Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod Dara » úterý 12. 7. 2011 12:13

Ahoj :-) Prezerala som fórum a nikde som nenašla túto tému... Tak sa ju pokúsim otvoriť. Ako je to u Vás? Kedy ste začali fajčiť? Čo Vás k tomu viedlo? Aké boli prvé reakcie okolia. Vychutnávali ste si prvé cigarety o samote alebo naopak v kolektíve? Bolo to Vaše vlastné rozhodnutie alebo ste sa len prispôsobili kolektívu? Hlavne sa rozpíšte,nech je tu trošku živo ;)

Ja som začala fajčiť na vysokej, nebolo to ani kvôli stresu ani kvôli kolektívu... Keď sa nad tým spätne zamýšľam bolo to zrejme kvôli jednej veľmi dôležitej staršej osobe v mojom živote, ktorá bola aj je fajčiarkou. Keďže sa mi tento jej "zlozvyk" na nej veľmi páčil, rozhodla som sa aj ja kúpiť si svoju prvú krabičku cigariet. Takže vlastne vedome som chcela :D Samozrejme časom som toto rozhodnutie sem tam ľutovala, mala som obdobie keď som sa za cigarety dosť hanbila.. ale to je už iná téma.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod renegade » úterý 12. 7. 2011 20:09

Ahoj.

Za sebe: to už je dost let co sem začal kouřit (cca 8 let, někdy začátkem roku 2003). Chtěl sem hlavně zapadnout mezi ostatní lidi, na učňáku ve třídě. Plus taky zvědavost jak chutnají cigarety + doutníky (samozřejmě, že velmi, jinak už bych s tím seknul :) ) Takže: V 17 letech záčatky, díky cigaretám sem taky poznal, mraky fajn lidí.

P.S.: Doufám, že nikdy se mi nepodaří spočítat, kolik už sem prokouřil peněz. (Věřím, že to nebude malá suma, nerad bych aby mě sklátil infarkt :twisted: :) )
renegade
VIP uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008
Bydliště: klatovy

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod muryru » středa 13. 7. 2011 11:47

Já mám s prvními cigaretami spjatu komickou příhodu. Byl jsem v osmé třídě a spousta mých kamarádů nebo kouřilo a mělo tím blíže ke krásným slečnám v našem okolí, které taky kouřily. Speciálně si pamatuju jedno odpoledne, kdy se nás sešlo asi šest, včetně dvou pěkných stejně starých holek, a můj kamarád rozdával všem své cigarety. Ty holky jsem viděl kouřit poprvé a přitahovalo mě to. Já jediný jsem si nevzal a jeden z kluků mě posměšně ironizoval rýmovačkou: "nekouří a nepije, sexuálně nežije" (podotýkám, že nám všem bylo okolo 14 let, mě ještě chybělo několik měsíců). Pak jsem přijel domů a rozhodl se učinit této neposkvrněnosti konec. Sedl jsem na moped Babetta a jel
jsem do nedalekého městečka (Velvary), kde mě moc lidí neznalo. Tam jsem zahlídl kouřící asi 18letou slečnu a poprosil ji o cigaretu (byl jsem vybaven sirkami) - krom jiného mě na tom přitahovalo i mluvit s pěknou kuřačkou.
Dala mi jednu a jel jsem na polní cestu u Velké Bučiny, kde nikdo nebyl. Tam jsem si asi šestou sirkou zapálil a učil se kouřit. Docela mi to chutnalo a zjistil jsem, že na tom nic není.
Vykouřil jsem ji a spiklenecky jsem odjel zpět domů.
Druhý den jsem si koupil bez problému (bylo mi 13) v trafice krabičku pravděpodobně cigaret Petra (už nevím), jednu si dal tajně a odpoledne už jsem si zapálil s kamarády. Po pár práscích měli nějaké poznámky a smáli se a já brzy pochopil čemu. Já ji totiž při potahování strkal nikoliv mezi rty, ale mezi zuby :D :D Naštěstí byli přítomni jen kluci. Má frajerská maska splaskla a já cigaretu ani nedokouřil a několik dní nebo možná týdnů mě přešla chuť, ale o Silvestra 31.12.1989 už jsem - v jiné partě - normálně, byť svátečně, kouřil. Pak se ten počet a pravidelnost zvyšovala, ale nikdy jsem tomu zcela nepropadl.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod antaric » středa 13. 7. 2011 13:22

Bohužel se tolik a zajímavě o svých začátcích nerozepíšu - důvody jsou dva. Jednak to nemám spojené s nějakými konkrétními a zapamatovatelnými zážitky a jednak fórum čte řada lidí z mého blízkého okolí, zas až tolik detailně jim odpovídat nechci :-) Nicméně ve zkratce - velmi náhodně jsem cigarety zkoušel v období nácti, ale nikdy jsem pravidelně nekouřil (taky i díky okolí). To až mnohem později a také postupně, když mi bylo 28. Přišel jsem k tomu sám, bez nikoho bezprostředně dalšího. Bylo to už tehdy dávno, co se mi kuřačky líbily a přitahovaly, do jisté míry jsem toužil prožívat to, co ony (a tak trochu i v rámci jednoho bývalého vztahu). Cesta k závislosti a pravidelnému kouření trvala asi půl roku (tehdy jsem si pořád myslel, že to zůstane jen svátečně, bez potřeby, nakonec ne). Do jisté míry se dá říct, že i v tomhle se s muryru doplňujeme - zatímco on víc kouřil především dříve v nácti a v současné době prakticky přestal, tak já to zas vynahrazuju, mám to obráceně :-)

PS: Pro mladší ročníky našich uživatelů, kteří už nepamatují společný československý stát a slovenčina je jim už tak trochu vzdálenější, jen drobná vysvětlivka: Fajčit = kouřit :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2990
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod muryru » středa 13. 7. 2011 13:45

antaric: Snad jen, že nejvíc jsem toho vykouřil určitě jako dvacátník. (mezi 20 a 30), né v nácti. Ale to
není podstatné. Fakt je, že poslední roky velmi zřídka a když už, tak spíše při cestování, když jsem sám, nebo ve stresu ( zrovna letos v zimě jsem chvíli trochu prožíval recidivu, ale včas jsem to zabrzdil).
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod MBL » středa 13. 7. 2011 20:43

Hehe, toto je velmi rozkosna tema. U mna je fajcenie spate so starkou, ktora bola pomerne dlho fajciarka, snad do nejakych 70 tich rokov zivota. Ironia bola, ze v mladych rokoch, som jej fajcenie (fajcila znacku Dalila, ktora mi neskonale smrdela), bojkotoval, odsudzoval, dokonca som jej cigarety vyhadzoval z balkona. Avsak casom (ako to vzdy byva), som nad tym zacal spekulovat, zacal som si to vsimat u zien a zacalo sa mi to paci. Vizualne vnemy z okolia su psychologicky velmi silnym spustacom vztahu k cigaretam. Nasledne som sa dozvedel, ze aj moji kamarati fajcia, tradicne pri venceni psa "na poli", tak som sa raz pridal a nejako zachutilo. Nikdy som to nejako nepropagoval, doma som nefajcil, kym som bol v rodnom meste, bol som vzdy inkognito. Pamatam si ako jedna spoluziacka na strednej takmer odpadla, ked som si pri nej zapalil (to bolo v case okolo stuzkovej). Pak som siel na vysku, kde som mal zakazdym stastie na fajciacich spolubyvajucich, aj spoluziakov, tak mi to nejako ostalo. Nikdy som nebol nejaky tuberak a tak mi to aj ostalo. Samozrejme, vynimkou su dlhsie posedenia v meste, kde to radsej neratam :)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod Dara » čtvrtek 14. 7. 2011 8:49

MBL: No sme na tom veľmi podobne. Akurát u mňa to bola rodinná priateľka, ktorá mi bola inšpiráciou (o 8 rokov staršia odo mňa). Tiež si spomínam,že keď som sa ako asi 13 ročná dozvedela, že žena ktorú som mala od mala za svoj idol fajčí,bola som veľmi sklamaná. Jej cigarety mi smrdeli a dosť mi vadilo keď z nej boli cítiť. Nespomeniem si presne kedy nastal obrat v mojom názore,ale viem že už počas letných prázdnin po maturite som si pohľad na ňu s cigaretou vychutnávala. No a keď som sa dostala na vysokú do iného mesta,kde som bola na internáte, čoskoro som si začala kupovať cigarety tiež ;) A spomínam si,že keď som si pri nej poprvýkrát zapálila,cítila som sa náramne pyšná a dôležitá :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod Billda » čtvrtek 14. 7. 2011 10:40

Částečně jako antaric považuji toto téma za spíše intimní, hodící se spíše na nějaké osobní setkání. Sám sebe považuji spíše za příležitostného kuřáka, kterého již odmalička přitahovaly cigarety pro pestrost a krásu jejich krabiček a kartonů (samozřejmě hlavně těch "západních", protože ty "socialistické" byly v drtivé většině jen softpackové a ne moc designově vymakané) a zvědavost, jak chutná "to" v nich, přišla až později. Bohužel na školách, mezi kamarády či mezi příbuznými nebyly cigarety a všechno, co s tím souvisí, v kurzu, takže jsem si musel poradit sám (odpozorovat, jak se vlastně kouří, jak si ve stánku říct ležérně o cigarety... :). Dodnes si ale vzpomínám, jak se mně skoro zatmělo před očima, když se mi poprvé podařilo šluknout kouř do plic...
Na závěr jednu perličku: vzpomínám si, že jsem chtěl vyzkoušet nové cigarety Gauloises. V nějakém slovníku jsem si tedy nastudoval, jak se to správně francouzsky vyslovuje a přesně tak to pak vychrlil na trafikantku. Ta se na mě dívala nechápavě, takže mi nezbylo, než potupně prostě prstem ukázat na krabičku. Ještě, že za mnou nikdo nestál, to by byl trapas.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod Martina A » středa 3. 8. 2011 22:01

Víceméně období na druhém stupni základní školy, kdy mě osobně cigarety nijak nenadchly, ale mám dojem, že v té době jsem spíše předstírala, že kouřím, protože mě to nijak nebralo, ale zároveň se jednalo o stěžejní činnost v sociálních vazbách se spolužáky, tak co se dalo dělat, že. :lol: Šlukovat jsem se ale naučila v soukromí,na zahradě, samozřejmě když nikdo nebyl doma, asi abych se vyvarovala jakýchkoliv trapasů, no a byla to poměrně fuška. :lol:
Následující období nazývám obdobím stagnace a úpadku. :) Časem jsem se sice dostala do fáze, kdy mi cigarety zachutnaly, ale kouřila jsem velmi zřídka. Když mi bylo tak 14-17, patřila jsem spíš mezi odpůrce kouření, protože otec je silný kuřák (prý už od 13 a kouřit ho naučila jeho babička :lol: ) a já si díky matce-odnaučené kuřačce - myslela, že zemře na rakovinu plic a také jsem mu to velmi často servírovala. :lol:
Díky těmto zkušenostem by se ze mne ale dost těžko stal regulérní kuřák, respektive kuřačka. ;)

FAJČIŤ jsem začala tuším v 17 letech, v důsledku jistých životních změn a rovněž změn návyků - tehdy jsme chodívaly s kamarádkou (namísto neoblíbených hodin odborných ekonomických předmětů) do jednoho oblíbeného baru. Návštěvy se sestávaly z rituálu cafe latte, několik cigaret a intimních rozmluv. Časem se rituál obohatil o ranní a odpolední cigaretu, a dál to asi znáte.
Regulérně jsem začala kouřit ve třeťáku na střední a drží mne to už tedy přes 3 roky. A musím říct, že mi chutná čím dál více. :) Někdy toho sice lituji, ale vzdát se toho nehodlám :!: :) ;)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod kristinka » čtvrtek 25. 8. 2011 14:39

Martina A píše:Víceméně období na druhém stupni základní školy, kdy mě osobně cigarety nijak nenadchly, ale mám dojem, že v té době jsem spíše předstírala, že kouřím, protože mě to nijak nebralo, ale zároveň se jednalo o stěžejní činnost v sociálních vazbách se spolužáky, tak co se dalo dělat, že. :lol: Šlukovat jsem se ale naučila v soukromí,na zahradě, samozřejmě když nikdo nebyl doma, asi abych se vyvarovala jakýchkoliv trapasů, no a byla to poměrně fuška. :lol:
Následující období nazývám obdobím stagnace a úpadku. :) Časem jsem se sice dostala do fáze, kdy mi cigarety zachutnaly, ale kouřila jsem velmi zřídka. Když mi bylo tak 14-17, patřila jsem spíš mezi odpůrce kouření, protože otec je silný kuřák (prý už od 13 a kouřit ho naučila jeho babička :lol: ) a já si díky matce-odnaučené kuřačce - myslela, že zemře na rakovinu plic a také jsem mu to velmi často servírovala. :lol:
Díky těmto zkušenostem by se ze mne ale dost těžko stal regulérní kuřák, respektive kuřačka. ;)

FAJČIŤ jsem začala tuším v 17 letech, v důsledku jistých životních změn a rovněž změn návyků - tehdy jsme chodívaly s kamarádkou (namísto neoblíbených hodin odborných ekonomických předmětů) do jednoho oblíbeného baru. Návštěvy se sestávaly z rituálu cafe latte, několik cigaret a intimních rozmluv. Časem se rituál obohatil o ranní a odpolední cigaretu, a dál to asi znáte.
Regulérně jsem začala kouřit ve třeťáku na střední a drží mne to už tedy přes 3 roky. A musím říct, že mi chutná čím dál více. :) Někdy toho sice lituji, ale vzdát se toho nehodlám :!: :) ;)

ani se nedivím:-)miluji cigaretu a taktez se teto zavislosti nehodlam vzdat!!jsme preci jen s cigaretou vice sexy:-))
kristinka
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 25. 8. 2011

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod kristinka » čtvrtek 25. 8. 2011 14:42

Dara píše:MBL: No sme na tom veľmi podobne. Akurát u mňa to bola rodinná priateľka, ktorá mi bola inšpiráciou (o 8 rokov staršia odo mňa). Tiež si spomínam,že keď som sa ako asi 13 ročná dozvedela, že žena ktorú som mala od mala za svoj idol fajčí,bola som veľmi sklamaná. Jej cigarety mi smrdeli a dosť mi vadilo keď z nej boli cítiť. Nespomeniem si presne kedy nastal obrat v mojom názore,ale viem že už počas letných prázdnin po maturite som si pohľad na ňu s cigaretou vychutnávala. No a keď som sa dostala na vysokú do iného mesta,kde som bola na internáte, čoskoro som si začala kupovať cigarety tiež ;) A spomínam si,že keď som si pri nej poprvýkrát zapálila,cítila som sa náramne pyšná a dôležitá :lol:

a jak se ti libi ted kdyz si zapalis svoji cigaretu?nejni to uzasny pocit?takove uspokojeni...clovek se citi tak krasne...miluju cigarety a asi nikdy neprestanu kourit.jsme holky prece jen s cigaretou pritazlivejsi:-))
kristinka
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 25. 8. 2011

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod kristinka » čtvrtek 25. 8. 2011 14:45

Dara píše:Ahoj :-) Prezerala som fórum a nikde som nenašla túto tému... Tak sa ju pokúsim otvoriť. Ako je to u Vás? Kedy ste začali fajčiť? Čo Vás k tomu viedlo? Aké boli prvé reakcie okolia. Vychutnávali ste si prvé cigarety o samote alebo naopak v kolektíve? Bolo to Vaše vlastné rozhodnutie alebo ste sa len prispôsobili kolektívu? Hlavne sa rozpíšte,nech je tu trošku živo ;)

Ja som začala fajčiť na vysokej, nebolo to ani kvôli stresu ani kvôli kolektívu... Keď sa nad tým spätne zamýšľam bolo to zrejme kvôli jednej veľmi dôležitej staršej osobe v mojom živote, ktorá bola aj je fajčiarkou. Keďže sa mi tento jej "zlozvyk" na nej veľmi páčil, rozhodla som sa aj ja kúpiť si svoju prvú krabičku cigariet. Takže vlastne vedome som chcela :D Samozrejme časom som toto rozhodnutie sem tam ľutovala, mala som obdobie keď som sa za cigarety dosť hanbila.. ale to je už iná téma.

nemas se zaco stydet!!!kazda zena ktera kouri je strasne sexy!!!
kristinka
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 25. 8. 2011

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod skrmelll » neděle 28. 8. 2011 2:41

ahoj ja jsem zacala kourit v 16 letech na zakladce. Nyni mi je 32let a jsem ve fazi ze kourim minimalne 30 denne a asi nemuzu prestat protoze vim kdyz si hodinu nezapalim jsem nervozni. No co uz jsem se s tim naucila zit
skrmelll
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2010

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod Rosalyn » neděle 16. 10. 2011 10:47

Svou první cigaretu jsem okusila během letních prázdnin v 10 letech :D . Často jsem chodila za známým rodičů do opravny televizí, kde jsem se vrtala ve všelijakých součástkách a kde jsem taky jednoho dne objevila pootevřenou krabičku "žitánek" :D . Jakožto děcko odjakživa zvídavé mně lákalo zakázané ovoce, tak jsem nenápadne jednu cigaretku z krabičky vytáhla. Poté jsem se přesunula do zákrytu stromů na naší zahradě, kde jsem kořist obřadně vybafala skrytá před slídivými zraky babičky. Připadala jsem si děsně dospěle a hrdinsky :D . Jenže ouha, z fanatického bafání se mi zanedlouho udělalo špatně. Babičce jsem nakukala, že mi asi nesedlo nějaké jídlo a moc jsem se k ní nechtěla přibližovat, aby náhodou nezjistila, odkud vítr vane. Tento můj pokus zůstal rodičstvu i prarodičstvu po dlouhou dobu utajen, příhodu občas hážu k dobru v dobré společnosti :) .
Teď se troufám považovat za nezávislou příležitosnou kuřačku. Dám si s kamarády u pivka, nepohrdnu vanilkovým doutníčkem a nejradši ze všeho mám ochucené cigarety. Ale že bych si jentak zapálila někde na ulici, to ne. Pokud byste chtěli znát mou spotřebu, tak tato činí cca 1-2 cigarety týdně ;)
požitkářka... :)
Rosalyn
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2011

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod Rosalyn » pondělí 17. 10. 2011 7:41

Děkuji za uvítání a též za poklonu :) Fórum jsem objevila náhodou, když jsem si gůglovala různé značky ochucených cigaret. Ze zvídavosti jsem nakoukla a zdá se mi jedinečné :). Doufám, že pro vás budu přínosem a vy pro mne.
Jinak k příběhu ještě dodám, že po svém prvním experimentu jsem nekouřila až do zhruba 18, když jsem neodolala nabídce cigarety k pivu.
požitkářka... :)
Rosalyn
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: Žena
Registrován: 16. 10. 2011

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod antaric » pondělí 17. 10. 2011 8:35

Rosalyn: I já Tě tu vítám, doufám, že se Ti tu bude líbit :-) Přínosem rozhodně jsi, stejně tak jako každý uživatel, který má k tématům co říct - být aktivní. Kromě toho je to přátelské prostředí pro kouření, cigarety a další věci. Kde jinde člověk v dnešní době najde tolik lichotek ;-) Googlení a různé příchutě - je vidět, že stránky jdou hodně do šíře všemi tématy, jako společenský portál, google nás má rád, spojení klíčových slov celkem jedinečně směřuje sem.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2990
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod Anna20 » čtvrtek 10. 10. 2019 16:47

Já začala v 15 s kamarádkami ve škole cigarety mi hned začali chutnat začala jsem kouřit pravidelně kouřila jsem 10 denně poté jsem se více a za půl roku jsem zvládla vykouřit i 30 za den byla jsem závislá kouřit jsem mohla i doma mámě to nevadilo protože také kouří kouřím do dnes mám 23 let a kouřím asi 60 denně
Anna20
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 51
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 5. 2019
Kouření: pravidelně
Počet denně: 60
Značky: L&M Favidoff Lucky Strike

Re: Ako ste začali fajčiť?

Příspěvekod david.p » úterý 11. 8. 2020 10:14

První cigaretu jsem zkusil ve 13 letech na táboře. Kouření se mi vždycky líbilo, narázově (většinou na akcích) jsem kouřil, ale celou střední školu jsem pravidelně kouřit nezačal, protože jednak bych to s mým kapesným finančně neutáhl, a také jsou mí rodiče typičtí militantní nekuřáci, tak jsem si nechtěl zbytečně zadělávat na problémy :lol: . Kouřit jsem tak začal až v 19 letech na vysokoškolské koleji, z vlastního rozhodnutí, protože jsem prostě chtěl. Zprvu sám, poté samozřejmě mezi přednáškami se spolužáky. Ze začátku mi vyhovovalo 10 cigaret denně, ale prakticky jsem se během prvního ročníku pozvolna dostal na krabičku denně, což bylo množství, které jsem poté kouřil skoro celou vysokou školu. Jenže poslední semestr jsem si nechal celý volný na napsání diplomové práce, měl jsem brigádu, kde se pracovalo z domova a už jsem nebydlel na koleji, ale v bytě s kamarády, kde se kouřilo i uvnitř a rázem byly z krabičky denně strašně rychle dvě krabičky :lol: . Trvalo asi měsíc, než jsem kvůli silné závislosti měl velké problémy zvládat běžné situace (delší cestování, čekání na úřadě/poště...), tak jsem si pořídil elektronickou cigaretu. Ve výsledku své silně rozvinuté závislosti na nikotinu nelituji, přijal jsem ji za svou a dnes kouřím karton cigaret týdně, přičemž potřebný nikotin pravidelně doplňuji i elektronkou.
david.p
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 4. 2019
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 30
Značky: Camel

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron