Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Aroma ženy

Příspěvekod Kamimura » neděle 24. 10. 2010 12:28

Rajcuje mě aroma žen: v autentickém bez příměsí cigaret, nepřebitém nějakým parfémem, vidím antitezi vymydlené západní civilizace. Samo aroma ženy po koupeli nadevše
Kamimura
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 9. 2010

Re: Aroma ženy

Příspěvekod antaric » pondělí 25. 10. 2010 17:05

Díky Ti za příspěvek. Myslím, že je důležité, že se nám nějaké aroma a vůně u žen líbí. Že je dobré a smysluplné (a smyslné!), když můžeme vnímat i nosem, o to víc pak rádi přivřeme oči, splýváme a podléháme...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Aroma ženy

Příspěvekod Katmar » středa 27. 10. 2010 17:04

Aroma ženy, je zvláštní výraz, spíše známý (i z písní) jako vůně ženy. Rozhodně vůně ženského těla je nádherná a různé chemické vůně ji jenom ničí. Přírodní vůně kouře z cigarety, ji však alespoň pro mne ještě umocňuje. Cítím-li manželčino vymydlené tělo v kombinaci s právě zapálenou cigaretou, jejíž dým prochází rty a nosem a prostupuje její vlasy, které tím dostávají naprosto novou a krásnou vůni, je mi úplně blaze.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Aroma ženy

Příspěvekod Anna20 » čtvrtek 30. 1. 2020 16:54

Já můžu z vlastní zkušenosti potvrdit že aroma cigaretového kouře u žen se mužům líbí můj přítel to miluje když jsem celá provoněná kouřem mám svoje blonďaté vlasy plné kouře a z ust je cítit hodně silná vůně kouře to se vždy semnou rád líbá
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Davidoff Lucky Strike

Re: Aroma ženy

Příspěvekod krashmorra » pondělí 10. 2. 2020 8:16

Také miluji pokud je žena silně cítit cigaretovým kouřem zvlášť pokud kouří opravdu hodně, btw moc rád bych pokecal Anno, zajímají mě tvé dojmy ze tvoji vášně
krashmorra
uživatel
 
Příspěvky: 12
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 6. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro Gold, tabák Pueblo žlutý

Re: Aroma ženy

Příspěvekod Martin » neděle 23. 2. 2020 6:08

To mě se víc líbí, když je žena cítit kouřem jen lehce. Nejlepší ovšem je cítit kouř z pusy při líbání, úplně nejlepší je sdílení kouře, kouření z pusy do pusy, tady se jedná o úplně splynutí...
Martin
uživatel
 
Příspěvky: 22
Obrázky: 9
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 30. 3. 2007

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron