abys pochopil: Uvědom si že nekuřák není "nadřízenej" kuřáka. Kuřák není povinej dělat kompromisy a omezovat se a já nevim co kvuli nekuřákovi. Jasně že kuřák -ale to vlastně každej -nesmí ohrozit lidi požárem, vejbuchem... a tak, proto se nekouří napřiklad v marketu nebo u pumpy. Atd.To ale snad chápe každej. Nebudu tady slovíčkařit protože chápavej a normální člověk už by pochopil vše co jsem dřív napsala.
Nekuřák má právo si mě nevšímat když mu vadím. Ale nic víc jaksi nemá nárok. Tečka. Skončila jsem. Nechodím se sem totiž hádat ani prudit.

MOc se mě líbí tvůj názor. Napiš nám ještě neco o tvém kouření. Jakou značku kouříš? Kolik dáš za den cigaret?
Kde si všeude zapálíš? Od kolika let kouříš atd? Jaká byla tvá první cigareta?
Ppss
VIP uživatel

Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 25
Značky: Vinceroy červené

Příspěvekod Sisian » neděle 11. 5. 2014 17:43

Ppss: Myslim že nejsem až tak ničim zajimavá, jsem rormální mladá ženská. Nesnášim tupý demagogy a nerozděluji lidi na kuřáky a nekuřáky ale na normální lidi a "ty druhý". A že kouřim jednu za druhou to netajim a nedělam z toho vědu ani senzaci. Zapálim si všude kde to jde a kde to není přímo zakázaný. Kouřila jsem startky než skončili. Teďky Viceroy. Taky si balim vlastní cíga. Ostatní se dá dočist z mejch dřivejších příspěvků. Ahojky.
Sisian
aktivní uživatel

Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Kouření: pravidelně
Počet denně: 30
Značky: L&M, Camel, Viceroy

Příspěvekod Enyce » čtvrtek 15. 5. 2014 13:04

Ako reakciu na tuto konverzaciu ( kde sa dotahuje jeden s druhym ) mi napadla hlaška z jedného znameho filmu:
THIS IS SPARTAAAAA :D :D :D :D
I am the last HE(te)RO !
Enyce
VIP uživatel

Pohlaví: Muž
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Mentolove Marlborky

Předchozí

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách